Şimdi Ara

»» ı|[ HYUNDAI ACCENT ADMIRE ]|ı Kullanıcıları Kulübü (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.647
Cevap
58
Favori
815.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ulas2004

Günaydın Takım.....

Emrecim Erkan abininde söylediği gibi seni tebrik ederim ellerine sağlık azmin elinden birşey kaçamazı tastiklemiş oldun

Benimde soracağım Göstergeyi beyaz led yaptım demişsin bu hız gösterge paneli değilmi resmini eklermisin? ve nasıl yaptın beyendinmi?

Hız gösterge paneli evet..Buna beyaz led ilavesi yaptık göstergeyi söküp gayet memnunum en azından sarı aydınlatmadan daha iyi oldu..Fotosunu eklerim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legion90 -- 17 Nisan 2009; 17:43:16 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mcake±

Maşallah Emre kardeşim. Bayağı güzel toplamışsın aracı. Yakıştırmışsın hemen herşeyi maşallah.

Sana da hayırlı olsun Hamza'cım. Aracın üstünde de görmek isteriz...

Teşekkürler daha bitmedi işlerimiz..Yaza yeni projeler devam edecek..17 BSA krom jant , Mercekli Ledli Angelli Far , Cam Filmi , ve motorla ilgili bişeyler yapıcaz..Malum 1.6 DOHC lar herşeyi kaldırabilecek bir motor..
  • Gösterge ve konsolun fotosu..

»» ı|[ HYUNDAI ACCENT ADMIRE ]|ı Kullanıcıları Kulübü

• quote:

Orjinalden alıntı: babaerkan

Hamzacım yine bombayı patlattın hay maşallah ellerine sağlık süpperr olmuş

sagol erkan abı tsk ederım dayanamıyorum abı yaa bırsey yapmadan duramıyorum ama cok hos oldu abı arabanın onu.

bırde ıkı sıs farının ortasını tamponun orayı sıyah yapacam abı nasıl gusel olurmu @legion sende soruyordun bı ara bana bunu yarın kısmet olursa onuda yapacam nasılsa elımde bol bol folya var
  • quote:

Orjinalden alıntı: hmzycl

quote:

Orjinalden alıntı: babaerkan

Hamzacım yine bombayı patlattın hay maşallah ellerine sağlık süpperr olmuş

sagol erkan abı tsk ederım dayanamıyorum abı yaa bırsey yapmadan duramıyorum ama cok hos oldu abı arabanın onu.

bırde ıkı sıs farının ortasını tamponun orayı sıyah yapacam abı nasıl gusel olurmu @legion sende soruyordun bı ara bana bunu yarın kısmet olursa onuda yapacam nasılsa elımde bol bol folya var

Sana tavsiyem sadece arasını yapma..Tamponun yanlarını da yap..Mayısın ilk haftası yapıcam ben..Şimdi nası anlatsam şaşırdım dur foto ekleyeyim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legion90 -- 17 Nisan 2009; 18:35:26 >
  • Emre abi araba süper. Emeğine sağlık.

Hamza abi senin farlar da çok yakışmış. İmkanım olursa yaza bende yapmayı düşünüyorum.
  • tsk ederım enes.

emre oda olabılır ama dıkkat edersen bızım tamponla o aynı degıl o shopta yapılmıs heralde ama bakacagız artık

angel resımlerını cektım arkadaslar bakın bakalım nasıl olmus

• quote:

tsk ederım enes.

emre oda olabılır ama dıkkat edersen bızım tamponla o aynı degıl o shopta yapılmıs heralde ama bakacagız artık

10 numara olmuş. Abi toplam maliyet ne kadar oldu?
  • hamza bey siyah taban farlar mukemmel olmus.
    sanirim siz yaptiniz.

kisaca bir ozet gecermisiniz:
    farin camini ayirmak zor oldumu.
    tirnaklimiydi, yapistirmamiydi.
    kullandiginiz boya ne boyasiydi.
    isiya dayaniklimi, soyulma yaparmi.
    cami geri nasil kapattiniz.silikonlami.
    saglam oldumu. su gececek gibi bugu yapacak gibimi.

elinize saglik. cok guzel olmus. bende bir yapayim diyorum ama angel degilde mercek attiracam ben.
    hayirlisi diyelim.
  • legion90 arabanin masallahi var. nazar degmesin iyi gunlerde bin.

merak ettigim 0-100 denemesi yaptinizmi. (benim aracta 1.6 16v)

lpg de ilk denememde 14sn ikinci denememde 13.5sn de ciktim.
    bu moralimi bozan ilk durum. ikinci durum ise.
    arkadasta henuz 10.000de era dizel var du olctuk. ilk deneme 11.5sn ikinci deneme 10.9sn

en kisa zamanda depoyu fulleyip otobana cikacagim. motoru patlatana kadar acacagim.
    fakat lpg de 12 ciksa benzindede 10 ciksa eyvallah. ben onu 10 saniyenin altina indiririm ama 13.5 cok sinir bozucu bir durum.

bir arkadasta da elentra 1.6 var. o da gitmemesinden sikayetciymis. servise gorturdum, kayislarini ayarladilar duzeldi diyor. eger bu kadar basitse en kisa zamanda bende gideyim.

sizde durum nedir.
  • Hyundai Accent Admire 1.3
    2006 Model - Gri Renk
    Klimalı - Ön hava yastıkları var
    Tüp yok
    55.000 km
    Tamamen orjinal
    Bagaj kapağında boya var
    Sigorta ve Muayene yeni

ARKAŞLAR İLK ARABAMI ALDIM VE SİZDEN FİKİR BEKLİYORUM 14.000 TL YE ANLAŞTIM ACABA PAHALI MI OLDU. ARABA BAKIMLARI YAPILDI NELER TAVSİYE EDERSİNİZ
  • quote:

Orjinalden alıntı: [cLone]::

legion90 arabanin masallahi var. nazar degmesin iyi gunlerde bin.

merak ettigim 0-100 denemesi yaptinizmi. (benim aracta 1.6 16v)

lpg de ilk denememde 14sn ikinci denememde 13.5sn de ciktim.
    bu moralimi bozan ilk durum. ikinci durum ise.
    arkadasta henuz 10.000de era dizel var du olctuk. ilk deneme 11.5sn ikinci deneme 10.9sn

en kisa zamanda depoyu fulleyip otobana cikacagim. motoru patlatana kadar acacagim.
    fakat lpg de 12 ciksa benzindede 10 ciksa eyvallah. ben onu 10 saniyenin altina indiririm ama 13.5 cok sinir bozucu bir durum.

bir arkadasta da elentra 1.6 var. o da gitmemesinden sikayetciymis. servise gorturdum, kayislarini ayarladilar duzeldi diyor. eger bu kadar basitse en kisa zamanda bende gideyim.

sizde durum nedir.

0-100 denemesi 15 defa yaptım hemen hemen 10 saniye civarı..En iyi derecem 9.3 işte..
  • quote:

Orjinalden alıntı: chelick

Emre abi araba süper. Emeğine sağlık.

Hamza abi senin farlar da çok yakışmış. İmkanım olursa yaza bende yapmayı düşünüyorum.

Teşekkürler daha iyileri sizlerin olsun..
  • Günaydın Takım------------

quote:

Orjinalden alıntı: chelick

quote:

tsk ederım enes.

10 numara olmuş. Abi toplam maliyet ne kadar oldu?

sagol enescım tsk ederım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hmzycl -- 18 Nisan 2009; 9:08:07 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: [cLone]::

hamza bey siyah taban farlar mukemmel olmus.
    sanirim siz yaptiniz.

kisaca bir ozet gecermisiniz:
    farin camini ayirmak zor oldumu.
    tirnaklimiydi, yapistirmamiydi.
    kullandiginiz boya ne boyasiydi.
    isiya dayaniklimi, soyulma yaparmi.
    cami geri nasil kapattiniz.silikonlami.
    saglam oldumu. su gececek gibi bugu yapacak gibimi.

elinize saglik. cok guzel olmus. bende bir yapayim diyorum ama angel degilde mercek attiracam ben.
    hayirlisi diyelim.

tsk ederım ozan.
    far camını ayırmak cok kolay oldu farlar yan sanayı oldugu ıcın hıc zorlanmadım tornavıda ıle kastırarak cıkardım
    hem tırnaklı hem yapıstırma far camları
    ozel bı boya degıl normal bıldıgın mat sıyah sprey boya sanmıyorum kalkacagını kalkarsada yıne sokerız sorun degıl yanı
    evet camı seffaf slıkonla tekrardan yapıstırdım aslında bende daha kalıtelı bı malzama var ama yarın bırgun tekrar sokmek ıcab ederse sokerken kırmayalım dıye onunla yapıstırdım.
    sanmıyorum su kacacagını buguda yapmaz heralde.

tekrardan tsk ederım.mercek olayını kendın yapamayabılırsın mercek ısı rısklı cunku mercegı ıyı ayarlayıp yerını kesemezsen farın cop olur haberın olsun.

benım su anda sıkıntım su farlar ısıgı dagıtıyor gıbıme geldı ıcınde angeller var ya ıster ıstemez cızgılerın onunu kapatıyor bu da dagılmaya yok acıyor bakalım bugun far ayarını yaptıralım ne olacak gorecegız
  • arkadaslar malıyet soyleleyım

ıkı adet far kore malı------------------------90 lıra
    sprey boya ve ıkı adet angel ledlı----------20 lıra
    ceko seffaf slıkon buyuk tup----------------3.50 lıra
    total----------------113.50 lıra

tabı bırde bedelı odenmeyen benım el emegım var

• legion90 @ Göstergeler güzel olmuş ama bazı yerleri biraz daha fazla bazı yerleri biraz daha az aydınlatıyor gibi. Resimden dolayımı öyle yoksa azda olsa aydınlattığı yerler arasında fark varmı?
  • erkan abının arabanın far karartma ve arka stop kızartma olayı arkadaslar bugun yaptık benım cok hosuma gıttı bakalım sız begenecekmısınız benım arabadan gusel oldu desem yerıdır yanı cunku araba beyaz oldugu ıcın farlar daha on planda durdu

buda erkan abının kendısı ve arabası arkadaslar

haa bu arada sımdıde sıs farı karartma olayı var bılgınız olsun demedı demeyın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hmzycl -- 18 Nisan 2009; 19:58:56 >
  • Erkan abi hayırlı olsun süper yakışmış arabaya...

Ama bu arada Alacağınızda olsun ben yokum orda
  • arkadaşlar herkese iyi aksamlar 2 ay once admira 1.3 16 binde 14500 e ilk arabamı aldım degişen boyanan parçası yok fiyatı nasıl sizce,genelde sehir içi kullanıyorum ankarada aractan memnunum herkese tesekkurler
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.