Şimdi Ara

HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY) (264. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.379
Cevap
220
Favori
1.002.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende tuscon almayı düşünüyorum. Style paketinden bahseden hiç olmamış. Bütçe el vermiyor diye style düşünüyorum. Style otomatik veya düz fiyatı nı araştıran fiyat alan oldu mu.
  • sals S kullanıcısına yanıt
    Birtane de bana bulursanız aranıza katılabilirim.Saygılar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • temiz düşük kilometreli uygun fiyatlı bulmak zor be ustadım :(
  • Mart fiyatları açıklanmış biraz düşmüş fiyatlar özellikle 2016 modeller.Daha da düşer inş...
  • Şubat Satışları;

DUSTER 885
    QASHQAI 695
    TIGUAN 635
    TUCSON 395
    C-HR 354
    KADJAR 220
    MOKKA 206
    CRV 139
    KUGA 118
    3008 109
    SPORTAGE 102
    VITARA 82
    HRV 69
    ATECA 60
    500X 45
    X1 40
    CX-3 38
    GLA 33
  • Hyundai Tucson T-GDİ Elite DCT modeli inceliyorum..4x4 için 6.000 TL fiyat farkına değer mi? İkisini de kullanan arkadaşlar yorum yazarsa sevinirim..Bir de 2.elde 4x4 daha mı çok tutulur satılması daha kolay mı olur? Ona göre karar vermek istiyorum..Teşekkürler
  • tartekin kullanıcısına yanıt
    Karlı bir şehirde yaşıyorsanız ve de amacınız dağda bayırda ve özellikle karda vs gezmek ise 4x4 tavsiye ederim. Aksi taktirde aradaki farka değmez. Ben uzun süredir, farklı modellerde 4x4 kullanıyorum. Yani tamamen tercih meselesi. 4x4 benzinli otomatik aracın düz olanından daha fazla yakacağını hatırlatmama gerek yok sanırım.
  • Ben 4x4 elite tgdi dcr aldım. Ve şuan diyorum ki keşke 4x2 alsaydım ama elite plus olsaydı diyorum. Tabi bunu köye gitmeden şehir şartında diyorum. Hi ihtiyaç duymadım. Şöyle bi gerçek var ihtiyaç halinde 40 kö hıza kadar 4x4 çalışıyor.

• cemalefendi kullanıcısına yanıt
    4x4 sadece arazi için değil. Aracın gerektiğinde yola daha iyi tutunmasını sağlayan bir özellik aynı zamanda. Güvenlik açısından da önemli yani.

• Doğru diyorsunuzda 40 kö den aonra aktif çalışmıyor bildiğim kadarıyla. O hIzdan sonrada güvenliğe pek etki edeceğini sanmıyorum

• Mart ayında pek fiyatlar değişmedi şubat fiyatı verdiler. Stoklar tükeniyor. Sıfır 2016 model 1.6 Style Otomatik kum beji 4x2 aldım 87.000 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulutcuk -- 4 Mart 2017; 2:56:56 >
    45km/h hızdan sonra off road koşulları ortadan kalkacağından dolayı devreden çıkıyor ancak savrulma vb durumlarda 200km/h hızda da olsa araç tutunmanın en yüksek olduğu tekerleklere gücü aktararak avd gerçekleştiriliyor ...
  • Yani tucsonda 45 km den sonra da gerekli durumlarda 4 ceker sistemi devreye giriyor değil mi?

HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY)
    Giriyor ...
  • FOCUS_34 kullanıcısına yanıt
    Sürekli 4x4 yok bu araçlarda. Bu paylaştığınız şey aynı şey değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • education77 E kullanıcısına yanıt
    Merhaba. T-GDİ Elite DCT şanzıman aracımı 6 aydır kullanıyorum ve hep kullanmak istiyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.
  • auto hold ün sadece emniyet kemeri takılı iken devrede olduğunu biliyordum ancak bir değişiklik oldu ve kemer takılı değilkende devrede oluyor ..bunu sevdim aslında da sizde de oluyor mu acaba?

bu arada yaklaşık 32 bin km oldu ve dct nin titreme yapması yada olumsuz her hangi bir durumu ortaya çıkmadı .. aracı almadan önce dsg için tarama yaptığımda genellikle kullanıcılar 25 bin km sonra titreme (özellikle 1-2-3. vites geçişlerinde) nin bir sorun olarak ortaya çıktıgından ve iyi niyet garantisi ile felan bunu düzelttiklerinden bahsediyorlardı .. bizde sıkıntı yok ...

herkese keyifli sürüşler ...
  • Selamlar herkese. 2012 ix35 kullanıcısıyız. Yeni tucsona geçmeyi düşünüyoruz. Çok kısa birkaç sorum var. Yardımlarınızı bekliyorum.

Öncelikle elde kalan 2016 modeller ile 2017 modeller arasında ciddi fiyat farkı var (1.6 tgdi 4x4 elite plus için). Mevcut 2015 ve 2016 kullanıcıları, 2017yi test etme-inceleme fırsatı buldunuz mu?aynı kasa,makyaj da yok. Ancak ufak tefek iyileştirmeler elbette vardır. Bunları soruyorum. Farkettiğiniz bir şeyler oldu mu?

İkinci sorum ise yakıt. Çok yazıldı evet ama birçok farklı ortalama mevcut. Güncel olarak ortalamalarınız yazarsanız sevirim.

Çok teşekkürler şimdiden.

• sserdar93 kullanıcısına yanıt
    hayırlısı olsun inşallah ... bende 2012 ix 35 den geçtim tucson a .. 2017- 2016 arasında donanımsal farklılık var galiba ama emin değilim ..

yakıt açısından şunu rahatlıkla söyleyebilirim ... ix35 de ne yakıyorsanız t gdi 4x4 de 1lt fazlasını yakacaksınız ...
  • continental lastiklerin (19 inç) dişleri daha önce kullandığım lastiklere nazaran oldukça erken silindi .. neredeyse 32000 km de güvenlik sınırına yaklaştı bu açıdan bu lastik biraz çabuk yıpranıyor diyebilirim .. yumuşak bir lastik olmasının bir dezavantajı olarak duruyor galiba ...

ancak ıslak zemindeki başarısı, gürültü açısından çok iyi olması bu erken silinmeyi fazlası ile kompanze ediyor benim gözümde ..
  • 
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.