Şimdi Ara

I Care a Lot (2020 | J Blakeson | Rosamund Pike)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vesayeti altındaki yaşlıların birikimlerinin içini boşaltan düzenbaz bir yasal vasi, bu sefer baltayı taşa vurur. Çünkü dolandırmaya çalıştığı yaşlı kadının oldukça güçlü ve karanlık bağlantıları vardır. Rosamund Pike, Peter Dinklage, Eiza González, Dianne Wiest ve Chris Messina başrollerde.

• Rosamund Pike'ı en son Gone Girl'de izlemiştim. Burada da ona benzer bir karakter canlandırmış. Beğenerek takip ediyoruz.

Film güzeldi. İki saat biraz uzun kalmış. daha kısa sürede de anlatılabilirmiş bence.

• Genel olarak guzel, ortalama bir film.Rosamund Pike bu tarz karakterleri gercekten basarili bir sekilde canlandiriyor.ABD'deki sikintili sisteme deginmesi ayri bir guzel. Kendinizi magdur olan yasli kadinin yerine koysaniza...

• Film güzel yani akıp gidiyor, diyeyim. Ama sonu beni tatmin etmedi.
    koskoca Rus mafyasının düştüğü hallere bak 2 tane kadına madara oldular. Ben mafyanın elinden bir ölüm olmasa bile bu sömürü düzeninin kanunî yollarla bir şekilde alt edildiği bir son isterdim. Sonunda ölümü bir bakıma muhtaç yaşlının oğlunun elinden oldu. Çok da istediğim bir son olmadı.
    Bu arada yine bir Netflix klasiği olarak bol küfür ve dublajları ile eşcinsellik serpiştirmişler. Netflix'in olmazsa olmazları zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.