Şimdi Ara

<-ı|ı|ı DH Akvaryum Kulübü ı|ı|ı-> |Akvaristler içeri...| (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
2.970
Cevap
26
Favori
389.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bende 4 tane baluk var büyük olan diğer 2 sini kovalıyor neden acaba hepside japon balığı diye aldım ama kuyrukları farklı
  • quote:

Orjinalden alıntı: trhates

arkadaşlar bende 4 tane baluk var büyük olan diğer 2 sini kovalıyor neden acaba hepside japon balığı diye aldım ama kuyrukları farklı

Dostum onlar oyun oynuyordur muhtemelen. Bendekilerde birbirlerinin kuyruklarına salıdırıyorlar ve durmadan dönüyorlardı çok komik bir görüntü oluşuyordu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: samplus

quote:

Orjinalden alıntı: trhates

arkadaşlar bende 4 tane baluk var büyük olan diğer 2 sini kovalıyor neden acaba hepside japon balığı diye aldım ama kuyrukları farklı

Dostum onlar oyun oynuyordur muhtemelen. Bendekilerde birbirlerinin kuyruklarına salıdırıyorlar ve durmadan dönüyorlardı çok komik bir görüntü oluşuyordu.

aynen öyle durmadan dönüyorlar ama bence oyun değil çünkü bu davranıştan zevk alan sadece kovalayan diğerleri kaçıyorlar
  • ~500 litre tropheus ve ~100 litre sarı prenses akvaryumu yeterlimibu klübe girmek için
  • quote:

Orjinalden alıntı: ^^^^CRAZY^^^^

~500 litre tropheus ve ~100 litre sarı prenses akvaryumu yeterlimibu klübe girmek için

bilmem bi düşünelim. biz sizi ararız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ^^^^CRAZY^^^^

~500 litre tropheus ve ~100 litre sarı prenses akvaryumu yeterlimibu klübe girmek için

çok merak ettim foto koyma imkanınız varsa alabilirmiyiz!
  • sanirim burasi benim aglama duvarim 1 seneden biraz fazla oldu goremiyorum baliklarimi arkadaslar
    umarim yakinda biter bu hasret olayi
  • bende sadece 1 tane melek balığı var yinede katılmak isterim !! saygılar....
  • arklar akvaryumun altına bıtkı koymalıyız ama bu bıtkılerı nereden alıcaz? akvaryumcular satıyormu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: gorkem_grk

arklar akvaryumun altına bıtkı koymalıyız ama bu bıtkılerı nereden alıcaz? akvaryumcular satıyormu?

Satıyorlarda. Hepsi Satmıyor.
  • Vay be duygulandım,modlar bile klübe girdi !

Crazy bi SSS yap şu konuyu lütfennn.
  • evt üst konu isterük aramaktan sıkıldım hatta bölüm isterük
  • arkadaslar akvaryum kurucam.ama içine hangi balıkları koycam bilmiyorum. balıkların yavru yapması onların cogalmasından cok hoslanıyorum. cok pahalı olmamak sartıyla bırazda degerlı balık onerılerınız nelerdır? (akaryum orta boy olcak cok buyuk degıl)
  • quote:

arkadaslar akvaryum kurucam.ama içine hangi balıkları koycam bilmiyorum. balıkların yavru yapması onların cogalmasından cok hoslanıyorum. cok pahalı olmamak sartıyla bırazda degerlı balık onerılerınız nelerdır? (akaryum orta boy olcak cok buyuk degıl)

Lepistes Olabilir.

Hemde Canlı Olarak Doğum Yapıyolar
  • sımdı 1 tane balık aldım cınsı ne sormayı unuttum. evde fanus vardı ona koydum. ben dedim ki: yavrulayan bir balıkver dedım adam verdi bu balık doguracak dedı. sımdı balık tasların ustunde duruyor acayıp bır durum varmı?
  • quote:

sımdı 1 tane balık aldım cınsı ne sormayı unuttum. evde fanus vardı ona koydum. ben dedim ki: yavrulayan bir balıkver dedım adam verdi bu balık doguracak dedı. sımdı balık tasların ustunde duruyor acayıp bır durum varmı?

Balığın Tipi Nasıl?

Valla Fanusta Yaşadığına Göre
  • quote:

sımdı 1 tane balık aldım cınsı ne sormayı unuttum. evde fanus vardı ona koydum. ben dedim ki: yavrulayan bir balıkver dedım adam verdi bu balık doguracak dedı. sımdı balık tasların ustunde duruyor acayıp bır durum varmı?

yapma kardeş yaa fanustaki balık 1 hafta dayanır dayanmaz.

Çok ucuz akvaryumlar var 5 milyonluk !

ona koy çünkü oksijen kapasitesi var.

Bide 5-6 milyonluk hava motoru al,
    Ömrü dolana kadar yaşasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: gvnzglr

sanirim burasi benim aglama duvarim 1 seneden biraz fazla oldu goremiyorum baliklarimi arkadaslar
    umarim yakinda biter bu hasret olayi

hayrola dostum üniversitede falan mı okuyorsun?
  • listeye benide eklermisinizz???

bu arada i sorum olucaktı : 2 tane japon besliyordum sonra onları fanustan kurtarıp akvaryuma aldım ve bi müddet sonra yanlarına iki japon daha koydum ama akvaryuma temizlik konusunda ilgili davransamda balıklara pek sevgimi gösteremedim eskiden elimle okşardım kafalarını beni görünce nasıl suyun üzerine çıkarlardı kıpır kıpırdılar

neyse akvaryuma kablo uyduruncaya kadar yere koyduk neyse balıkları 6 aydır besliyordum yeni balık ve akvaryumu alalı 1 ay oldu olmadı iki balığımda bi hafta arayla ölü büyütmüştüm ne güzel acaba bu yeni gelen balıklar hastalıkmı getirdi ben suyuna genel dezenfektan damlatıyordum ama neden öldü bu balıklar bi anda da değil yavaş yavaş öldüler çok üzgünüm sebebini bilebilirmiyiz birde bu en son balıkları satıp ciklet almayı düşünüyorum biraz uzun oldu ama yardım edebilirmisiniz balık konusunda usta arkadaşlar var biliyorum

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.