Şimdi Ara

Hyundai Tuscon 2016 mı- Honda Civic 2016 mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
2.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar otomobil alma kararı almış bulunmaktayız. Yaza doğru bir otomobil almayı düşünüyoruz. Aile otomobili olacak ve çok aktif kullanılmayacak. İki model benim kafama daha çok yattı. Bunun nedenleri fiyatları. Ancak, yakıt performansları ve diğer performansları açısından kafam çok karışık. Ben bildiklerimi size anlatayım.

Hyundai Tuscon: Konforlu, şık, sağlam yapılı, iç tasarımı güzel, yüksek yani hoş, yakıt türü benzin(bu sıkıntı olabilir hemde suv), performansı yeteri kadar, çok süratli olmasına gerek yok. Ancak tuscon fiyat olarak yüksekte. Yani benzinli 1.6 motor olan aracın fiyatı 110 bin lira civarında. Civic ise 90 bin civarında. Çok cazip.

Honda Civic: Tasarım harika, yakıtı bilmiyorum ama buda benzinli, sedan araç nasıl bilmiyorum, performansı ve konforu hakkında bilgim yok ancak civic ve yeni kasası gerçekten fark yaratmış. Civic konforlu performanlsı ve tuscona göre çok uygun. İki araç arasında önerileri ve tavsiyeleri olanlardan destek bekliyorum arkadaşlar.

İki araç arasında şuanda kaldım ancak bu araçlar gibi kaliteli ve performanslı aynı segmentte başka bir araç varsa nedeni ve özellikleri ile ilgili bilgilendirirseniz çok seviniirm . Ancak öncelik bu iki araçtadır.

• Bence önce hangi segmentte bir araca ihtiyacınız olduğuna karar verin ve o segmentteki araçlar arasında kıyaslama yapın
  • tucson'un yakıtı üzer artık bu benzin fiyatlarıyla
  • tuscon az buz yakmiyor ama civicte cok yakiyor onunda altta kalir yani yok.

civic icin soyluyorum o kadar para verip atmosferik benzinliye binmem acikcasi.Motor ruhsuz kasa bir oncekinden agir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sen saçma ikiliyi seçmissiniz hocam
  • Civicin arkasını tasarlayan elemanı tebrik ederim.muhteşem bir başyapıt

• 1.2 Puretech 3008 öneririm performans ve yakıt tüketimi tatmin edici olur.İç tasarım ve kalite babında Civic ve Tucson dan çok daha üstün olduğunu söyleyebilirim.
  • ben olsam ikisinide almam, o paralara başka araç bakarım
  • Para verip armosferik motora binmeyenler turbosu bozulduğunda ne yapıyor?

Dayanıklı ve spor bir araç için Honda

Konfor ve göateriş için Tuscola

Ben tuscon seçerdim malş durumlar sorun değilse.

• quote:

Orijinalden alıntı: imperio_o

Bence önce hangi segmentte bir araca ihtiyacınız olduğuna karar verin ve o segmentteki araçlar arasında kıyaslama yapın

Doğru diyorsunuz. SUV daha sıcak geliyor. Peki bilginiz var mı tuscon yada nissan qasqai hakkında nasıl otomobiller.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Experimentation

tucson'un yakıtı üzer artık bu benzin fiyatlarıyla

Doğru büyük dezavantaj çok kullanılmayan bir araç olacak ancak yinede kötü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkishDrifter

1.2 Puretech 3008 öneririm performans ve yakıt tüketimi tatmin edici olur.İç tasarım ve kalite babında Civic ve Tucson dan çok daha üstün olduğunu söyleyebilirim.

3008 çok beğeniyorum. Ancak 1.2 motor ne kadar da turbo olsa o kasayı kaldırabilir mi? Bu konuda pek bilgim yok. Birde 3008 dediğiniz bu modeli kaç para? Donanım özellikleri vs dolusu mu boşu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donald Draper

ben olsam ikisinide almam, o paralara başka araç bakarım

Çok güzel peki öneriniz nedir? Hangi otomobil alınabilir bu fiyata. 100 bin lira civarında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLLyC

Para verip armosferik motora binmeyenler turbosu bozulduğunda ne yapıyor?

Dayanıklı ve spor bir araç için Honda

Konfor ve göateriş için Tuscola

Ben tuscon seçerdim malş durumlar sorun değilse.

Tasarımının dışında peki Tuscon hakkında bildiğiniz yada duyduğunuz herhangi bir dezavantaj varmı? Nissan qasqai de aklımda ancak, forumlarda bazıları kötülemiş bu aracı. Ancak qasqai dizel tam istediğim bir otomobil bu da kafamı karıştırıyor.
  • q0kh4y Q kullanıcısına yanıt
    3008in şasesi yeni nesil modüler şasi diye tabir ettiğimiz oldukça hafif türdendir ağırlığı hb araçlarla aynı zaten.1.2 motorun gücü 130hp hem de turbolu olduğundan dolayı alt devirlerde çok iyi tork üretmekte.Bu yüzden normal 1.6 araçlardan performansı daha iyidir.Fiyat olarak boşları 110 bin gibi görünüyo ama bayileri arayıp 2016 model sormanızı öneririm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkishDrifter

3008in şasesi yeni nesil modüler şasi diye tabir ettiğimiz oldukça hafif türdendir ağırlığı hb araçlarla aynı zaten.1.2 motorun gücü 130hp hem de turbolu olduğundan dolayı alt devirlerde çok iyi tork üretmekte.Bu yüzden normal 1.6 araçlardan performansı daha iyidir.Fiyat olarak boşları 110 bin gibi görünüyo ama bayileri arayıp 2016 model sormanızı öneririm.

Boş araç almak istemiyorum. O Yüzden farklı modellere yönelebilirim. Kafamdaki soru işaretlerininden bir taneside bu o kadar özellik tanıtıyorlar ancak bunları araçta sunmuyorlar.
  • q0kh4y Q kullanıcısına yanıt
    2016 model araç denk getirebilirseniz tatmin edici bir donanım seviyesinde alabilirsiniz diye düşünüyorum.Ayrıca aracın donanım listesini inceleyin en boşunda bile 12'' ekranlı kadran gibi özel donanımlar standart.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Insignia al geç.
  • Tuscon degil tucson

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. El ,dizel ,manuel şanzıman superB alın geçin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.