Şimdi Ara

I-MATE SMARTFLIP / HTC QTEK 8500 inceleme/paylaşım (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
318
Cevap
2
Favori
27.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: timucinnn

mms ayarlarını yapamıyorum configrator sanırım internet erişimini yaptı ama mms yok. bilen biri ?

turkcell ise bu link yardımcı olabilirhttp://www.mpx.gen.tr/showthread.php?t=21545

yıldızlı kısım mpx.gen.tr olacak başa wları koymayı unutmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdb1903 -- 4 Haziran 2008; 22:42:07 >
  • Arkadaşlar bende Hepsiburadadan aldım.Bugün elime ulaştı.Gerçekten güzel telefon.Yanlız içine .avi uzantılı bir video attım ve oynattığımda bu biçimi desteklemiyor gibi bir mesaj verdi.Avi formatılarını oynatmak için herhangi bir ayar falanmı lazım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Savior Fenix -- 4 Haziran 2008; 12:42:21 >
  • core playerı yükle.
  • Teşekkürler
  • Arkadaşlar yüklediğiniz programları bizimlede paylaşırsanız sevinirim enazından hangisi çalışıyor falan öğreniriz, tabii linkte verirseniz süper olur
  • forumda crck işlemleri anlatılıyormu bilmiyorum ama bilen biri warsa cvp versin lütfen. bir çok programda(mpx.gen.tr den yüklediğim) crvk dosyası ayrıca install dosyasının yanında var ama nerey enasıl kopyalanacağı yazmıyo. özellikle msinfo belgesi türünce crck dosyaları var. bunlar nereye kopyalanacak ? bilen ?
  • Bilenler özelilkle program yüklemeyi anlatırsa seviniriz
  • quote:

Orjinalden alıntı: mdb1903

Bilenler özelilkle program yüklemeyi anlatırsa seviniriz

Programlar genelde 2 türlüdür. Birinci tür exe olanlar makina usbden bağlı activesync yüklü halde iken bilgisayarda çalıştırılır. Akabinde makinada ilgili programın kurulacağı yer belirtilerek kurulur.
    İkinci tür cab uzantılı dosyalardır. Bunlarıda direk makinanın hafızasına yada sd karta kopyalayıp makina üzerinde tıklanarak kurulumu gerçekleştirilir. Ana hatlarıyla durum bundan ibarettir.
  • smartflip i ilk aldığımda deli gibi kurcalayıp t9 u (akıllı sözlük) türkçe uyumlu yapmıştım. sora ayarları çok değiştirdiğimden telefonun internet ayarlarını da bozunca fabrika ayarlarına çevirdim. şimdi t9 u nasıl türkçe yaptığımı bulamıyorum nasıl yapılır bilen var mı? ingilizceye uygun yani ingilizce kelimeleri hemen tanıyor ama türkçe kelimeleri tanımıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: timucinnn

smartflip i ilk aldığımda deli gibi kurcalayıp t9 u (akıllı sözlük) türkçe uyumlu yapmıştım. sora ayarları çok değiştirdiğimden telefonun internet ayarlarını da bozunca fabrika ayarlarına çevirdim. şimdi t9 u nasıl türkçe yaptığımı bulamıyorum nasıl yapılır bilen var mı? ingilizceye uygun yani ingilizce kelimeleri hemen tanıyor ama türkçe kelimeleri tanımıyor.

Mesaj yazma ekranındayken * tuşuna uzun basınca t9 menüsü açılır. Oradan Türkçe t9 seçebilirsin, tabii telefonda yüklüyse .
  • hocam süpersin, seni yüzbaşı yapana kurban
  • bugün birşey farkettim,
    benim wm5li telefonumun sesi aynı mp3ü çom daha az seste çıkarıyo, abimin wm6.1 romlu smartflipine göre.
    aynı mp3te neredeyse yarısı...
    ama sanki daha önce daha fazla çıkıyodu sesi... şimdi iyice azalmış bunun sesi, öyle hissettim.

finallerim bitsin. şuna bir eğilecem pir eğilecem...
  • cümleten merhabalar... kaliteli ve eğitici bi topik olmuş emeği geçenlere teşekkürler...

finallerde başarılar (geç başlamış biraz birçok üniv. çoktan bitirdi)

telefonun kapak ile ilgili bazı hassasiyet sorunları olabileceği belirtilmiş... çok mu hassas bu cihaz? yani ben biraz kaba kullanırım da zaten bu sebepten; iç ekran korunsun die kapaklı model tercihim....

pil ömrü hakkında bi sorum olacak... hiç telefonda başka bir işlem yapmadan sadece telefon görüşmesi nekadar yapılabilir ?

(cihaz dan zaten mp3 kalitesi beklemiyorum video seyretmek de pek mühim diil. postalara nakmak iyi ofis uygulamalrı düzeneleybilem ama telefon konusmasına nedakar pil ömr, verir? bazen ginde 6-7 saat görüşme yaptığım oluyor da... )

ayrıca normal mini usb den şarj oluyor mu bu alet yoksa bi modifikasyon gerektirecek mi?

teşekkürler....

• pil konusunda tam bilgi verecek kadar deneme şansım olmadı,
    ama aynı zamanda şarj edebileceğin USB data bağlantı kablosuda paket içinde geliyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MIR

cümleten merhabalar... kaliteli ve eğitici bi topik olmuş emeği geçenlere teşekkürler...

finallerde başarılar (geç başlamış biraz birçok üniv. çoktan bitirdi)

telefonun kapak ile ilgili bazı hassasiyet sorunları olabileceği belirtilmiş... çok mu hassas bu cihaz? yani ben biraz kaba kullanırım da zaten bu sebepten; iç ekran korunsun die kapaklı model tercihim....

pil ömrü hakkında bi sorum olacak... hiç telefonda başka bir işlem yapmadan sadece telefon görüşmesi nekadar yapılabilir ?

(cihaz dan zaten mp3 kalitesi beklemiyorum video seyretmek de pek mühim diil. postalara nakmak iyi ofis uygulamalrı düzeneleybilem ama telefon konusmasına nedakar pil ömr, verir? bazen ginde 6-7 saat görüşme yaptığım oluyor da... )

ayrıca normal mini usb den şarj oluyor mu bu alet yoksa bi modifikasyon gerektirecek mi?

teşekkürler....

Kapakta bir sorun yok. Ben de hard kullanırım, 1.5 yılda bir problem çıkmadı. Sadece çoğu kapaklı telefonda olduğu gibi tuş takımının ekrana iz bırakma sorunu mevcut. Pil ise normal kullanımda 2-3 gün arası gidiyor. USB'den şarj oluyor.

• aslında o iz bırakma olayının izahı şöyle...
    telefon malum elde bütün gün yağlanıyor ve kirleniyor.
    bunu en çok ekranında farkedersiniz, konuştuğunuz zaman ekran terler...
    telefonun kapağı kapandığında bu kir ve yağ tabakasını tuş takımındaki kauçuk kabartılar bölüyo...
    oraları belirgin hale geliyor.
    mümkün mertebe her gece kolonya ile siliyorum, sildiğimde cillop gibi görünüyor.
    iz bırakma bundan ibaret...
    parmak izimizin yağdan dolayı belirgin şekilde gözükmesi gibi ekranda.
  • bugün bişi farkettim, telefonun üst bölümünde içinde bişi hareket ediyor sallayınca şıkır şıkır....
    daracık tasarımda nerden ne koptu da rahatça gezşyosa artık...
    kıl oldum.
    bgün teli düşürmedim bişi etmedim ama nerden çıktı bu anlamadım...
    bunun için de servise verilmez ki şimdi telefon. ama sinir bozucu

ne koptu çok merak ettim...
    neden koptu daha çok
  • Geçmiş olsun. Sen öyle diyince bende salladım allahtan ses gelmedi. Serviste des-tech diye bi firma. Anadolu yakasındaymış. Ne kadar müşteri dostudurlar bilmiyorum.
  • Arkadaşlar hepsiburadayı gezerken gördüm nç. Kesinlikle bi bakın.
     I-MATE SMARTFLIP / HTC QTEK 8500 inceleme/paylaşım

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=16001&productid=telcepqtek8500
    http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=371946&productid=telcepimateflip
    aynı telefon sadece matrkası htc ve fiyatı 400 ytl

• Arkadaşlar babam 3 senedir motorola v3 kullanıyor ve artık Babalar gününe bir telefon alayım kendisine diyorum ve bu ürün çok dikkatimi çekti Kendim mpx220 almak üzere idim son anda vazgeçtim ancak bu ürünün fiyatı 700-800 lerden 211 liraya kadar düşmesi kafada soru işareti oluşturuyor...??? Telelefonun bu kadar ucuzlaması insanı işkillendiriyor ancak telefondan öyle fazla bir beklentim yok Tavsiye edermisiniz Alıp sade bir kullanım mesaj alo demek için kullansak kullanımı zormudur problem çıkarır mı
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.