Şimdi Ara

HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY) (253. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
9.383
Cevap
221
Favori
1.003.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://www.hyundai.com/tr/tr/ContactUs/index.html BU Adreste iletişim formunu doldurup şikaylerimi dile getirdim az önce. Hem "dup" sesini hemde tekerleklerle ilgili şikayetimi belirtttim. Geri dönüş olduğunda burdan paylaşırım sonuçları. Mailler ne kadar çok olursa o kadar ilgi gösterirler.
  • Arkadaşlar geri dönüş yapıldı. Aracı düz bir zeminde el frenini çekmeden park konumunda viteste park edin dediler. Aracın diskleri balataların ısınması ısındıktan sonra o sesin gelmesi ile ilgili teknik şeyler söylediler bunun bir sorun olmadığınıda belirttiler. Bugün denilenleri uygulayacağım. Ayrıca bugün bi lastiğim daha aynı şekilde yarıldı onu da söyledim condinentalin ana bayisine lastiği göstern garanti kapsamına girerse değiştirirler dediler
  • Bu "dup" sesiyle alakalı ana merkez ilk kez şikayet aldık desi bu arada arkadaşlar
  • yldrmm1 Y kullanıcısına yanıt
    Bu genel merkez hemen geri dönüş yapar ama bir çözüm üretmez malesef . Size de beklediğim cevabı vermişler. Şu "dup" sesini merak ettim. Ben de bir dinleyeyim bakalım.

Bu arada lastiklerin hepsini değiştirin ilk fırsatta. Continental daha önce benzer şikayetlerde yaptığı gibi kullanıcı hatası, darbe almıştır falan diyerek garantiye sokmayacaktır ama siz yine de şansınızı deneyin.
  • Arkadaslar, Hyundai neden 4 gündür fiyatları güncelleyememiş bilgisi olan var mı? Bayiyi aradim. Biz de bekliyoruz diyorlar.
  • Fiyatlar açıklanmış.
  • 2016 model

Tucson 1.6 T-GDI ELITE PLUS 4X4 DCT 131.900 TL
  • Selam arkadaşlar direksiyon ısıtma ve koltuk ısıtma klima gibi benzindenmi kullanıyor yoksa aküdenmi kullanıyor bilgisi olan alkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Recep figo -- 5 Ocak 2017; 10:58:35 >
  • Motor çalışmazken tüm elektrik donanımı aküden beslenir. Motor çalışırken dinamodan beslenir.
    Motor çalışırken, dinamo aküyü şarj eder.
    Ne kadar çok elektrik aksamı çalışırsa yakıt tüketimi o kadar artar. Ancak bu miktar, aracı hareket ettirmek için harcanan yakıt tüketimi yanında ihmal edilebilir.
  • Ankara'da yazılım güncellemesi için hangi servise gitmemi tavsiye edersiniz arkadaşlar? Gidip de " yok abi güncel bu zaten " falan diyip başından atmaya çalışmayacak bir servis lazım. Navigasyon kendi kendine kapanıyor bazen ve reset atmadan çalışmıyor. Yazılım güncellemesi ile düzelebilir diye düşünüyorum .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • coupe96 kullanıcısına yanıt
    HiTech Music gibi hatırlıyorum ismini
    Bübülderesi caddesi başlarında sağ tarafta.
  • musonist M kullanıcısına yanıt
    sizin araç gdi motor mu t gdi mi hocam? çünkü ix35 de böyle bir ses yoktu ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: youdiditwellslowly

HiTech Music gibi hatırlıyorum ismini
    Bübülderesi caddesi başlarında sağ tarafta.

teşekkürler dostum. ben yetkili servisler arasından sordum açıkçası , verdiğiniz yer arabanın kendi güncellemesini nasıl yapıyor ki? vag-com gibi bir alet mi var adamlarda?
  • bugün karlı yollarda herkes takılırken,kumho kış lastikleri ile hiç sorun çekmeden heryerden geçtim.karı hissetmedim bile.difransiyel kilidini de açtım ama işe yaradı mı anlamadım pek.kış ayalarında herkese kış lastiği öneriyorum.herkes perişan oldu 5 cm karda.araç oturaklı ve çok güven verici.
  • GDİ otomatikler için hangi benzin öneriliyor?
    95 oktan veya daha iyisi?

Bayiiden tam emin yanıt alamadım. Önce iyi olanı alın dediler, önceki aracımda kesin 95 diyorlardı deyince, sorayım dedi. Sonra 95 alın dedi.
  • Kullanma kılavuzunda yazıyodu en başlarda yanlış hatırlamıyosam
  • coupe96 kullanıcısına yanıt
    Ankara'daki Hyundai servislerinin yetkili radyo vs servisi, adını verdiğim servis (2016'da öyle idi en azından). Ben ses navigasyon vs sisteminin garantisi (2 yıl) sonrasında götürüp güncelletmiştim. Serviste ücretsiz yapıyorlar (garanti süresi içinde ki o zaman Neziroğlu kapanmamıştı).
  • autograph A kullanıcısına yanıt
    Ben aldığımdan beri 95 oktan kullanıyorum. Bundan önceki araçlarımda da hep öyle kullandım.
  • autograph A kullanıcısına yanıt
    95 oktan
  • Teşekkür ederim. 95'e devam öyleyse.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.