Şimdi Ara

i-KUTU şimdi Türksat Kablo'da! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
5
Favori
34.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    rehber tuşuna bas sonra yön tuşlarından sol tuşuna bas.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bebahce

rehber tuşuna bas sonra yön tuşlarından sol tuşuna bas.
    evet liste çıkıyor ama bu seferde kanala giriş yapamıyorsun. Sadece o kanalın günlük program bilgilerini görüyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mj_pelit

evet liste çıkıyor ama bu seferde kanala giriş yapamıyorsun. Sadece o kanalın günlük program bilgilerini görüyorsun.

Alıntıları Göster
    Ortaya basınca kanala girer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ortaya basınca kanala girer.

Alıntıları Göster
    hocam denediğime eminim ama akşam tekrar deneyeyim.
  • quote:

Alıntıları Göster
    olmuyor hocam. rehbere basıp sola bastığımızda kanal listesi çıkıyor ama orta ile seçtiğimizde sadece kanalın gün içindeki program saatleri listesi çıkıyor.
  • quote:

olmuyor hocam. rehbere basıp sola bastığımızda kanal listesi çıkıyor ama orta ile seçtiğimizde sadece kanalın gün içindeki program saatleri listesi çıkıyor.

Alıntıları Göster
    Menü > Kanal Listesi'ni kullanıyorum ben çok işim olmuyor genelde listeyle.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Bugün İnternet bağlantısı kopunca farkettim. İnternet olmayınca kanala geçmiyor, dediğin gibi sadece kanalın yayın akışını gösteriyor. İnternet bağlantısını bi kontrol edin.

• quote:

Bugün İnternet bağlantısı kopunca farkettim. İnternet olmayınca kanala geçmiyor, dediğin gibi sadece kanalın yayın akışını gösteriyor. İnternet bağlantısını bi kontrol edin.

Alıntıları Göster
    o zaman şimdi anlaşıldı hocam
  • i-kutu yu 2.el sitelerde satanlar gördüm şuan bende bağlı kablotv temel, vizioon sinema, analog kablotv hizmetleri mevcut. alıp taksak çalışır mı deneyen var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acebi

i-kutu yu 2.el sitelerde satanlar gördüm şuan bende bağlı kablotv temel, vizioon sinema, analog kablotv hizmetleri mevcut. alıp taksak çalışır mı deneyen var mı?
    Müşteri temsilcisini arayıp aktif ettirmelisin. eski kartı teslim edip yeni kart alman gerekiyor. Tak çalıştır olmaz. Bence satın almadan müşteri temsilcisini arayıp bilgi al.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMC -- 31 Mart 2020; 20:8:54 >
  • Bu kutunun resmî kodu nu bilen varmı

• Arkadaşlar bende i kutu var seç izle bölümünde ki herhangi bir diziye kaldığım yerden devam edemiyorum kaldığınız yerden devam etmek için yukarı ok resmi koymuş basınız diyor ama kaldığım yerden devam etmiyor sizdede bu sorun varmı şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: karaman39

Arkadaşlar bende i kutu var seç izle bölümünde ki herhangi bir diziye kaldığım yerden devam edemiyorum kaldığınız yerden devam etmek için yukarı ok resmi koymuş basınız diyor ama kaldığım yerden devam etmiyor sizdede bu sorun varmı şimdiden teşekkürler
    Ben ok tuşuna basınca hızlı bir şekilde kaldığım yerden devam ediyor. Sıkıntı yok.

• i kutu iğrenç bişey sakın almayın. iyi bişey yapalım demişler ama yarım yamalak yapmışlar. kumandaları iğrenç sürekli bağlantısı kopup durur. yayın kalitesi bir düşer bir yükselir. servis çağırırsın bişey yok der defolup gider. uzak durun başka bişey alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: albayemeklisi

i kutu iğrenç bişey sakın almayın. iyi bişey yapalım demişler ama yarım yamalak yapmışlar. kumandaları iğrenç sürekli bağlantısı kopup durur. yayın kalitesi bir düşer bir yükselir. servis çağırırsın bişey yok der defolup gider. uzak durun başka bişey alın.
    +1

Kumada kopup duruyor sebebini çözemedim.
    Yayın kalitesi çok düşüyor bazen.
    Doğru düzgün bir ayar menüsü yok.
    Cihaza sahip olduğunuz süre boyunca kira bedeli ödüyorsunuz.
  • V1CT0RY kullanıcısına yanıt
    Arayıp şikayet edin, kumanda değişikliği isteyin. Gelip değiştiriyorlar. Bana yeni getirdikleri bir nebze daha iyi. Daha az kopuyor ve piller daha uzun süre dayanıyor. Sanırım eskisi daha çok kopup bağlanmaya çalıştığı için kaliteli piller bile 1 ay dolmadan bitiyorlardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: albayemeklisi

Arayıp şikayet edin, kumanda değişikliği isteyin. Gelip değiştiriyorlar. Bana yeni getirdikleri bir nebze daha iyi. Daha az kopuyor ve piller daha uzun süre dayanıyor. Sanırım eskisi daha çok kopup bağlanmaya çalıştığı için kaliteli piller bile 1 ay dolmadan bitiyorlardı.
    Bunu deneyeceğim hocam...
  • Kumanda konusunda sizlere tavsiyem;
    1- alkaline pil kullanın,
    2- kutunun etrafında başka cihaz bulundurmayın. Yani Kumanda başka cihaza eşleşmek için bağlantıyı koparabilir.

• Tivibu yerine bunu alsam tavsiye eder misiniz memnun musunuz
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.