Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

i-robot süpürgeler hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.842
Cevap
86
Favori
217.638
Tıklama
Giriş
      35 Mesaj
      12 Haziran 2019 09:56:54

İlle mop olsun diye direnmiyoruz ama o meblağı verince de mop da olsun diyor insan.bir de sanırım xiaomi yi epey kesti gözümüz.baska marka bakmiyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Bahsedilenler: Aranel Ciryatan , Hepsirobot
      12 Haziran 2019 10:07:50
      Bir arkadaşın neweeg sitesini paylaşmasıyla, bende biraz oradaki süpürgeleri inceledim. Roborock s50 2814tl şuanda o sitede. Fiyatı iyi mi bilemiyorum.

Sormak istediğim bir ürün var, Liectroux Q8000

Özellikleri güzel duruyor, mop özelliği ve doğruysa 3000pa emiş gücü. Ben teknik bilgiler konusunda zayıfım robot süpürgeler konusunda. Bu ürün nasıldır? Teşekkür ederim.

12 Haziran 2019 10:20:19

Merhaba,

Motor ve fan piyasasında henüz 1800Pa üzerinde güç üreten ev robotu fanı yok, en azından ben bilmiyorum diyeyim. Xiaomi bile fan emiş ağzında değil, venturi boğazından ölçüm yaparak vakum değerini 2000Pa olarak gösteriyor, o da belirgin bir yanıltma ama fark dehşet değil.

Elektromekanik olarak da 2000mAh bataryaya sahip olan bir robotun 3000Pa fanı en fazla yarım saat çalıştırabileceğini hesaplıyoruz. yani üreticinin Amazon.com ve Newegg.com üzerinde verdiği bilgiler hatalı. Kaldı ki, bu kombinasyonu 199USD'ye satabilmesi daha da kuşkulu.
      Liectroux denemedim hiç, A388 modeli Arçelik ile aynı, aynı üretici üretiyor Çin'de (KingClean) ama Liectroux sitesinde verilen değerlere bakarsanız sanki Neato D7 mübarek!

Fiyat/performans bazında bakarsak Xiaomi şu an en başarılı robot görünüyor, tavsiyem o yöndedir. Gönlüm keşke Ecovacs buralarda da satış yapsa da kaliteyi ödeyerek satın alsak diyor ama şimdilik ışık yok.

Saygılarımla
      |
      |
      kuvars10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

iRobot R581, R790, R980, i7+ Neato Botvac 85, D7 iLife A9, W400, A8 Ecovacs Deebot930 Samsung 7700 Xiaomi Mi2

• Yüzbaşı
      986 Mesaj
      12 Haziran 2019 11:13:29

o 2800 rakamına 1000 TL vergi eklemeyi unutmayın :) Son aşamada çıkan ücreti paylaşıyorum newegg'de

|
      |
      kuvars10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

SimRacersTR

Aorus X470 Ultra Gaming | Ryzen 2600x | Corsair 8GBx2 3200 MHz | Aorus GTX1070 8GB | Acer Predator 27" 165 Hz | Sandisk 240 GB SSD Ultimate | Samsung 960 250 GB M2 SSD | Seagate 1 TB | Seagate 1 TB EXT | WD 1 TB EXT | Corsair Air 540 | Xiagmatech 800W 80Plus | Corsair H115i | Thrustmaster T500RS + TH8A Shifter | Logitech X530 | Acer Switch 10 | Samsung Note 5 |

GB 990FXA UD3 | AMD FX8350 | GB G1 GTX960 4GB | Kingston Fury 8GBx2 1866 Mhz | Sandisk 240 GB SSD Ultimate | Acer Predator 27" 165 Hz | Arctic 240 Freezer | Aerocool Aero 500 | Logitech G29 | Motospeed CK104
    • Binbaşı
      1949 Mesaj
      12 Haziran 2019 11:28:25

Sayın @Hepsirobot,

Türkiye pazarı için yeni yeni filizlenen bir akıllı ürün pazarına bu kadar hakim olmanız, hakim olmak bir kenara karşılıksız olarak tüm bilginizi içtenlikle, bıkmadan, sıkılmadan aktarmanız gerçekten takdire şayan.

Aylardır konuyu okuyorum. Supurge alalı çok oldu, yine de her mesajı takip ediyorum. Naif çizginiz hiç değişmedi. Her yeniliği de ısrarla paylastiniz.

Türkiye'de akıllı süpürge pazarının buyumesinde katkınızın büyük olduğuna inanıyorum.

Bu pazar buyudukce isminizi daha çok duymayi ve gerçekten öncü olup bu işten çok ama hayırlı kazançlar elde etmenizi canı gönülden istiyorum.

Selamlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      Bahsedilenler: Hepsirobot
    • Yüzbaşı
      677 Mesaj
      12 Haziran 2019 11:33:40

Binbaşım teşekkürler,

Bildiklerimin bende kalmasının bir anlamı yok, bilgi paylaştıkça çoğalıyor. Yanına biraz merak, biraz hırs da ama en önemlisi sizler gibi değerli dostlar da eklenince bu iş tadından yenmez oluyor.

2005 yılında kurmaya başladığımız bu sektöre elimden geldiğince hizmet etmeye devam edeceğim, sürç-i lisan edersem affola.

Saygılarımla,
      |
      |
      bluemoon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

iRobot R581, R790, R980, i7+ Neato Botvac 85, D7 iLife A9, W400, A8 Ecovacs Deebot930 Samsung 7700 Xiaomi Mi2
    • Yüzbaşı
      986 Mesaj
      12 Haziran 2019 15:34:59
      quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot Yüzbaşım günaydın,
      Ecovacs 900 çok güzel bir robot ancak sanırım koridorum kullanıcısı mop özelliği de istiyor.
      E900 modeline mop takılamıyor maalesef.
      Saygılarımla Alıntıları Göster
      Günaydın şimdi gördüm bunu :) Aynen takılamıyor ama ben öneri olarak ileteyim dedim fiyat aralığına göre.
      |
      |

SimRacersTR

Aorus X470 Ultra Gaming | Ryzen 2600x | Corsair 8GBx2 3200 MHz | Aorus GTX1070 8GB | Acer Predator 27" 165 Hz | Sandisk 240 GB SSD Ultimate | Samsung 960 250 GB M2 SSD | Seagate 1 TB | Seagate 1 TB EXT | WD 1 TB EXT | Corsair Air 540 | Xiagmatech 800W 80Plus | Corsair H115i | Thrustmaster T500RS + TH8A Shifter | Logitech X530 | Acer Switch 10 | Samsung Note 5 |

GB 990FXA UD3 | AMD FX8350 | GB G1 GTX960 4GB | Kingston Fury 8GBx2 1866 Mhz | Sandisk 240 GB SSD Ultimate | Acer Predator 27" 165 Hz | Arctic 240 Freezer | Aerocool Aero 500 | Logitech G29 | Motospeed CK104
    • Onbaşı
      23 Mesaj
      12 Haziran 2019 17:45:19
      quote:

Orijinalden alıntı: bluemoon Sayın @Hepsirobot,

Türkiye pazarı için yeni yeni filizlenen bir akıllı ürün pazarına bu kadar hakim olmanız, hakim olmak bir kenara karşılıksız olarak tüm bilginizi içtenlikle, bıkmadan, sıkılmadan aktarmanız gerçekten takdire şayan.

Aylardır konuyu okuyorum. Supurge alalı çok oldu, yine de her mesajı takip ediyorum. Naif çizginiz hiç değişmedi. Her yeniliği de ısrarla paylastiniz.

Türkiye'de akıllı süpürge pazarının buyumesinde katkınızın büyük olduğuna inanıyorum.

Bu pazar buyudukce isminizi daha çok duymayi ve gerçekten öncü olup bu işten çok ama hayırlı kazançlar elde etmenizi canı gönülden istiyorum.

Selamlar.
      Dediklerinize aynen daha da fazlasıyla katılarak, @hepsirobot un onceki mesajlarında bahsettigi yerli temizlik robotu projesi konusunda da insallah en kısa zamanda hayırlısıyla ilerleme saglanır ve bizler de yerli "hepsirobot robocleaner v2.0" (ismi hayal ettim:>) urununu alıyor ve hem tesekkurlerimizi hem tebriklerimizi hem de başarılarının devamını diliyor oluruz.. :)
      |
      |

• Er
      10 Mesaj
      13 Haziran 2019 13:00:04

iLife A9S incelemesini forumda paylaştım. Aynı zamanda konuda videoda mevcut. Ürün hakkında merak edilenleri konudan inceleyebilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/ilife-a9s-robot-supurge-incelemesi-evin-yeni-hizmetcisi-video--138662261#138662261

Video Linki:

https://www.youtube.com/watch?v=7sh7e9dPm-I

Ürünü tercih etmemde yardımcı olan Hepsirobot'a ayrıca teşekkür ediyorum. Üründen gayet memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi incile -- 13 Haziran 2019; 13:0:18 >
      |
      |

• Onbaşı
      35 Mesaj
      13 Haziran 2019 15:24:08

N11 de bir ürün buldum,roborock s50. Üçbin beşyüz TL. Satıcıya garanti vs hakkında msj attım.gelen cvp Ürün çin versiyonu de DHL kargo ile gelecek,pakette AB uyumlu priz aparatı da var.garanti konusunda ise ithalatçı firma olarak Tarafımızca garantilidir şeklinde. Çin versiyonu alınır mı acaba.@Hepsirobot

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koridorum -- 13 Haziran 2019; 15:24:55 >
      |
      |
      14 Haziran 2019 10:32:29

Merhaba,

Çin'den gelen ürünlerde şu sıkıntı "olabilir": Uzaktan kontrol imkanı sağlayan bulut ayarları eğer Çin için ise kullanım dilini bile değiştiremeyebiliyorsunuz. Bu eskiden böyleydi ama şimdi hala bu şekilde midir bilemiyorum, yakın zamanda Çin'den robot getirtmedim hiç.
      Bana test için gönderilen tüm robotlar Avrupa moduna uyarlanmış olarak geliyor.

"İthalatçı firma olarak tarafımızca garantilidir" cümlesi biraz ortada bir anlatım. Yasal ithalatçı değil ise hiçbir yükümlülüğü yok, bu ülkede bireysel ithalatta hiçbir şart aranmıyor zaten. Ürün DHL ile gelecek ise bu firma zaten yasal ithalatçı olamaz, demek ki ülke stoğu yok.

Garantisini yok sayarsanız, fiyat çok cazip.
      |
      |
      koridorum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      138 Mesaj
      15 Haziran 2019 01:28:54
      Arkadaşlar merhaba,

Sıfır veya sıfıra yakın temizlikte ilife a9s satan varsa talibim.

Bu arada konudaki ilk mesajım; robot süpürgeye yeni ilgi duyan biri olduğum için. Bu süreçte hem konudaki mesajları ile hem de özelden sorduklarıma verdiği özenli, ayrıntılı cevaplar ile çok yardımcı olan Hepsirobot'a tekrar çok teşekkür ediyorum.

16 Haziran 2019 14:29:05
      Merhaba Dyson Eye 360 hakkında bilgisi olan , kullanan yada öneren var mı?

16 Haziran 2019 14:48:16

Büyük markanın hayalkırıklığı..
      30 dakika batarya ömrü, orta karar fırçası, her engeli aşabildiğini iddia ettiği halde sık sık eşiklerde takılması ve hiç bir şeyin altına girememesi haricinde pek bi özelliği yok. Dyson yeni modeli üzerinde çalışıyor, o yüzden 800 pound fiyata kadar indiler İngiltere'de. Tabii.. çok şık bi tasarımı var, söylemem lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 16 Haziran 2019; 15:0:39 >
      |
      |
      luckystar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      252 Mesaj
      16 Haziran 2019 15:01:01
      Teşekkürler. İlan koymuslar sıfırı ıcın 2100 tl fiyat ile. Bu kadar araştırdıktan sonra, üstüne sizin bu yorumlarınızla , bedava verseler almam :)) zaten ilan kalkmış.

Xiaomi s50 için bir fiyat alamadık adam akıllı. Ne alacaz gercekten bilemedim . Babalar gününde kanpanya olur dedik , kayda değer bir sey yok.Dolar ve euro patlamadan önce almak lazım sanki :)

|
      |
      16 Haziran 2019 15:05:03
      Sıfır 360 eye 2100 TL ... çok şüpheli bir fiyat. İyi ki almamışsınız, bir oyun var o işin içinde bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Yüzbaşı
      252 Mesaj
      16 Haziran 2019 15:22:37
      Evim 80 m2 net 2 oda 1 salon. Sadece salonda 4 m2 normal halı var. Ev yerden ısıtmalı. Islak zeminlerde baya buyuk parlak granit seramikler kullanılmıs. Hem supurme hemde silme isi için güzel bir cihaz bakıyorum ama malesef bulamadım. Evofon un garantili s50 sini bekliyorum 2 aydır. Stoklarında yok. Sahibinden de bireysel getirenler 3 bin civarı satıyor. Sizin baska bir öneriniz var mı, yada tavsiye edeceginiz bir satıcı. İzmir deyim. Teşekkürler

16 Haziran 2019 16:15:31
      quote:

Orijinalden alıntı: ktdgvr Arkadaşlar merhaba,

Sıfır veya sıfıra yakın temizlikte ilife a9s satan varsa talibim.

Bu arada konudaki ilk mesajım; robot süpürgeye yeni ilgi duyan biri olduğum için. Bu süreçte hem konudaki mesajları ile hem de özelden sorduklarıma verdiği özenli, ayrıntılı cevaplar ile çok yardımcı olan Hepsirobot'a tekrar çok teşekkür ediyorum.
      Anlaşılan burda satan yok. Yurtdışı sitelerde de bulamıyorum.Sadece aliexpress'te ispanya, rusya, polonya ve çek cumhuriyeti satıcılarında stok görünüyor; onların da Türkiye'ye satışı yok. Bu satıcılardan ürün almanın bir yolu var mı? Ya da a9s bulabileceğim bir yer (yerli-yabancı site veya İstanbul'daki elektironik çarşılar) var mı?

Evlilik yıldönümümüze yetişsin istiyorum, yardımınızı bekliyorum.

Not: yurtdışına çıkma ihtimalim ya da yurtdışında yaşayan yakın tanıdığım yok.

|
      |

• Yüzbaşı
      677 Mesaj
      16 Haziran 2019 18:05:52

Merhaba,

80m2 net alanı hemen her cihaz gayet güzel temizler ancak mop istediğinizde işler biraz değişiyor. Maalesef Xiaomi ve Ecovacs bu konuda en iyi ürünlerden ve ikisi de ülkemizde pek bulunmuyor. Evofon firmasını duymamıştım önceden, garantili veriyor ise güzel bir girişim. S50/55 grubunun fiyatlarının düşmeye başlaması lazım, yenisi çıktı zaten yurtdışında. Tabii buraya gelir mi, ne zaman gelir bilemiyorum.
      Ben sahibinden.com üzerindeki satıcıların garanti anlayışlarına makul bakamıyorum, "garantisi benim" cümlesi gerçekçi gelmiyor.
      Şu aşamada maalesef önerebileceğim başka bir satıcı yok.
      |
      |
      luckystar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      252 Mesaj
      17 Haziran 2019 10:36:36

Evofon Xiaomi nin Tr disturubutoru. Haftasonu Akasya avm de 3 ncü mi store u actılar. En azından su anki resmi ithalatci sıfatındalar.

|
      |
      Hepsirobot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
sohbet
haberler
Blogio
Ankara Web Tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,140
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.