Şimdi Ara

i-KUTU şimdi Türksat Kablo'da! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
5
Favori
34.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • suerponlıne turkcell tv ıle 4 yıldır verıyor bunu 4k rahat ızelnıyordu trt funbox vardı 24 saat yayını gerıde sarma var
  • mcrew kullanıcısına yanıt
    bizde arıyoruz ama kanler yuzunden gerı adım atıyoruz turkcell tv 4k yayın verıyordu sorunsuz ama 16mbps veremıyor aknsız ılgınc
  • benim 2018 ocak ayında taahhütüm bitiyor acaba yeni taahhüt yapınca bunu indirimli veriyorlar mı yoksa satın mı alınması gerekir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kiralık 9tl yazıyor , benim 1 sene önce aldığım kampanya ile +2 docris3.0 modem +1 hd receiver kiraları şimdi +6 TL ve +3 TL yazıyor. Bayağı zamlamışlar bildiğin :p
  • Darksun80 D kullanıcısına yanıt
    normal fiyatı 360 tl bana biraz pahalı gibi geldi en azından 240 lira olması gerekirdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Crazyboy2099

normal fiyatı 360 tl bana biraz pahalı gibi geldi en azından 240 lira olması gerekirdi

kutunun ederi en fazla 100 tl bana göre
  • FiberOptikk kullanıcısına yanıt
    ben 200 liraya tavım 😃

• Kutu bugün teslim edildi kuruldu. Bahsedilen kolay kumanda vs. yok Tek bir kumanda ile teslim ediliyor. Ayrıca seç izle özelliği güzel lakin film arşivi çok geniş değil. Kumanda da ses tuşu var. Ses ile kanal değiştirebiliyoruz. Kumandası gayet hoş ışıklı falan. Ama şunu belirtmeliyim ki Bir Turkcell tv değil :)
  • turkcell tv cihazın fiyatı ne kadar ?

• 30 günlük arşiv özelliği yok bu üründe sadece canlı yayını durdurup başlata biliyorsun 2 saat süre içinde.
    Yani geriye dönük 30 gün içindeki yayınları tekrar izleyemezsiniz. ( türksat kablo müşteri hizmetlerinin verdiği bilgi bu şekilde. kullanım klavuzunda da böyle bir özellikten bahsetmiyor zaten.
  • Almayın abi sakın almayın ben hayatımda böyle saçma bir iey göremedim.

Gittim hd kutu yerine bunu aldım kuran arkadaş tam yapılandırmamış herhalde cihaz altif değil anlamadığım şekilde uydudan gelen yayını açmıyor internetten gelen yayını açıyor onuda her swferinde ileri geri saramıyorsun falan böyle saçma bişi.

Tam kullanmak işin teledünya web servisi gerekiyormuş internet falan gerekiyor kısaca 360 tl verip almak saçmalık.

• Aradım 1 günde geldiler cihazı bağladılar. Menü kötü , Eski cihazdaki kartı aldılar. Yeni cihaza sim kart taktıklar internet altyapısını kullanıyormuş ikutu ama evdeki bağlantıdan yemiyor. Kumandadaki mikrofon tuşuna basıp kanal ismi söylüyorsun açıyor. Fakat yabancı veya alengirli kanal isimlerini söylerken algılamıyor . Allaha şükür diksiyonumuz da konuşmamız da düzgün fakat fox diyorum algılamıyor. Birde genel yeni cihazlarda sorun varmış 2 dk da bir ekranın ortasında yazı cıkıyor sorun var müşteri hizmetlerini arayın diye.

Neyse aradım sorun 2-3 güne düzelecekmiş genel olarak herkeste varmış bu olay. Arayüzü kötü almayın ben kiraladım denemek için. Görüntüsü iyi donma vs yok hızlı da ama sıkıntılı arayüzü kanal hakkında bilgi de vermiyor kanalı açınca aceleye getirilmiş bir cihaz. Hea bu arada kumandası ışıklı :D bozulursa 150 tl ye satıyorlar haberiniz olsun .

• jassus J kullanıcısına yanıt
    o zaman beklemek en iyisi belki güncelleme ile sorunlar düzelir

• Niye beğenilmemiş bilemedim.

Ben de çıkar çıkmaz kiralama işine giriştim. Satınalmak bence mantıksız, 2 sene taahhüt verseniz o arada da 2 seneye taksite bölseniz 15TL alıyorlar ayda, 9 TL'ye istediğiniz kadar kiralayın.

Bunun haricinde hiç değinilmemiş ama, 1080p yayın şansı var internet üzerinden yayın olduğu için. Kanallar açıldığında altta gösteriyor, bu anlamda bazı kanallarda görüntü kalitesi standart veya HD yayınlara göre çok daha iyi.

Kablonetin bir hatası veya şapşallığı, KablowebTV aboneliği gerekiyor ve tamamen ücretsiz hizmet, buna abone olmamız gerektiğini söylememesi.

İlk aldık, 3-4 gün geçti, ayarlara giremiyorum, "önce giriş işleminizin yapılması lazım" diyor. Ben de herhalde abonelik aktivasyon vb. bişey yapacaklar onu bekliyoruz sanıyorum, yayın akışı bilgileri vs. de gelmiyordu.

Sonra hata mesajı gelince aradım, bu durumu da ilettim, KablowebTV aboneliğiniz görünmüyor, ondan bazı şeyleri kullanamıyorsunuz onu da yapalım dediler. Eh dedim yapın tabi bana bu konuda hiç bilgi verilmedi ki. Madem ücretsiz, kutu da böyle düzgün çalışacak, yapın tabi niye bilgi vermiyorsunuz.

Bunlar da hallolduktan sonra şu anda gayet güzel oldu.

TV'yi tek kumanda ile açıp kapamak, çift kumanda ameleliğinden de kurtulmak güzel oldu.

Şahsen memnun kaldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

peki 100 mbps hızında limitsiz tarife verebiliyor mu?

İssler kutu ile sattiklari iptv hizmetleri icin yeterli hizi verebiliyorlar genelde. ( alt yapiniz mevcut ise iptv icin tarifenin hizinin onemi yok diye biliyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Bağımlısı -- 28 Aralık 2017; 11:27:04 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ormanci kullanıcısına yanıt
    peki webtvde dizileri izleyebiliyomusun ben baktım dizilerde sadece bir iki tane çizgi film dizisi var başkada dizi yok

• Bence yakında ekleyecekler, ben de fark ettim Şimdilik en azından hanımın takip ettiği dizileri durdur başlat falan bişeyler yapabiliyoruz kendisi ufaklık için içeri gidip geldiğinde falan
    bu kablo webtv olayı en az 2 senedir var hala eklenmemiş bi üç sene daha eklenmeden gider heralde :)

• Ooo bu süpermiş
    hocam 9 tl abone olunan her için mi geçerli yoksa tek sefere mahsus mu 9 tl alınıyor?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.