Şimdi Ara

HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY) (287. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.383
Cevap
221
Favori
1.004.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tucson fiyatına göre en iyi otomobillerden birisi👍👍🔗

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, Sıfır Tucson 1.6 GDİ Elite Otm. Metalik renk araç için 114.000 TL fiyat aldım bugün, uygunmudur. Liste fiyatı 119.900 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mknsm -- 7 Kasım 2017; 17:58:10 >
  • mknsm kullanıcısına yanıt
    Bence fiyat ideal. Alacaksanız acele etmenizde fayda var. Aracın liste fiyatı 124.600 sanırım. Yani bi zam daha yerse üst vergi dilimine geçecek tgdi elite gibi. O zaman 135 civarı olur liste fiyatı.

• tgdi elite otomatik için fiyat alan var mı peki?
  • Iki hafta kadar once ( 4*4 Turbo gdi elite ) 131.000 TL satis fiyati almıştım fakat son zamlardan sonra taban fiyat nedir doğrusu bende merak ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mixolydiantr -- 8 Kasım 2017; 2:27:44 >
  • Sevgili TUCSON kullanıcıları hepinizin malumu Hyundai tüketim konusunda oldukça müsrif anlık değil depo ortalamanız veya uzun süreli tüketim ortalamanız ne kadar?

Paylaşımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  • hs37 H kullanıcısına yanıt
    Şehir içi 450 km yol yaptım (tgdi 4x4) yakıt ortalaması 10.4 lt.
  • Herkese iyi akşamlar

Benim 4 x 4 tgdi ortalama yakıt olarak 14 görünüyor ?

Yanlış ekrana mı bakıyorum acaba?

Bir de 245 45 19 için kar lastiği gerçekten almaya ihtiyaç var mı?

Ankara’dayım en fazla 10 gün kar kalır ara sokakalarda.

• Arkadaşlar nissan qq ile tuscon arasında kalmıştım..1,6 dizel otomatik seçeneğinden dolayı qq tercih etmiştim ama nissan türkiyenin hayali araba satmasından dolayı arabayı teslim edemediler..O nedenle tekrardan tuscona döndüm.115 TL gibi bir bütçem var..Sıfır elite almak yerine 2.elde bu tip bir aracı tercih etmem daha mantıklı olur mu sizce?
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-hyundai-acil-hatasiz-boyasiz-22500km-otomatik-495552651/detay

Bu modellerin sıfırları baya uçmuş fiyat olarak..Sizce nasıl bir yol izleyim? tekrardan ilginiz için çok teşekkür ederiz..

• quote:

Orijinalden alıntı: mknsm

Arkadaşlar merhaba, Sıfır Tucson 1.6 GDİ Elite Otm. Metalik renk araç için 114.000 TL fiyat aldım bugün, uygunmudur. Liste fiyatı 119.900 TL

Sayın mknsm, bende aynı araçtan düşünüyorum. Fiyatı hangi bayiden aldığınızı yazar mısınız? Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: theburock

Arkadaşlar nissan qq ile tuscon arasında kalmıştım..1,6 dizel otomatik seçeneğinden dolayı qq tercih etmiştim ama nissan türkiyenin hayali araba satmasından dolayı arabayı teslim edemediler..O nedenle tekrardan tuscona döndüm.115 TL gibi bir bütçem var..Sıfır elite almak yerine 2.elde bu tip bir aracı tercih etmem daha mantıklı olur mu sizce?
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-hyundai-acil-hatasiz-boyasiz-22500km-otomatik-495552651/detay

Bu modellerin sıfırları baya uçmuş fiyat olarak..Sizce nasıl bir yol izleyim? tekrardan ilginiz için çok teşekkür ederiz..

İkinci el araç alacaksanız ilk sahibinden almanızı tavsiye ederim. Birkaç el değiştirmiş araç sürprizlere açık olabilir.

• Araçlarınıza aksesuar nereden alıyorsunuz, nerede taktırıyorsunuz.
    Ankara özelinde bu işi yapan uygun özenli yerler neresidir?

Aracıma ön arka tampon koruma, yan basamak, cam çıtaları düşünüyorum.
    Ayrıca Elite olduğu için ön park sensörü ekletmeyi planlıyorum.

Siyah araç için şunları n11de gördüm, bilen gören tavsiye verebilecek var mı?
    Yan basamak:
    https://urun.n11.com/oto-basamak/hyundai-tucson-2015-oem-basamak-P190256427
    ya da
    https://urun.n11.com/oto-basamak/hyundai-tucson-2015-sonrasi-krom-alinli-blackline-yan-koruma-P193845256

Ön Arka için bu:
    https://urun.n11.com/tampon/hyundai-tucson-on-arka-tampon-koruma-2016-sonrasi-P186453708

Cam çıtası:
    https://urun.n11.com/diger-krom-aksesuar/hyundai-tucson-cam-cercevesi-2015-sonrasi-14-parca-paslanmaz-celi-P132809342

Bunları kendim monte etmem (Özellikle yan ön arka korumalar) ne kadar kolay.
    Ya da zorsa Ankarada kaça kime yaptırabilirim?

• mknsm kullanıcısına yanıt
    Üstad 114.000TL fiyatı aldığınız bayi hangisi?Bir de 0 araç alınca boya koruma/seramik kaplama öneriyor musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tlg_gzl -- 12 Kasım 2017; 0:28:58 >
  • Arkadaşlar bir de navigasyonun olduğu ekranın üzerinde bir koruyucu bant geliyor mu? Kimi ekranların üzerinde bir bant gelir ancak çıkarmadan da kullanılabilir. Öyle bir koruyucu cam/film var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: marihuana44

Arkadaşlar bir de navigasyonun olduğu ekranın üzerinde bir koruyucu bant geliyor mu? Kimi ekranların üzerinde bir bant gelir ancak çıkarmadan da kullanılabilir. Öyle bir koruyucu cam/film var mı?

Geliyor, ama telefonlardaki gibi, iğreti duruyor sökmek lazım.
    Ben aliexpressten 3 dolara bir koruyucu aldım. Gerçi henüz gelmedi ama onu takmayı düşünüyorum.
  • suphion kullanıcısına yanıt
    En azından düzgün bir koruyucu alana dek meraklı insanların tırnak darbelerine karşı üstündeki korur =)Teşekkür ederim. Ben de aracı alma arefesindeyim, ufak ufak yoğunlaşıyorum. Bir de elite paketin anahtarının görselini paylaşabilir misiniz?
  • HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY)
  • suphion kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

Arkadaşlar DCT olmayan tam otomatik GDİ Elite model araçlarda ekonomik/standart sürüş modunda vites kaç bin devirde değişiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tlg_gzl -- 14 Kasım 2017; 10:17:40 >
  • Merhaba arkadaslr biz de bir suredir tucson almayi dusunuyoruz fakat tgdi 4x2 ile gdi 4x2 arasinda kaldim bir araca 124 bin aksesuarli diger araca 114 bin aksesuarli fiyat aldim 2 farkli bayii den sizce hangi araci almak daha mantikli turbo olmayisi cok zorlar mi bu araci kullan arkadas varsa yardimci olursa cok sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • burakcelikkol1 B kullanıcısına yanıt
    Elite donanımsa ikisi de iyi fiyat. TGDi & GDi olayı size kalmış. Performans önemli diyorsanız TGDi alın. Bana göre değil ama bazılarına GDi yetersiz gelebilir. Yaklaşık iki yıldır GDi otomatik kullanıyorum. Performans bakımından hiç pişmanlık yaşamadım. Tam otomatik rahatlığı ve sorunsuzluğu benim için daha ön planda zaten.
  • 
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.