Şimdi Ara

»» ı|[NOKIA 3250™ & Xpress Music™]|ı Paylasim Noktasi.. (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.050
Cevap
0
Favori
156.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm yeni bir 3250 kullanıcısı olarak telefondan cok cook memnun oldugumu belirtim foto kalitesi dışında..telefonu forumdan aldım ve uluslararası nokia garantili almanyada üretilmiş şimdi ben bunu son versiyonuyla güncellersem türkçesi gider mi???bundan önce n91 vardı çok sıkıntı çektim bu yüzden tekrar aynı şeyleri yaşamak istemiyorum..yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum..saygılar
  • walla dostum gitmemesi lazım ben de deniycem ... benimki de alman ve garantili
  • yaa kötü bi deneyimim olmuş olmasa gözüm kapalı yeni versiyonu yüklerdim ama inanın çok korkuyorum n91 de türkçe gittikten sonra resmen bunalıma girdim yaa..bencede türkçe gitmemesi lazım ama yinede işi garantiye almakta fayda var ..
  • Arkadaşlar bende bir 3250 kullanıcısıydım ama fotolardaki o kırmızılık yüzünden sattım telefonu alana hayırlı olsun artık.

Bu arada elimde pırıl pırıl SONY mdr nx-1 kulaklık ile Sandisk 512mb micro sd kartım kaldı,almak isteyen olursa kulaklık : 35 YTL ve 512 micro sd kart 30 ytl bilginize...
  • quote:

Orjinalden alıntı: [cLone]::

quote:

Orjinalden alıntı: be cool
    sakıncası varsa değiştirebilirim
    benim eski imzam futbol bölümünde açılan ankette oy birliğiyle 20 imzanın arasından 1. seçildi
    o imzayı değiştirip bunu koyarken sarı kırmızı olsun istedim
    gerçekten eğer sakınca olucaksa değiştiririm

yok hocam olurmu oyle sey, ne sakincasi olacak.
    ayrica bende galatasarayliyim.

3250 den sonra bi ortak nokta daha desene
  • aman dikkat takım tartışması başlamasın şimdi laf aramızda ben de bjk liyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: msw

quote:

Orjinalden alıntı: Force_User

Bir sorum olacak arkadaşlar, micro sd kart olan bir yer söylermisiniz (istanbulda)? 1 gb arıyorum eğer uyumluysa 2 gb ve fiyatları nelerdir acaba? Teknosa ve bimeksin birkaç şubesine gittim fakat bulamadım.

Bakırköydeki caruosel de teknosadan alabilirsin ... ben ordan hem telefonu hem kartı da almıştım sorun olmadı ... hem garantisi de var orda dene benden tavsiye ... 2 gb uymaz 1 gb uyar buna ... öyle yazıyo

Teşekkürler yardımın için 2gb denense destekler gibime geliyor çıktığında yoktu 2gb ondan yazılmamış olabilir teknik özelliklere araştırmak lazım.

quote:

Orjinalden alıntı: msw
    ...Birde radyo dinlerken gerçek radyo gibi zevk vermio sık sık stereo gidip geliyo sanki bi bozuluyo bi düzeliyo sizde farkettiniz mi ...

O sanırım kulaklığın telefona girişiyle alakalı bir keresinde cebimde oynamıştı giriş o zaman dediğin gibi bir değişikliğe rastladım yerine oturtunca düzeldi, daha sonrada böyle birşeye rastlamadım. Benzer olarak bilgisayara kabloyla bağlıyorum telefonu en ufak bir oynatmamda bağlantı gidiyor biraz hassas bir giriş yapmışlar sanırım. Bunu verip XM alma şansımız olsa keşke kesin düzeltirler bu tarz hataları (özellikle resimdeki kırmızılık).

• Sırf radyosu için değiştirmeyi düşünüyorum ilerde ... biraz piyasa düşsün
  • Başka bir nokia kulaklığıyla denemeni öneririm sana, belkide problem girişlerde değilde kulaklıklarımızın pinlerindedir. Eğer problem bundan ise değiştirmene değmez radyo için, ama radyo önemli tabii
  • beyler alın size yaklaşık 10000 kadar 3250 teması. denemedim ama uyumludur büyük ihtimal.
    http://symbian.mobilethemes.com/themes/nokia_3250/page3.jsp
  • quote:

Orjinalden alıntı: Force_User

Başka bir nokia kulaklığıyla denemeni öneririm sana, belkide problem girişlerde değilde kulaklıklarımızın pinlerindedir. Eğer problem bundan ise değiştirmene değmez radyo için, ama radyo önemli tabii
    Ya kulaklıktan degil dostum ... kablo hafif oynayınca yada hareketsizken bile radyo kötü çalıyor aynı ortamda aynı durumda sony walkman açıyorum fark ortada ... n70 bile böle degil ya... bide müzik telefonu diye çıkardılar ... sadece mp3 e önem verilmiş
  • quote:

quote:

ayrica be cool nokia 3250 imzamizi iyi uyarlamissin.

benim eski imzam futbol bölümünde açılan ankette oy birliğiyle 20 imzanın arasından 1. seçildi

bence değiştir. herkes orjinal halini kullanırsa bence daha doğru olur (tabiki bu benim fikrim)
  • quote:

Orjinalden alıntı: WhiTeRaVeN

quote:

quote:

ayrica be cool nokia 3250 imzamizi iyi uyarlamissin.

bence değiştir. herkes orjinal halini kullanırsa bence daha doğru olur (tabiki bu benim fikrim)

Abi katılıyorum sana.
  • abi orjinali olsun ek olarak istedigini koyabilir bence
  • clone senin profil gorunmuyor.haberin varmı?
  • ilk resimdeki beyaqz alanı nasıl kaldırıp 2. resimdeki gibi yapıcaz ben o kısayolların olmasını istemiorum
    yardımlarınız icin simdiden tesekkürler

»» ı|[NOKIA 3250™ & Xpress Music™]|ı Paylasim Noktasi..

»» ı|[NOKIA 3250™ & Xpress Music™]|ı Paylasim Noktasi..
  • alen15 menü>araçlar>telefon>etkin bekleme>etkin bekleme kapalı
  • tamam arkadaşlar imzamı kaldırıcam
  • Bu telefonun yeni bir sürümü falan çıkacakmı kameradaki kırmızılıkların giderildiği falan?

Pek de bulunmuyor piyasada öyle her yerde sıfır garantilisine en fazla kaç para veriliri.?
  • quote:

Orjinalden alıntı: 3250maniaaa

alen15 menü>araçlar>telefon>etkin bekleme>etkin bekleme kapalı

çok tesekkür ederim sanaaa
  • 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.