Şimdi Ara

i tunes iphone'mu görmüyor... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
4
Favori
140.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: abstruseozgur

arkadaşlar 5 saatlik uğraştan sonra sonunda hallettim. yapmadığım şey kalmadı en sonunda bi sitede "usbaapl" dosyasıyla ilgili bir işlemi denedim ondan da sonuç alamadım. rastlantı sonucu tam bıkmışken itunes in içindeki dosyaları gezerken
    "C:\Program Files\Common Files\Apple\Mobile Device Support\Drivers" klasörünün içindeki driver dosyalarına rastladım. eğer benimle aynı sorunu yaşıyorsanız yani iphonunuz u windows fotoğraf makinası şeklinde vs.. görüyorsa yapmanız gereken önce yukarda verdiğim dizin adresini kopyalayın. ardıkdan bilgisayarıma sağ tuş özellikler , donanım ve arkasından aygıt yöneticisine giriyioyoruz. burada görüntü aygılarında olan apple iphone umuzu görüyoruz ve sağ tuş tıklayıp özelliklerine giriyoruz. sürücü sekmesinden "sürücüyü güncelleştir" i seçiyoruz .çıkan seçeneklerden "evet yanlızca bu kez " i seçip ileri ye basıyoruz. Çıkan pencerede "listeden yada belirli bir konumdan yükle" yi seçiyoruz ve ileri ye basıyoruz. ardından çıkan sayfada " bu konumlarda en iyis sürücüyü ara" yı seçip sadece "arama şu konumuda içersin" i işaretliyoruz ve aşşağıdaki boşluğa yukarda verdiğim
    "C:\Program Files\Common Files\Apple\Mobile Device Support\Drivers" (sizde farklı olabilir eğer farklıysa bilgisayarınızda "usbaapl" yi aratın)
    klasör adresini girip ileri ye basıyoruz. bundan sonra iphone umuz artık kamera olarak değil usb aygıtı olarak gözükmelidir ve işlem tamamlanmıştır.
    bu kadar uğraşıp delirip çözümün bu kadar kolay olmasıda ayrı bi sinir krizine yol açıyor. az kaslın formatlıyordum pc yi :D

Saygılar

kardeş çok sağol bu yöntemle itunes telefonu gördü ama bu seferde pc tanımıyor ... pc tanıdığındada itunes tanımıyor...

• quote:

arkadaşlar 5 saatlik uğraştan sonra sonunda hallettim. yapmadığım şey kalmadı en sonunda bi sitede "usbaapl" dosyasıyla ilgili bir işlemi denedim ondan da sonuç alamadım. rastlantı sonucu tam bıkmışken itunes in içindeki dosyaları gezerken
    "C:\Program Files\Common Files\Apple\Mobile Device Support\Drivers" klasörünün içindeki driver dosyalarına rastladım. eğer benimle aynı sorunu yaşıyorsanız yani iphonunuz u windows fotoğraf makinası şeklinde vs.. görüyorsa yapmanız gereken önce yukarda verdiğim dizin adresini kopyalayın. ardıkdan bilgisayarıma sağ tuş özellikler , donanım ve arkasından aygıt yöneticisine giriyioyoruz. burada görüntü aygılarında olan apple iphone umuzu görüyoruz ve sağ tuş tıklayıp özelliklerine giriyoruz. sürücü sekmesinden "sürücüyü güncelleştir" i seçiyoruz .çıkan seçeneklerden "evet yanlızca bu kez " i seçip ileri ye basıyoruz. Çıkan pencerede "listeden yada belirli bir konumdan yükle" yi seçiyoruz ve ileri ye basıyoruz. ardından çıkan sayfada " bu konumlarda en iyis sürücüyü ara" yı seçip sadece "arama şu konumuda içersin" i işaretliyoruz ve aşşağıdaki boşluğa yukarda verdiğim
    "C:\Program Files\Common Files\Apple\Mobile Device Support\Drivers" (sizde farklı olabilir eğer farklıysa bilgisayarınızda "usbaapl" yi aratın)
    klasör adresini girip ileri ye basıyoruz. bundan sonra iphone umuz artık kamera olarak değil usb aygıtı olarak gözükmelidir ve işlem tamamlanmıştır.
    bu kadar uğraşıp delirip çözümün bu kadar kolay olmasıda ayrı bi sinir krizine yol açıyor. az kaslın formatlıyordum pc yi :D

Saygılar

ya hepsi tamam güzelde ben aygıt yoneticisinde hicbir sekilde iphone göremiyorum?

• arkadaşlar ben en sonunda nihayi bir çözüm buldum ve sizler ile paylaşmak istedim aynı sonlar ile bende karşılaştım ve çözüm olarak sonuca ulaştım şöyle anlatayım sizlere daha öçnceden pc nizde crative veya herhangi bir mp3 çalar programı kurulu ise bu donanımın programları ı phone un ki ile çakışmaktadır onları pc nizden kaldırın ondan sonra i tunesi pc nize tekrar kurup ıphone nunuzu pc ye tekrar bağlayın görektir.
  • ben 2g yi pc ye bağladım yeni versiyon var dedi...yükleyeyim dedim yüklerken birden hata verdi.hata kodu 13 diyor.ve telefon kapandı..telefonu tekrar açmaya kalktığımda ekran da sitıv jobs un karikatürü çıkıyor..ve bi kaç saniye sonra kapanıyor tel bu konuda bana yardım edermisiniz...çok kötü durumdayım...ekran görüntüleri aşağıda...

i tunes iphone'mu görmüyor...
  • buda diğer ekran görüntüsü

• buda son ekran görüntüsü.burda i tunes telefonun kapasiteyide görmüyor.ne oldu telefona anlamadım gitti...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wox -- 2 Mayıs 2010; 20:42:42 >
  • ya arkadaşlar bende bu sorunu sürücü güncelleştirerek yaptım fakat şimdide itunes kaldırsamda indirsemde hep aynı hata olan 0xE8000022 itunes couldnt connect to this iphone because an unknown error was occurred hatasını alıyorum bunu çözebilen war mı peki?
  • arkadaşlar ben vitural zippo diye bir program var onu indirdim ama iphone a atamıyorum devices diye bişe çıkması lazımmış çıkmıyo bende aygıtı görmüyo bi yardım ederseniz çok sevinirim C:\Users\TOSHIBA\Desktop\Adsız.jpg şimdiden saolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: wox

buda son ekran görüntüsü.burda i tunes telefonun kapasiteyide görmüyor.ne oldu telefona anlamadım gitti...

kardeş senin telefonunu görüyo devices yazıyo orda benimkini görmüyo onu nasıl halledicez sen kendinmi ayarladın bi yardım etsen şimdiden saol

• eğer lock lı ise yani girişte şifre istiyorsa ya şifreyi kaldırın ya da şifreyi girerek deneyin yoksa görmez.
  • ya arkadaşlar acil yardım bnm itunesmde iphonem görünüyodu ama fomt attrdıktan snra artık itunes iphonemi görmüyor o arkadaşın sistemini yaptım ama hala foto mak. gbi görüyor acil yardımm
  • 1. Bilgisayarının en güncel sürücülerini kur.
    2.Cihaz kablo ile Pc'ye bağlı olsun. Şunu bir dene sırasıyla Pc'yi kapat, kabloyu çıkar, iponu kapat. 3-5 dk böyle kalsın. Sonra Pc'yi aç(herhangi bir program vs. açma), iponu aç ve usb ile Pc'ye bağla. Bu sıralamaya dikkat et.
    3. İtunesu kaldır(Bonjour,Apple Mobile DEvice Support,Apple Software Update,İtunes).
    4. Usb kablonu kontrol et. Farklı usb girişinden dene.
    5. Cihazını 15-20 dk. kadar kapalı konumda şarjda bırak.
    Bu belirttiklerimi denemeye çalış. kly glsn.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarerer -- 5 Nisan 2011; 10:33:42 >
  • biostan ehci controller i disable yapinca iphone u görmeye başladı bende ne denediysem sonuç alamamıştım
    şimdide usb ler 1.1 olarak çalışıyor aktarım çok yavaş ancak iphone ile itunes sorunsuz kullanılıyor.
  • Bende de aynı sorun var. Telefonumu usb aygıtı olarak görüntüleyerek, müziklerimi kopyalamak istiyorum ancak abstruseozgur dediği yöntemleri uygulayınca, en güncel sürüm şuanki diyor ve kamera olarak görüntülemeye devam ediyor. Bu sorunu çözen varsa yardımcı olabilir mi?
  • Bugün benim de bağlantıda sorun oldu.

Program Ekle/Kaldır dan Apple Mobile Device Support'u seçip Repair yaptım. Yani onardım. Sorun düzeldi. Bu kadar basit kurtulabiliciğimi de tahmin etmemiştim.
  • Selam Arkadaslar,Gördüm ki Pek Çok Cewap War Ama Herkeste İşe Yaramıyor

İphone 3G sahibiyim (JB) 3,1,3(7E18) Sürümü Mevcut.

Ne Yaptıysam Olmadı,En Son Format Attım Pc Ye Gene Olmadı,

İTUNES , İPHONE'u GÖRMÜYOR.Bi çaresi Yokmu,???
  • İreble DFU moda alıp deneyin.
  • quote:

Saygılar

çok yardımcı oldu yazın allah razı olsun.

• dfu modda açarsan gene olur
  • arkadaşlar lütfen bana yardım edin ıphone 2g aldım pc ye bağlıyorum ancak pc görmesine rağmen ıtunes e girip bişeyler atamıyorum ıphone a wındows 7 yüklü pc imde ne yapmayalım lütfen yardımm
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.