Şimdi Ara

i20 dizelmi benzinlimi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
8.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tavsiyeniz lütfen. Sıfır i20 1.4 style panaromik tavan. Benzinli otomatik vites-dizel düz vites mi? Fiyat farkı 4 bin tl.Yaklaşık 1 sene sonra satacağım. Senede 30.000 km yapıyorum.

• Senede 30 bin yapıyorsan i20nin otomatiği cebini çok üzer
  • Dizelini bende merak ediyorum. Fiyatı ne acaba.
  • 76
  • Manuel benzinli mi dizel mi deseydin kesinlikle benzinli derdim 1.2 benzinlisi çok az yakıyor ancak otomatik i20 üzer seni, yıpratır.
  • 1.2 benzinli kullandim. Cidden az yakiyor ve performansı tatminkar. Dizeli de cok iyi yakit ve performans olarak. Otomatik vites sıkıntısız. Ama yakit fark eder. yılda 30k km de az degil.
  • otomatiğin fazla yaktığı söyleniyor. Arkadaşım kullanmıştı 2 ile gidebilecekken 1.vitese düştüğü için yakıyor dedi. 4 ileri olması kötü. Eğer km yapıyorsanız dizel almanız mantıklı. Ancak bas çek uğraşmak istemiyorum diyorsanız otomatik tercih edilebilir.
  • nzhsvc kullanıcısına yanıt
    geçen gün konu açmıştı birisi
    11 litre diyordu sanki yakıt için
  • Dizel
  • Dizel. 1.4 Crdi iyidir. Hem performansı iyi hemde debriyajı güzel. Manueli de fazla yormaz.
  • Mümkün değil. 3 yil dolu dolu kullandim. Lpg ile bile 7 litre bilemedin 7.5 l tüketiyor arac karma kullanımda. 11 litre tuketimim hic olmadi 70k km boyunca
  • Ne icin kullanilacak araba sirket calisani isen otomatik oneririm o da cok yakar uzun yolda kullanacaksan dizel al
  • Benzinli manuel , Dizel otomatik i20'nin esprisi budur.
  • Otomatikleri 4 ileri olduğu için ve atmosferik olduğu için çok yaktığı söyleniyor. Imkaniniz varsa dizel alın derim.
  • Benzinli otomatik yakıt konusunda üzer.
  • nzhsvc kullanıcısına yanıt
    sizinki düz vitestir muhtemelen
  • Bende dizel var,manuel benzinli alın yakıt fiyatları birbirine çok yaklaştı.benzinlinin mtv ve bakım masrafları da düşük
  • Bende de dizel var, 1.2 benzinli manuel alın.
  • Hesaplayalım sen söyle ben kendi sürüşümle hesap yapacağım.

1.4 crdi 6.9lt bizim araç

kmde 35.32 kuruş yakar

30 bin km 10598.4 tl yapar

benzinlisi ben sürünce 10.5 lt yakıyor.

km de 58.48 kuruş yapar.

30 bin km de 17545.5 tl yapar

Gerisi sana kalmış.Hesap bizden tercih senden.
  • 30bin km yapıyorsanız tabiiki dizel
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.