Şimdi Ara

İ20 troy için lpg kiti tavsiyesi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 gün 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • educationist (3 mesaj) crenigmaa (1 mesaj) Fthcyr (1 mesaj) simsekotogazankara (1 mesaj) opelask (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4 mesaj) Mobil (3 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> LPG Dönüşümü >> İ20 troy için lpg kiti tavsiyesi.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    973 Mesaj
    muhakkk obdli bir kit ve hızlı enjektörlü bir kit tercih edin 200-300 tl hesabı yapmayın performans kaybı açısından.atiker grand mükemmel olur aracınıza 2300 tl civarı şu anda fiyatı.atikfast bağlatmayın 1800 tl olanlardan.atiker grand veya gold harika bir seçim olur,ikiside aynı fiyat.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    651 Mesaj
    Prins technomax modeli obd özellikli dir. İ20 araçlarda sorunsuz çalışıyor tavsiye ederim 2990 tl üstelik Akıllı saat ve 50 tl gaz hediyeli
    |
    |
  • Yarbay
    2051 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    İ20 troy 1.2 benzini araç için lpg kiti ne tavsiye edersiniz atiker en uygun olan kiti uyar mı acaba? kaç liradan satılıyor?

|
    |
  • Çavuş
    44 Mesaj
    Merhaba

hyundai aracınızda 5 yıl motor garantisi alabiliceginiz hyundai asssan la çalışan tek marka Landirenzodan şaşmayın uygun fiyatlı bir sistem istiyorsanız landirenzo üretimi olan emmegas markasını tavsiye ederim olgun lpg nin bayram kampanyalarından faydalanabilirsiniz
    |
    |
  • Yüzbaşı
    339 Mesaj
    atiker grand taktırın pişman olmazsınız 4 yılda 85000 km yapan bi arkadaş var o en ucuz atiker taktırmıştı bi sıkıntısı çıkmadı
    prins brc nin 3000 tl olan kitleri eminim ki atiker grand tan iyi değildir
    |
    |
  • Yarbay
    2051 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Yorumlar için teşekkür ederim, Atiker fast obd olan modeli taktırdım arkadaşlar 1800 TL ye. Konuya hemen yazamadım bir süredir kullanıyorum. Çok memnunum yakıt tüketimi çok iyi.
  • Teğmen
    219 Mesaj

Merhabalar, fiyatlar genel olarak mı bu seviyede acaba? Hangi şehirde taktırdınız?
    |
    |
    educationist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2051 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

İstanbul beykentte takdırdım hocam . Fiyat için bu kitte indirim var demişti görevli 1900 TL 100 lirada kendi indi.
    |
    |
    crenigmaa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Sohbet
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.