Şimdi Ara

i-phone düşünüyorum yardım lütfen.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar benim bir telefonda aradıklarım office çalıştırması gps ve wifi bunlar i-phone da var tamam ama 1. nesil 2.nesil ve 3. neslin farkları nelerdir arkadaşlar tamam 3. nesilde görüntülü konuşma varda 2. ve 1. nesilde yokmu belirgin farklar nelerdir yani kullanan arkadaşlardan bilgi alabilimiyim şimdiden teşekkürler.

• cevabi cooook uzuuuuun sorduklarinin, bir de soru soruyu acar simdi, ben ama biryerinden baslayayim...

simdi ortada 2 tane iphone var (1.nesil 2.nesil 3.nesil yok)
    Birincisi iPhone 2G: Sadece GSM sebeklerinde calisir ve data baglantilari icin GPRS/EDGE kullanir
    Ikincisi iPhone 3G: UMTS(3G) sebeklerinde kullanilir (Turkiyede daha yok ama operatorler lisanslarini aldilar ve ilk sebekler Haziranda operasyonel olmasi bekleniyor) ve data baglatinisi 3G hizindadir (ne demekse :) daha hizli yani kisaca, burda ne rakam versem yanlis olur teorik vs. pratik) Bu nesil telefonlarin genel ozelliginde goruntulu konusma destekleyecek cift kamera olmasina ragmen, iPhone'un hicbir neslinde cift kamera yoktur...

Bunun disinda iphone 3G modeli daha yeni piyasaya ciktigindan daha ince, hafif (?) vs.vs. ama bence farkedecegin iki buyuk fark var sadece: data baglantisi hizlari (internet baglantisi) ve iphone 3G'deki GPS modulu... (kamera MP aralarinda fark varmiydi hatirlamiyor?)

baska sorun olursa...

selamlar...

• ben 3 tane var sanıyordum gps mödülü iyi çekiyormu rahatmı?harita sorunu varmı?
  • bendeki versiyon 2G :) dolayisiyla GPS yok. Diger arkadaslara yardimci olurlar sanirim sana...
  • gps yoksa kesinlikle 2g alamam 3. nesilde pahalı peki sormam gereken soru samsung omnia mı 3g mi ne dersiniz?
  • iPhoneun karsisina ne koyarsan koy iPhone derim
  • ama neden :O yani office fln nası surf rahat yapılıyormu neden iphone bu kadar tutuyor.
  • Iphone iyidir tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 yıl olmus almıstır artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: No More Sorrow

Iphone iyidir tavsiye ederim

İnternet explorer bile gündemi 2 yıl geriden takip edebilecek kadar hızlı hacı. Sen resmen 4 yıl geriden takip ediyorsun. Ne diyelim: Explorer'e bile rahmet okutman karşısında sana Hey Maşaallah
     i-phone düşünüyorum yardım lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: No More Sorrow

Iphone iyidir tavsiye ederim

abi yuh o tarihten bu güne yaklaşık 5 telefon değiştirdim hatırlamıyorum bile sağlam hort yapmışsın i phone kullandım çok sevmedim şu an note 3 kullanıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.