Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

i Pod Da şu Albüm kapaklarını nasıl yapacaz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
12
Cevap
0
Favori
530
Tıklama
Giriş
    1687 Mesaj
    Arkadaşlar albüm kapaklarıda çıksın istiyorum. Bi türlü beceremedim yardım edecek ola biri olursa sevinirim

|
    |
    Albüm kapağı yükleyeceğin şarkının özelliklerine gir (get info). En sonda Artwork diye bir bölüm var. Ordan Add diyip istediğin resmi yükleyebilirsin. Tabi bunu her şarkı için yapman gerekiyor.
    |
    |
    |
    |
    Intel i7 4770k Corsair H80i LCS /// Asus Maximus VI Gene /// 8gig Gskill Ripjawsx /// Asus GTX760OC DirectCUII /// LG 29" UM67 /// NZXT Tempest Corsair 650HX /// Samsung 250gig SSD Sandisk 120gig Extreme SSD 640gigx2 500gig IOmega Home Media 1Tb NAS /// NEC 7173S /// Logitech G15 MS sidewinder x8 /// Creative SB Digital Music Premium HD Marshall MajorFX /// JBL Creature II /// Sycthe Kama Meter /// Netmaster CBC-382D1 Linksys E2000 /// Samsung Galaxy s6Edge Sennheiser Momentum In-ear // LG 42lm760s // Egreat R6S // HARMAN KARDON AVR 161S HKTS 16 BQ
  • Binbaşı
    1687 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: cnengin

Albüm kapağı yükleyeceğin şarkının özelliklerine gir (get info). En sonda Artwork diye bir bölüm var. Ordan Add diyip istediğin resmi yükleyebilirsin. Tabi bunu her şarkı için yapman gerekiyor.

Abi anlamadım biraz daha açığa kavuşturabilirmisin şarkının özelliklerine nerden girecez winamp fln mı ¿
    |
    |
    abi iTunes da Şarkını Bul >>

Üzerine Gel Sağ Klik Yap >>

GET İNFO (ilk başta) yu seç açılan menüden >>

Açılan Pencerede Sondaki ARTWORK Sekmesine Gel >>

Aşağıda ADD>> Yazan tuşa tıkla

Resmini Seç >>

Ok . De Ayrıca Birkaç Resim Seçebilirsin. İlk Seçtiğin Kapak Resmidir Seçtiğin Tüm Resimleri Görmek istersen Orda Zoom Çubuğu var .. >>

Onu Sola <> Sağa Kaydır...

Ok De Çık..

Bu kadar..

Albüm Kapak Resmi Bulmak için :

Google Grafik Aramadan Şarkının Adını Yada Sanatçıyı Yaz Bu sayede Son Albumunun Resmini Bulursun ; Eski album Bulmak istersen Album Adını ve Sanatçı Adını Yazıp Aratmayı dene..

www.dr.com.tr D&R ın sitesinden Albüm Kapaklarını Kaydedebilirsin .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozdamar -- 19 Mart 2006; 15:51:44 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    866 Mesaj
    itunes....

|
    |
    Intel i7 4770k Corsair H80i LCS /// Asus Maximus VI Gene /// 8gig Gskill Ripjawsx /// Asus GTX760OC DirectCUII /// LG 29" UM67 /// NZXT Tempest Corsair 650HX /// Samsung 250gig SSD Sandisk 120gig Extreme SSD 640gigx2 500gig IOmega Home Media 1Tb NAS /// NEC 7173S /// Logitech G15 MS sidewinder x8 /// Creative SB Digital Music Premium HD Marshall MajorFX /// JBL Creature II /// Sycthe Kama Meter /// Netmaster CBC-382D1 Linksys E2000 /// Samsung Galaxy s6Edge Sennheiser Momentum In-ear // LG 42lm760s // Egreat R6S // HARMAN KARDON AVR 161S HKTS 16 BQ
  • Binbaşı
    1687 Mesaj
    Çok teşekkürler arkadaşlar..
    |
    |
    http://www.yvg.com/itunesartimporter.shtml

Linkte bu iş için yapılmış bir plugin var nasıl kullanılacağıda anlatılmış.
    |
    |
    eet çok işe yarıyor program.. amazon.com daki cd kısmındaki resimleri aratarak istediğiniz bi album artı ekleyebiliyosunuz.. normal olarak 10 tane max. arama yapıyo.. o kadara gerek yok gibi geldi bana.. hem süreyi kısaltmak için 3-4 gibi bi değer girilebilir.. altta search criteria var. oraya da bulmasını kolaylaştıracak bişi yazarsanız çok daha kesin sonuca varırsınız. itunes la entegre çalışması da ayrı bi artı.. bir albümdeki bütün şarkıları seçip hepsine aynı albumart ı koyma olanağı da var.. kısaca işimizi görür
    |
    |
  • Binbaşı
    1080 Mesaj
    arkadaşlar iyi güzel anlatmışınızda.ben bu şekilde yaptım fakat sadece 1 şarkıda başarılı oldu.
    itunes'ta albüm kapakları gözüküyor(jpeg) fakat ipod'u açınca sadece 1 parçanınki gözüküyor ??
    |
    |

• Yarbay
    10518 Mesaj
    Her şarkıya ayrı ayrı bu işlemi uygulayacaksın Dostum ..

Her Şarkıya uyguladıktan Sonra tekrar bağla ıpodu UPDATE de..
    |
    |

mesela bi parçaya hem foto hem şarkı sözü yükleyip güncelledikten sonra ipod'da şarkı sözü gözüküyor ama fotosu gözükmüyor...foto'nun dosya ismi veya çözünürlüğü fark eder mi diycem ama gözüken parçanın fotosundan diğerlerinin bi eksiği yok.anlamadım ben bu işi ???
    |
    |

• Yarbay
    12502 Mesaj
    bence işi kökünden hallet, ipod'a format at ve itunes'daki mp3 leri baştan o şekilde yükle
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.