Şimdi Ara

I-pod daki Şarkıları Kurtarma (ACİL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi akşamlar... arkadaşlar bi sorunum var bilgisyarımda itunes yuklu rahatça kullanıyorum fakat yeni bir bilgisayar aldım onada itunes yukleyip ipoda muzik atmak istiyorum fakat eger yeni aldıgım bilgisayara itunes yukleyip ipodu baglarsam eski şarkılarım silinecek onların silinmesini istemiyorum ne yapabilirim acil yardım istiyorumm... şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Romuald9 -- 13 Aralık 2008; 23:20:24 >

• Bilgisayardaki şarkılarınızı yeni bilgisayarınıza kurduğunuz iTunes'a tekrar tanıtın. Şarkıları yeniden atın.
  • tabiki olabilicek bi yol ama yanii uraşılıcak gibi diil 160 gblık bi ipod da binlerce çarkı oldugunu düşünülürse... genede teşkkürler
  • müzikleri sync seçeneğini kaldırırsan bi sorun çıkmaz ben aynı şekilde bütün bilgisayarlarda rahatça kullanıyorum.
    ana kısımdaki "Manually manage music and videos" ı işaretle bişey olmaz silinmez korkma
  • anlamadım ipodu yeni bilgisayara baglayıp nasıl muzik atabilirim eskilerini kaybetmek istemiyorum bunu bi çozumu varmı???? acilll..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.