Şimdi Ara

I Love You Phillip Morris

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • I Love You Phillip Morris adlı film Şubat 2009'da gösterime giriyor.Aslında detaylı bilgiyi vermeyi ve resim koymayı isterdim ama vazgeçtim resimleri görünce...

Ünlü komedyen Jim Carrey ile Ewan McGregor, sıradışı bir kara-komedi filminde bir araya geliyor.

Ewan McGregor ve komedilerin vazgeçilmez ismi Jim Carrey bir hapishanede geçecek olan kara-romantik-komedi 'I Love You Phillip Morris' filmi için bir araya geliyor.

Gerçek olaylara dayanan filmde, Carrey, hücre arkadaşına âşık olan evli bir mahkûmu canlandıracak. Carrey'in canlandırdığı Stephen Russell, daha önce dört defa hapisten kaçmış bir karakter.

imdb

bu ne biçim film...
    çaldım bir siteden getirdim buraya
    aşağıdaki resime dikkat edin koymaya korktum.Poster de var orada

http://img135.imageshack.us/img135/7664/officialjv9.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.Riddle -- 19 Eylül 2008; 12:44:02 >

• İsmi harikaymış
  • benim de ilk ismi dikkatimi çekti sigara ile ilgili bir film zannettim hani bir ara fast food'larla ilgili Super Size Me diye bir film çıkmıştı onun gibi zannettim ama değilmiş Jim Carrey adına berbat bir durum
  • En son R5i cikmisti izleyen yok mu ?

• Filmde fazla ileri gitmemişlerdir umarım
  • ABD'de 30 Temmuz'a ertelendi gösterim tarihi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nP4BlacK0uT

Jim Carrey bu sefer güldürmedi.

Bende merak ediyorum çok mu kötü..
  • Filmi 2-3 gun once izledim!

Ilk olarak film konsept olarak guzel, konunun islenisi cok hos (Catch Me If You Can havalarinda sahneler), yer yer eglence ve komedide var. Ama bazi sahneler varki, "dostum Evan, napiyorsun sen ?" dedirtiyor kiscasi, bir garip oldum , film genel olarak izlenilebilecek bir duzeyde! Yinede cok sey vaat etmiyor.

6/10
  • Bence güzel bir film,komedi olarak beklemeyin filmi. Senaryonun gerçek hayattan olması filmi daha bir güzel yapıyor bana göre,ben izlerken zevk aldım :) Sanatsal olarak :)
  • ızlerken bazı yerlerınde sıkılabılırsınız ama yınede cok kotu degıl ortalama bır fılm
  • İçinde zaten komedi falan yok, komedi değil, romantik kısmını da abartmışlar, gereksiz bir sürü diyalog falan, romantizm kısmı üzerinde çok durulmuş eğer daha ciddi yapılsaydı, Leanorda'nın Sıkıysa Yakala(Catch Me If You Can) filmine rakip olurdu. Senaryoya yazık olmuş, iki filmde gerçek kişilerin hayatını anlatıyor ve bu filmdeki adam, Sıkıysa Yakala filmindeki adamdan daha dolandırıcıymış, resmen senaryoyu boşa harcamışlar. Yinede izleyin. Müzikleri de mal gibiydi, eski müzikler.

I Love You Phillip Morris 10/3
    http://www.imdb.com/title/tt1045772/

Catch Me If You Can 10/7
    http://www.imdb.com/title/tt0264464/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .i. -- 16 Ekim 2010; 4:23:06 >

• Oyunculuk böyle bir şey işte, her bünye böyle bir rolü üstlenemez, dünyaları verseler o şekilde durmam bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: RonaldW

quote:

Orijinalden alıntı: destroyer39

Bence güzel bir film,komedi olarak beklemeyin filmi. Senaryonun gerçek hayattan olması filmi daha bir güzel yapıyor bana göre,ben izlerken zevk aldım :) Sanatsal olarak :)

Yardın beni

Yarılmaya hazır eleman, yazık
  • Ben gayette beğendim.Bazı yerlerinde gülmekten öldürdü beni resmen.
    Filmin karakterleri gay diye ön yargılı yaklaşırsanız filmden zevk alamazsınız yanlız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur* -- 6 Kasım 2010; 10:21:48 >
  • Pek beğenmedim.
  • Jim Carrey yine şahane..
  • Film kendi çapında pek bişey vaat etmiyor ancak Jim ve Ewan oyunculuk dersi veriyor resmen. Hele Steven'in ilk benliğinden patlama noktası felaket Ayrıca bu Steven Russel denen herifin ne kadar kolayca hapishaneden kurtulduğu ve aynı şekilde kolayca milyonları aklaması görülmeye değer. Harbiden başarılı herifmiş.
  • Bence de beğendim filmi gayet iyiydi bence çok güldüğüm sahneler vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur*

Ben gayette beğendim.Bazı yerlerinde gülmekten öldürdü beni resmen.
    Filmin karakterleri gay diye ön yargılı yaklaşırsanız filmden zevk alamazsınız yanlız.

gaylik derecesi nedir peki :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.