Şimdi Ara

Hz.Muhammed Karikatür Yarışması. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Assassino!

Müslümanlar gayet hoşgörülüdür. Buna saygı duyacaklarına eminim :D

Sende hoşgörülü ve saygılı isen Hz. Muhammed'in resmini çizmez yada çizilmesini istemezsin. diğer saydığın isimlerin 1000 lerce yıldır resim ve heykelleri var. Hz muhammed'in herhangi yerde resmini veya heykelini gördün mü?

Ben hayatımda bir tane bile İsa resminin karikatürüne gülen görmedim. Yahudilerle ilgi karikatürlerde genelde Müslümanaları katledişleri anlatılır.. komik olmuyor pek.. Papayla ilgili komik bir karikatür de pek hatırlama keza buda ile ilgili de

• quote:

Orijinalden alıntı: Timsah-16

Konuyu siyasete çevirmişsin, sorun değil siyasette konuşuruz.
    Ben Türkiyede yaşıyorum, sen Suriyeden örnek verip hepiniz biribirinizi kesiyorsunuz demişsin.

Bak bu da Donbass savaşı Avrupada kıtasında 4 yıldır devam ediyor.
    Senin mantığınla gidecek olursak Avrupada Ateistlerle-Hristiyanlar birbirini kesiyor diyebilirmiyiz? Çünkü olan bu.
    Biraz yakın tarihe gidersek 2.Dünya Savaşında kaç tane Müslüman ülke vardı acaba? Katledilen 65 milyon insanın kaçı Müslüman bak bakalım.

Suriye savaşında da ortada bir Müslüman savaşı falan yok zaten. Paramiliter grupların birbiriyle savaştığı ve çoğunluğu Müslüman halkın bu savaşın ortasında kaldığı bir durum var. Halk ateist olsada o savaşın ortasında kalacaktı zaten.
    ABD'nin köpekliğini yapan sol-marksist kafalı PKK/PYD mi Müslüman? Rusyanın emrine girmiş Esad'ın bir kısmını yurtdışından getirttiği paralı askerleri mi Müslüman? Yoksa istihbarat örgütleri tarafından kurulan dibindeki Müslüman katili İsraile yanlızca bir kez o da yanlışlıkla saldırdı diye kalkıp İsrailden özür dileyen DEAŞ mı Müslüman?
    Suriyenin boyunu aşan Asimetrik bir savaş bu.

Şu karikatür olayındaki gibi faşist, ırkçı kafaların Avrupayıda ilerde nereye sürükleyeceğini ömrümüz yeterse göreceğiz. Şu tipler iktidara geldiğinde Avrupanın ipini çekecekler.
    İngiltere ilerde oluşacak kaosu tahmin etmese milyar dolarlık bir yükün altına girip AB'yi terk etmezdi. Avrupayı ateistlerin hayallerindeki gibi pembe bir tablo beklemiyor.
    Bana forumdan ozzy_carpe nickli bir inançsızı hatırlattın. pkk dindar bir örgüttür diyordu.

+ Ama öcalan kendi ağzıyla "ben bir ateistim, bir dine girecek olsam bu hristiyanlık olur. Yarı tanrı oldum" diyor
    - I ıh pkk dindar bir örgüttür.
    + Başbağlarda camiyi taradı. Yakın zamanda ülkenin doğusundaki islami derneklerin kurucularını öldürdü.
    - pkk dindar bir örgüttür.
    + ÖzgürGündem gazetesinde "cennet anaların ayakları altındadır"a ithafen peygamberin karikatürü çizildi.
    - pkk dindar bir örgüttür.

Akıl tutulması gerçekten.

Karikatür meselesine gelince. Ülkemizden örnek vermek gerekirse, biliyorsunuz "cesur çizer" olabilmek için dini değerler üzerinden gitmelisiniz. Uykusuz, Penguen, tahsinkaya, özgür gündemdeki şahsiyet vs vs.

Uykusuz ve Penguen'in hiç pkk veya öcalana dair karikatürlerini gördünüz mü? Görmedik öyle değil mi? Bence "cesaret " etmeleri lazım. Sonuçta "cesur çizer"ler. Ama işte Yerseniz.
    Beni akpli ilan edenler çıkarsa diye şu konudaki yorumumu bırakayım.https://forum.donanimhaber.com/deizm-nedir--132262264#132390440

Ekleme;
    Yukarıda biri yazmış. "Bu ülke laik bir ülkedir." Kesinlikle öyle arkadaşım.
    Bu ülkede çocuk tecavüzü, kadına şiddet olsa "Müslüman ülke"dir. Ama dolaylı yoldan şeriat ile alakalı bir haber-makale vs yayınlansa "höööst burası laik bir ülke!!!"dir.
    Aynen öyle çok haklısın. Mâlum partinin ikiyüzlülüğüyle eşdeğer siz inançsızların ikiyüzlülüğü.

Üstlerde Müslümanların diğer dinlerle dalga geçtiğine dair bir görsel var. Karikateist facebook sayfasında da paylaşılmıştı. İlginçtir, aynı facebook sayfasında ineğe tapanlarla ilgili bir karikatür vardı. Karikatürde aynen şu geçiyordu; "ineğini s......klerim"
    Evet kendin çal kendin oyna. Kişi, "kendinden" bilir İŞİ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Savunmadım Çıkar Göster -- 22 Mayıs 2018; 16:26:49 >

• Su butun muhalifleri genelleyerek konusmayi birakin Hz.Muhammed(S.a.v) de bizim Hz Musa da Hz Isa da butun peygamberlere ne laf eder ne laf ettiririz.Yanlizca kendinizi musluman sanmayin haddinizi bilin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne kadar malum yer yalayıcısı varsa bu bölümde toplanmış, babasına söylese şamar oğlanına dönecek tipler burada milletin kutsalına sallayıp duruyor..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.