Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
56.066
Cevap
1.321
Favori
2.233.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bütün forumu okudum, Ilife A8 ve Xiaomi Roborock arasında kararsızım halen
  • power animal kullanıcısına yanıt
    A8de gerçek anlamda haritalama yok, Roborock çok daha üstün ve yapısal olarak kaliteli bir üründür.
    Arada fiyat farkı var tabii ki.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Liectroux diye bir marka da var. Sanırım bu da üst düzey bir cihaz. Kullanan veya bilgisi olan var mı? Özellikle Q8000 modeli çok methediliyor.
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Afedersiniz xiaomi 1 yazmayı unutmuşum. Xiaomi 1 ve A8 yakın fiyatlarda ürünler, hangisini önerirsiniz acaba?

• power animal kullanıcısına yanıt
    Zaten ben de Xiaomi 1 olarak düşünmüştüm.
    Bence her şekilde Xiaomi..

Teşekkür ediyorum

• İyi akşamlar,

Çok iyi bir karşılaştırma değil gerçi ama yine de farklı robotların engel tanıma ve aşma yeteneklerini ayrı ayrı videolar ile gösterdiği için eklemek istedim.
    https://junkee.com/robot-vacuum-cleaner-comparison/208484

LG'nin yeni robotuna dikkatinizi çekerim, ilginç bir tasarım ve başarı öyküsü var.
    Saygılarımla
  • Merhaba;
    Son 3 4 ay içinde yazılan çoğu mesajı okudum az çok fikir sahibi oldum, vakit ayırıp bilgilendirdiğiniz için teşekkürler @hepsirobot,

Okuduğum kadarıyla bikac model üzerinde durulmuş bu modellerle ilgili tek bir karşılaştırma tablosu gibi bisey yapılsa daha anlaşılabilir olur diye düşünüyorum.

Öncelikle benim için mop ikinci planda bu tür robotların ana işlevinin süpürme olduğunu düşünüyorum o yüzden sadece mop için bi süpürge parası kadar para vermek mantıksız geliyor yalnız navigasyon sistemi yani evi tanıyıp nereyi süpürmesi gerektiğini bilirse daha iyi gibi sanki.
    Ayrıca evimiz aşağı yukarı 100 metrekare koltuklar ve yatağın ayakları 10 cm civarında yani onlarında altına girebilir ve halılarımız oldukça küçük, önerdiğiniz modellerin hepsi bu evi temizleyebilecek kapasitede olduğunu düşünüyorum, 2 bin 2.500 lira civarında bi bütçeye göre ne tavsiye edersiniz?
    Bu arada Türkiye fiyatları çok yüksek öncelik tercihim amazon orada bulamazsam aliexpressten almalmayı düşünüyorum.

Şimdiden çok tesekkur ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinanadolu -- 9 Temmuz 2019; 16:4:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sinanadolu

Merhaba;
    Son 3 4 ay içinde yazılan çoğu mesajı okudum az çok fikir sahibi oldum, vakit ayırıp bilgilendirdiğiniz için teşekkürler @hepsirobot,

Okuduğum kadarıyla bikac model üzerinde durulmuş bu modellerle ilgili tek bir karşılaştırma tablosu gibi bisey yapılsa daha anlaşılabilir olur diye düşünüyorum.

Öncelikle benim için mop ikinci planda bu tür robotların ana işlevinin süpürme olduğunu düşünüyorum o yüzden sadece mop için bi süpürge parası kadar para vermek mantıksız geliyor yalnız navigasyon sistemi yani evi tanıyıp nereyi süpürmesi gerektiğini bilirse daha iyi gibi sanki.
    Ayrıca evimiz aşağı yukarı 100 metrekare koltuklar ve yatağın ayakları 10 cm civarında yani onlarında altına girebilir ve halılarımız oldukça küçük, önerdiğiniz modellerin hepsi bu evi temizleyebilecek kapasitede olduğunu düşünüyorum, 2 bin 2.500 lira civarında bi bütçeye göre ne tavsiye edersiniz?
    Bu arada Türkiye fiyatları çok yüksek öncelik tercihim amazon orada bulamazsam aliexpressten almalmayı düşünüyorum.

Şimdiden çok tesekkur ederim.
    Merhaba,
    Xiaomi 1.nesil banggood'dan vergiler dahil 1700tl civarına alınabiliyor. Türkiye'de Eufy için dahi en düşük 1350tl gördüğümü düşününce iyi fiyat sanırım. Ben de banggood'dan sipariş verdim, henüz gümrüğü geçemedi, bekliyorum. Deneme imkanım olmasa da yorumlara bakarak tavsiye ederim.

Hocam merhaba,

Benim henüz elime ulaşmamış olan Xiaomi 1.nesil için yedek parçalar almayı düşünüyorum. Aşağıdaki linkte kuponla beraber uygun fiyata gelen bir paket var. Bu parçalardan hangilerini ne sıklıkla değiştirme gereği doğar?

[TRY70.03 33% OFF]8 adet Robot Süpürge Yan / Haddeleme Fırçalar Xiaomi Roborock Mi için HEPA Filtreler Değiştirmeleri Robot Süpürge Beyaz Eşya Parçaları from Beyaz Eşyalar on banggood.com
    https://banggood.app.link/MJjHMCGtbY

• quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Zaten ben de Xiaomi 1 olarak düşünmüştüm.
    Bence her şekilde Xiaomi..
    Merhabalar. Xiaominin 1. Nesli çok cazip geliyor ama 2. Nesilin mop özelliği ve çekiş gücünün 1800 den pa dan 2000 çıkması kararsızlığa itiyor.

* 2. Nesıl Sizce fiyat farkına değer mi?

* 2. Nesli en uygun kaç TL (USD) civarına bulabilirim?

• ktdgvr kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bu paket gayet makul.
    Fırçalar yıpranmasına göre, filtreler ise günlük kullanımda 6 ayda bir değişmesi gereklidir.
    İyi günlerde kullanınız.
  • _EFE_ _ kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

İşinize yarıyorsa mop özelliği fiyat farkını yaratıyor. 1800Pa - 2000Pa arasını farkedemezsiniz, o bir pazarlama söylemi gibi zaten.
    Fiyat konusunda bir bilgi veremem, hemen her gün bi yerlerde farklı kampanyalar oluyor. 1. nesil Xiaomi artık 3 senelik bir model, geçen ay 3. nesil ürün piyasaya çıktı, kararınızı ona göre veriniz.
    Saygıalrımla
  • ktdgvr kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam cevap için, banggood'da o kampanyayi gördüm ama yurtdışı alışverişim tecrübem hiç yok, banggood amazon kadar güven vermiyor açıkçası, gümrükte takılır mı, takılırsa ekstra vergi çıkartırlar mı veya aksi bir durumda iade edebilir miyim emin değilim.

• sinanadolu S kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam. Benim de yurtdışı alışveriş tecrübem çok fazla değil. Fakat gümrükten geçme ve vergi konusunda banggood'da sorun yaşanmadığını yazmış çoğunluk. Tabi doğru kargo yöntemini seçerseniz sorun çıkmıyor. Yurtiçi kargo ile anlaşmaları var ve onlar işlemleri halledip evinize ulaştırıyormuş. Ola ki vergiyi ödemek satıcının işine gelmediği alışverişlerde ürünü göndermiyormuş. Yani sürpriz vergi ile karşılaşana denk gelmedim. 30tl civarı kargo ve teslimat sigortası seçeneği de sunuyor, ben onu da işaretledim. Herhangi hasar veya ürünün teslim edilmemesi durumu için belki gereksiz ama yaptığım ödemeyi tekrar güvence altına almış oldum. Henüz ürünü teslim almasam da sorunsuz bir alışveriş olacağını umuyorum. En kötü ihtimal 2 hafta boşa beklemiş olurum.

• İyi geceler herkeze

Bu karşılaştırma ev temizlik robotlarının iki "baba"sını yanyana koymuş ve değerlendirmiş.
    İncelemeye göre kazanan yeni iRobot Roomba S9.

Nootrix.com sitesinin iRobot destekli olduğunu ve Roomba S9'un Neato D7'niniki katı fiyatında satıldığını göz önüne alarak okumanızı/izlemenizi öneririm.
    https://nootrix.com/roomba/roomba-s9-vs-neato-d7/

Saygılarımla
  • sinanadolu S kullanıcısına yanıt
    Günaydınlar,
    @ktdgvr arkadasın da belirttigi gibi tabiri caizse tırsmanıza gerek yok. Ben de forumdaki bahsi gecen konu uzerinden Banggooddan 1790 TLye her şey vergiler dahil aldım ve 10 gunde geldi. Yurtici kargo ofise gelip teslim etti. Ama "Turkey Direct Mail" secenegini secmeniz lazım vergi dahil olması ve herhangi bir kotu supriz ekstra odeme ile karşılaşmamanız icin. Dun 1607 TLye kadar dusmustu ama indirim kodları tukendigi icin suan yeni bir indirim koduyla beraber 1699 TL. Hatta nasıl oldugunu/kullanıldıgını bilmiyorum ama avantajix ile %4,5 para iadesi de alabiliyormussunuz. Ozetle sorun yaşayacağınızı zannetmiyorum ve memnun kalacagınızı dusunuyorum.

Urune gelince ben oldukca memnunum ve iyiki almışız diyorum. Hatta değişik bir temizleyecek yer bulduk o da cok sevindirdi bizi. Yatak odasındaki gardrobun uzerine elektrik supurgesinin hortumuyla bile ulaşamıyor ve temizleyemiyorken, aldık xiaomimizi koyduk tepesine, bes dakikada supurdu tertemiz yaptı, sonra başladığı noktaya donunce aldık indirdik:=)

Not: İlerde insallah yasamayız ama olur da sorun/ariza yaşarsak @hepsirobot ustad buralarda tamir vs gibi bir durumda yardımcı olabilecegini belirtmişti:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Merhaba,

Bu paket gayet makul.
    Fırçalar yıpranmasına göre, filtreler ise günlük kullanımda 6 ayda bir değişmesi gereklidir.
    İyi günlerde kullanınız.
    Merhabalar HJocam,

Öncelikle kararsızlıgımdan dolayı sormus oldugum sorular ve vermiş oldugum mesguliyet icin kusura bakmayın.

Ben de yan fırca sayısı ve ana fırca sayısı daha fazla olan bir set buldum ama pek satış yapılmamış ve reviewi de fazla degil, kalitesi konusunda biraz suphem var da sizce @ktdgvr ni paylaşmış oldugu 1 ana fırca 2 yan fırca ve 4 hepa filtre indirim kodu ile 70 TL civarı olan set mi alınır yoksa bahsettigim 2 ana fırca 6 yan fırca ve 4 filtre iceren 90TLye gelen şu paket mi?
    https://tr.banggood.com/12pcs-Side-Brush-with-HEPA-Filter-and-Main-Brush-for-Xiaomi-Robot-Vacuum-Cleaner-Parts-p-1472595.html?rmmds=detail-left-hotproducts__13&cur_warehouse=CN

Degerli bilgileriniz ve yorumlarınız icin tekrardan tesekkurler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coromantee -- 10 Temmuz 2019; 11:3:52 >

• coromantee C kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    İki sete de baktım ancak Çin sitelerinde kalitelerini resimlere bakarak karar vermek imkansız.
    Bazen aradaki fiyat farkı da bir şey ifade etmiyor.
    Önemli olan fırça başlıkları ve plastik kalitesidir, filtreler zaten üç ana tesisten birisinde yapılıyor, onlarda ciddi problem gelmez

• coromantee C kullanıcısına yanıt
    Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık bir aydır araştırıyordum robot süpürgeleri,dün gözü karartıp sipariş verdim fakat korkmuyor değilim ama siz ve sizin gibi daha önce buradan alışveriş yapanlar içimi rahatlattı açıkçası:)

Kullanıcı yorumlarını incelediğimde memnun olmayan görmedim inşallah bende sıkıntısız uzun süre kullanırım, tabi garantisi yok ama bi sorunla karşılaşırsam @hepsirobot'un yardımcı olacağına inanıyorum :)

• 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.