Şimdi Ara

HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY) (261. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.364
Cevap
218
Favori
999.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Degerli arkadaslarım benim elit donanımlı pakette herkeste oldugu gibi elektronik el freni yok ; ( halbuki elit plusdaki el freni bolumunu ve elektronik el frenini cok beğeniyorum :) serviste vites bolumu bölgesine degıstırıp elektronik el freni taktırmak imkanı olabilirmi bu durumu mail atarak HYUNDAİ genel merkezine sordum henüz cevap gelmedi :( geleceğinide pek sanmam serviste bana cok uzak acaba bilgi sahibi olabilecek arkadaslar olursa forumda paylaşarak hem benim hemde diğer arkadaşlarımızın aklındaki soru işaretlerini giderebilirlermi
  • Arkadaşlar bizim araçlara apple car play gelicekmi yurt dışı versiyonlarında var bizim araçlara güncelleme ile gelmesi mümkünmüdür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piyasada 245/45 R19 lastiklerimize uygun 7.5'lik 19 inch jant satan pek biryer yok galiba. Yani jantlar eğilse vs... ebat küçültmeden alternatif jant bulabileceğimiz bir yer biliyor musunuz? Şimdilik herşey yolunda ama lazım olan an bulabilecek miyiz? Normal koşullarda tabi fazla ihtiyaç olmaz ama. Tedbirli olmak bakımından soruyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EagleWing -- 6 Şubat 2017; 18:39:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yldrmm1

Arkadaşlar bizim araçlara apple car play gelicekmi yurt dışı versiyonlarında var bizim araçlara güncelleme ile gelmesi mümkünmüdür

Mümkün değil. Farklı cihazlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • coupe96 kullanıcısına yanıt
    Yakında gelecek. Hyundai'e mesaj atmıştım. Aradılar 1 ay kadar önce. Anlaşmalar tamamlandı yakında çözeceğiz dediler.

• Arkadaşlar herbir stop lambanız 1500 tl civarlarında onlara iyi bakın😊

• quote:

Orijinalden alıntı: srvngrc

Yakında gelecek. Hyundai'e mesaj atmıştım. Aradılar 1 ay kadar önce. Anlaşmalar tamamlandı yakında çözeceğiz dediler.

Yeni araçlara yeni cihazlar gelecek olabilir ama bizim araçlardaki cihazlara yazılım ile geleceğini hiç zannetmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

quote:

Orijinalden alıntı: srvngrc

Yeni araçlara yeni cihazlar gelecek olabilir ama bizim araçlardaki cihazlara yazılım ile geleceğini hiç zannetmiyorum.

Aynen katılıyorum . Bu cihazlara gelmez. Yeni araçlarda farklı cihaz gelecek büyük ihtimalle.

Ben de sormuştum zamanında genel merkeze. 1 aya kadar güncelleme gelecek demişlerdi. Geçen hafta aradılar geldi diye. Servise gittim. Sadece donma, resetleme, cızırtı vs. arızaları düzeltmeye yönelik bir sw gelmiş. Şase numarasından kontrol ettiklerinde benim araç da çıkmadı üstelik. Yaptırmadan çıktım. Zaten karar verdim önümüzdeki ay Android cihaz taktırıyorum inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yldrmm1

Arkadaşlar herbir stop lambanız 1500 tl civarlarında onlara iyi bakın😊

Hocam geçmiş olsun. Stokta hazır var mıydı yoksa 3 hafta salladılar mı koreden gelecek diye?

• vc over there V kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler 2 hafta içinde taktılar stokta varmış. 10 dakikada halledildi serviste

• vincentvega kullanıcısına yanıt
    Android cihaz olayını nasıl yapacaksanız bilgi verirmisiniz

• yldrmm1 Y kullanıcısına yanıt
    5.1 cihazlar piyasaya girdi. 1500-2000 TL arasında bulabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • vincentvega kullanıcısına yanıt
    Garanti dışı kalıyormu araç ayrıca o parayı hak edermi sizce

• 114 bin tl ye aldığım 2016 tgdi elite plus aracın 2017 modelinin fiatı 146.600 olmuş Allah araba alacaklara yardım etsin fiatlar uçmuş resmen

• Muthis uctu fiyatlar ustadim :( kurlar artinca zam yapan firmalar Her ne hikmetse kurlar dusunce indirime gitmeyi unutuyolar ;(

• Benim anlamadıgım bu Turkiyedeki distributorler bence arac satmak istemiyor. Arkadasim boyle mukemmel bir arac yapıyorsun ve tr pazarına gireceksin distributörünle hiçmi görüşmüyorsun, yada distrubütor kardeslerim hiç mi firmaya bilgi vermiyorsunuz. Çok net bir şekilde arac donanim ve goruntu olarak mukemmel ama gel gelelim o motorla bu yakıt degerleriyle bu araç Türkiyede SATMAZZZ kime sorsam güzel ama bulaşma cok yakıyor diyor. 3 haftadır gonlum al diyor mantıgım asla alma diyor neden biliyormusunuz, ben bu aracın yakıtınıda göze alıp aldım diyelim, Acil satmam gerekti satamıycam neden? Cunku alacak kişilerinde kafasında aynı soru olacak. Ve ikinci el pazarı olmıyacak. Simdi çıkıp bu arabayı alıyorsan en az 4 sene biniceksin diyenler vardır eminim, yok kardesim kazın ayagı oyle degil bizim ülkemizde arac fiyatları malesef avrupa amerika gibi degil dunya paralar veriyoruz ihtiyaç oldugundada az zararla cabuk elden cıkarmak gerekebiliyor(kastettiğim alım gücü olarak,doları tl ye cevirip kıyaslama yapmayın kişiler o ülkelerde kazanclarını dolar euro ustunden alıyorlar.)Sen 100k üstü bu fiyatlara bana araba satıyorsan o diger binek modellerinde kullandıgın guzelim 136 ps 1.6 dizel motorunu bu aracada koyacaksın. Bak bakalım peynir ekmek gibi satıp pazar lideri olıyormusun olmuyormusun. Ama yok illa bir prüz olacak. İlla içe sinmeyen birsey olacak. Mesela tiguan arkadas hersey iyi güzel arac kompakt suv vw kalitesi tasarım dizayn 10 numara dizel secenegide var e hani dsg? Malesef o sadece benzinli modellerimizde,lan tukureyim yapacagınız işe, sen passata 1.6 dizel dsg koyuyorsan koy tiguanada bizde alalım. Ama yok illa bir prüz olacak. Gercekten anlam veremiyorum. Kardeşim 2x2=4 bu ülkede tutulan araç 1.6 cc ve alti dizel otomatik araçlar. Sende arabanı ona göre getireceksin bende gönül rahatlığıyla alıcam. Burda kukumav kuşu gibi alsammı almasammı ama onunda susu eksik bundada bu yok diye düşünmiycem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ovrclds -- 12 Şubat 2017; 2:49:18 >
  • Degerli arkadaslarim simdi bizim tucsonlarda tek usb girisi mevcut :( aracida birden cok kisi kullaninca tak cikar hem sorun oldugu gibi hemde usb girisinin zedelenmesine ve bozulmasina neden olmakta :( bir sey olmaz demeyin cunku baska araclarimizda da bu sorun hep olustu :) cevremdeki bilgisayarcilardan ellerinde sattiklari usb coklayici veya usb ara kablosu iade kosullu alip denememe ragmen hic biri usb mi tanimadi ve muziklerimi calistirmadi :( sizin Tucson araclarinizda hali hazirda kullandiniz calisan usb coklayici veya usb ara kablosu varsa bana nerden aldiginizi bildirirseniz veya link verirseniz inanin cok hayra gecer simdiden cevaplariniz ve ilgi alakalariniza tesekkurlerimi sunarim

• Selam arkadaşlar. Ben navigasyon haritasını ne yaptıysam güncelleyemedim. Hatta servise de ne yaptıysam güncellettiremedim. Onlar güncellediklerini iddia ediyorlar ama haritayı değil yazılımı güncelliyorlar ve ben onlara bunu anlatamıyorum. Yollarda kaybola kaybola küfür dağırcığım gelişti. Ekte toolbox programıyla güncellemeye çalışırken aldığım hatayı gönderiyorum. Bana yardımcı olkacak biri varsa çok sevinirim. Şimdidien teşekkürler.

• musonist M kullanıcısına yanıt
    hocam naviextras a ücretli üyelik dışında bir seçenek yok anlayabildiğim kadarı ile .. başkada bir şey diyemem ki eklediğiniz foto da tamam butonunu tıklayan ben derine inemem yani :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: ovrclds

Benim anlamadıgım bu Turkiyedeki distributorler bence arac satmak istemiyor. Arkadasim boyle mukemmel bir arac yapıyorsun ve tr pazarına gireceksin distributörünle hiçmi görüşmüyorsun, yada distrubütor kardeslerim hiç mi firmaya bilgi vermiyorsunuz. Çok net bir şekilde arac donanim ve goruntu olarak mukemmel ama gel gelelim o motorla bu yakıt degerleriyle bu araç Türkiyede SATMAZZZ kime sorsam güzel ama bulaşma cok yakıyor diyor. 3 haftadır gonlum al diyor mantıgım asla alma diyor neden biliyormusunuz, ben bu aracın yakıtınıda göze alıp aldım diyelim, Acil satmam gerekti satamıycam neden? Cunku alacak kişilerinde kafasında aynı soru olacak. Ve ikinci el pazarı olmıyacak. Simdi çıkıp bu arabayı alıyorsan en az 4 sene biniceksin diyenler vardır eminim, yok kardesim kazın ayagı oyle degil bizim ülkemizde arac fiyatları malesef avrupa amerika gibi degil dunya paralar veriyoruz ihtiyaç oldugundada az zararla cabuk elden cıkarmak gerekebiliyor(kastettiğim alım gücü olarak,doları tl ye cevirip kıyaslama yapmayın kişiler o ülkelerde kazanclarını dolar euro ustunden alıyorlar.)Sen 100k üstü bu fiyatlara bana araba satıyorsan o diger binek modellerinde kullandıgın guzelim 136 ps 1.6 dizel motorunu bu aracada koyacaksın. Bak bakalım peynir ekmek gibi satıp pazar lideri olıyormusun olmuyormusun. Ama yok illa bir prüz olacak. İlla içe sinmeyen birsey olacak. Mesela tiguan arkadas hersey iyi güzel arac kompakt suv vw kalitesi tasarım dizayn 10 numara dizel secenegide var e hani dsg? Malesef o sadece benzinli modellerimizde,lan tukureyim yapacagınız işe, sen passata 1.6 dizel dsg koyuyorsan koy tiguanada bizde alalım. Ama yok illa bir prüz olacak. Gercekten anlam veremiyorum. Kardeşim 2x2=4 bu ülkede tutulan araç 1.6 cc ve alti dizel otomatik araçlar. Sende arabanı ona göre getireceksin bende gönül rahatlığıyla alıcam. Burda kukumav kuşu gibi alsammı almasammı ama onunda susu eksik bundada bu yok diye düşünmiycem

Hislerime tercüman olmuşsunuz ...

Bende aynı durumdayım ve aynı şeyleri düşünüyorum ..

Bir yerden duymuştum ama ne kadar doğru biliyorum . Araç firmaları aralarındaki anlaşma gereği bazı şeyleri eksik bırakıyorlar .

Bakıyorsun motor + şanzıman iyi donanım kötü .

Diğeri dizel motor yok

Diğeri şanzıman sorunlu ..

Ve. Vs.

En basitinden on konsola hala hesap makinası gibi ekran koyanlar var ya , bugün 8" tablet bile kaç paradır ki sen buna benzer bir ekran koymuyorsun ..

Bizim gibi benzinin çok pahalı olduğu , verginin araba fiyatından çok olduğu ülkeler de araç alırken hakikaten kılı kırk yarmak gerekiyor ama aynı hassasiyet otomotiv firmalarında yok ..

• 
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.