Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (97. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: acaturka , acaturka
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
56.012
Cevap
1.322
Favori
2.229.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
99. Sırada  bugün en iyi #42
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    insallah guzel şekilde kullanırız ben de uzun suredir arastırıyordum; @hepsirobot hocamızın ve diğer kullanıcı arkadasların yorumlarıyla fikirleriyle bilgilendik sonra da aldık bakalım, hayırlı olsun şimdiden:)
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    İlginiz icin tesekkurler ustad, dediğiniz gibi gelince bakalım nasıl çıkacak plastik kalitesi vs. Yolladıgım linkteki urunu aldım, banggood pointim de kullanılabiliyordu promo urun olmadığı icin, 77 TLye geldi:) İncelemeleriniz ve paylaşımlarınız icin de ayrıca tesekkurler tekrardan..
  • coromantee C kullanıcısına yanıt
    İçiniz rahat olsun, sıkıntı olmaz genellikle.
    Genel olarak fırça yuvalarını sık sık temizlemeyi ihmal etmezseniz o bölgelerden sorun çıkmaz, orijinal olmasa bile.
    İyi günlerde, huzur içinde kullanınız.
    Saygılarımla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mrb ılıfe 7 alacakken haritalama özelliği var diye ılıfe 8 e döndüm ve 20 dk önce sipariş verdim ama haritalama tam anlamıyla YÖK dediniz @hepsirobot acaba ılıfe7 mi alsam toz haznesi daha büyük 7 nin ama tüm evi tek seferde süpürmesini de önemsiyorum 7 mi 8 mi
  • 405Cihan 4 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Haritalama özelliği olsun veya olmasın, bir robot süpürgenin mekanın tamamını tek seferde süpürebilmesi eşya yoğunluğu, zemin yapısı, mekan planı gibi bir çok farklı parametreye dayanmaktadır.

Evinizden her seferde tek bir süpürmede 600ml toz çıkıyorsa temizlik konusunda başka önlemler almanızı öneririm efendim.

Saygılarımla,
  • Sahibinden.com daki bir satıcıdan en sonunda roborock s50 aldım.bugun elime ulaştı. Tabi içinden çıkan kullanma kılavuzunda Türkçe dili yok.acaba Türkçe kullanım kılavuzunda nerden ulasabilirim.
    Birde cihazi silikon altlikli şarj ünitesine koyunca direkt şarj olmaya başlıyor mu yoksa üzerindeki fıs ikonuna basmak lazım mı.gerci koyunca sarjing dedi ama..
    Bir de ilk kullanimdan önce yapmam gereken bişey var mı.yani bunun çöp kutusu falan içinde yerleşik mı yoksa benim koymam lazım yerine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koridorum K kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

S50 kutunun içinden kullanıma hazır olarak çıkar, şarj ikonu ünitede enerjinin olduğunu ve şarj işlemini göstermektedir.
    Türkçe kullanım kılavuzuna rastlamadım hiç ama belki kullananlar biliyordur.
    İyi günlerde kullanınız.
  • İyi günler,
    @Hepsirobot üstadım ilife a8s e sanal duvar uygulaması olur mu?
  • dermanerdem D kullanıcısına yanıt
    İyi geceler,

Birkaç kaynakta extra satılan sanal duvar gördüm ancak tam doğru olduğundan emin değilim. Bildiğim kadarı ile tüm iLife modelleri manyetik sınırlayıcılara uygun üretiliyor ancak bataryalı bir sanal duvar imkanı var mıdır A8s modelinde, bilemiyorum.
    Saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekt

https://www.amazon.de/roborock-Wischfunktion-APP-Steuerung-automatischer-Teppichmodus/dp/B07RBZMFD3/ref=lp_17185363031_1_1?srs=17185363031&ie=UTF8&qid=1563134924&sr=8-1

bu ürün için ne düşünürsünüz acaba? Bilgisi olan var mıdır ?
    modeli roborock Xiaowa E20 ya da E25. hangisi olduğunu tam anlayamadım.

• Roborock s6 kullanan veya inceleyen var mıdır acaba? Almanyadan araba ile gelecek bir akrabam var. Sorun olmadan getirebileceğini düşünüyorum. 550 euro fiyatı var.

S5 ise şu an amazonda 460 euroya alınabiliyor. Sizce aradaki farka değer mi?

Teşekkürler.
  • orcun93 kullanıcısına yanıt
    S6, Xiaomi'nin üç ay önce çıkardığı yeni modeli. Çok bir farkı yok ama yazılım ve haritalaması neredeyse kusursuz - en azından bağımsız testler bu şekilde gösteriyor. Ben henüz test etmedim, gelcek ay elime geçecek. Siz alıp test ederseniz harika olur, dinlemek isterim.

Aradaki fark 600TL, bence değer.

Saygılarımla
  • Merhaba.s50 almıştım bir kaç gün önce ,almayı düşünen arkadaşlara faydalı olacağını düşünerek bir kaç şey yazmak istiyorum.
    Almayı düşünen arkadaşlar kesinlikle alın.gercekten harika temizlik yapıyor.evde kalın bir halimiz var onda bile zorlanmadan temizlik yapıyor,halı demeden eşik demeden tırmanıyor.kil tüy toz hiçbir şey bırakmıyor.
    Odalar arasindA kafasına göre geziniyor gibi görünse de temizlik bitiminde üzerinden geçmediği tek bir metrekare bile kalmıyor. Tertemiz dediginiz evde bile ilk seferde haznesini dolduracak kadar toz buluyor.
    Uygulamasındaki Türkçe gerçekte n yetersiz.
    Aleti 2. Yada 3. Kullanisinizda heryeri her engeli hafizAya aldığı daha da belli oluyor.
    Kısaca gerçekten tavsiye ederim.
    Yalnız ıslak mop özelliğini henüz kullanmadım onu belirteyim.
    Bir de sormak istediğim bişey var.alet 7/24 prize takılı olmak zOrunda mi acaba.yoksa mesela günde 7 ya da 8 saat elektriğe bağlı olan rastgele bir çoklu pirize bağlansa olur mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• koridorum K kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Genel anlamı ile tüm robotlar kullanılmadıkları zaman şarjda beklemeye uygun şekilde tasarlanmışlardır.
    Günde 7-8 saat bataryalarını yenilemek için yeterlidir ancak sürekli şarjda durduklarında da extra enerji tüketmezler.
    İyi günlerde kullanınız.
    Saygılarımla

• Amazonda irobot 891 kargo vergi dahil 390$ a geliyor.

Çekiş gücü hakkında bilgi bulamadım.
    S50 fırsatı arıyordum, onun yerine tercih edilebilir mi sizce?

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B07P83SJK2/ref=ox_sc_act_image_1?smid=ATVPDKIKX0DER&psc=1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mechatronik M kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Amazon Prime day kapsamında iRobot %30 indirimli bugün.

Ama R891 ile S50 arasında çok fark var teknoloji olarak. S50 haritalama yapan ve ıslak mop özelliği olan bir cihaz, R891de bunlar yok.
    400 USD civarında S50 bulunabilir piyasada, o da ucuzladı artık.
    Karar sizin.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    MErhaba ,

amazon Prime da %30 göremedim ben , link paylaşabilirmisiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: koridorum

Sahibinden.com daki bir satıcıdan en sonunda roborock s50 aldım.bugun elime ulaştı. Tabi içinden çıkan kullanma kılavuzunda Türkçe dili yok.acaba Türkçe kullanım kılavuzunda nerden ulasabilirim.
    Birde cihazi silikon altlikli şarj ünitesine koyunca direkt şarj olmaya başlıyor mu yoksa üzerindeki fıs ikonuna basmak lazım mı.gerci koyunca sarjing dedi ama..
    Bir de ilk kullanimdan önce yapmam gereken bişey var mı.yani bunun çöp kutusu falan içinde yerleşik mı yoksa benim koymam lazım yerine.
    Öncelikle Hayırlı olsun. Ürünü kaça aldınız acaba? Birde ürünü alabileceğimiz, Sahibinden.co da belli bir satıcı var mı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.