Şimdi Ara

HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY) (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
9.381
Cevap
220
Favori
1.003.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracı test ettim arkadaşlar. Hem dur kalk trafikte, hem de basabas açık yolda. Bununla ilgili bir konu açacağım fakat söyleyemeden geçemeyeceğim tek bir şey var. '' Aracın yol tutuşu efsane olmuş '' Test edecekler lütfen bu konuya önem göstersin.
  • En başından beri söylüyorum, test eden araca hasta olup, 3üne 5 ine bakmadan alıcak.

Önemli olan 104 küsür olan Elite aracı 100e yakın fiyata alabilmek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanoglanli

En başından beri söylüyorum, test eden araca hasta olup, 3üne 5 ine bakmadan alıcak.

Önemli olan 104 küsür olan Elite aracı 100e yakın fiyata alabilmek.

Valla öyle usta diğer araçları test etmekten vazgeçtim okadar diyim

• Yapılan yorumlarda kuga selective 100 bin tucson pahalı falan yazılmış fakat kuga'nın en donanımlısıyla tucson bir değil
    Kugayı tucson gibi donanımlı yapmak isterseniz 4 tane opsiyon eklemeniz lazım 4 paketin fiyatıda 23 bin toplam 123 bin oldu kuga daha pahalıya geliyo yani
    Kuganın donanım olarak tek artısı elektrikli bagaj kapağı bu arada

• cello1234 C kullanıcısına yanıt
    Nedir hocam o dört Donanım? Teki açılır tavan muhtemelen...

• quote:

Orijinalden alıntı: cello1234

Yapılan yorumlarda kuga selective 100 bin tucson pahalı falan yazılmış fakat kuga'nın en donanımlısıyla tucson bir değil
    Kugayı tucson gibi donanımlı yapmak isterseniz 4 tane opsiyon eklemeniz lazım 4 paketin fiyatıda 23 bin toplam 123 bin oldu kuga daha pahalıya geliyo yani

doğru bir eleştiri. kuga'da en sinir olduğum şey belli şeyleri almak için paket almak zorunda olman zaten. yalnız selective + tüm paketler 114'e falan alınıyordu en son.

titanium+android tabanlı bir navi+cam tavan oldukça yeteli dolulukta 93'e falan geliyor. örneğin kuga'nın navigasyon paketine 5k verene kadar daha iyisini 1800 tl'ye hallediyorsunuz.

bu arada abd versiyonunda tuscon'un aracın arkasında sabit duruyorsun bağajı açıyor, geri viteste kör nokta ve gelen araç uyarısı falan var. hyundai zaten daha çok donanım vermesi ile tanınan bir firma.

aracı test edelim bakarız, ilk izlediğim testlerde genelde beğenilmiş kusur olarak 7 dtc sıkışık trafik simülasyonunda saçmalamış bazen birde klasik hyundai direksiyonu sıfır his diyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

quote:

Yapılan yorumlarda kuga selective 100 bin tucson pahalı falan yazılmış fakat kuga'nın en donanımlısıyla tucson bir değil

doğru bir eleştiri. kuga'da en sinir olduğum şey belli şeyleri almak için paket almak zorunda olman zaten. yalnız selective + tüm paketler 114'e falan alınıyordu en son.

titanium+android tabanlı bir navi+cam tavan oldukça yeteli dolulukta 93'e falan geliyor. örneğin kuga'nın navigasyon paketine 5k verene kadar daha iyisini 1800 tl'ye hallediyorsunuz.

bu arada abd versiyonunda tuscon'un aracın arkasında sabit duruyorsun bağajı açıyor, geri viteste kör nokta ve gelen araç uyarısı falan var. hyundai zaten daha çok donanım vermesi ile tanınan bir firma.

aracı test edelim bakarız, ilk izlediğim testlerde genelde beğenilmiş kusur olarak 7 dtc sıkışık trafik simülasyonunda saçmalamış bazen birde klasik hyundai direksiyonu sıfır his diyorlar.

Sabah baktımda opsiyon listesine
    Tekno paket,navigasyon paketi,konfor paketi ve cam tavan paketi hepsi 23 bin oluyordu
    Şimdi test sürüşüne gidecez bakalım iyimi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cello1234 -- 5 Eylül 2015; 18:51:06 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

quote:

Sabah baktımda opsiyon listesine
    Tekno paket,navigasyon paketi,konfor paketi ve navigasyon paketi hepsi 23 bin oluyordu
    Şimdi test sürüşüne gidecez bakalım iyimi :)

Konfor paketi kalkti diye biliyorum.sanziman icin sikisik trafikte kullaniyor gibi yapin bakalim merak ettim bende.

• tyrant1907 kullanıcısına yanıt
    Sembolik 500 indirim ne hocam. Elite 99700 den verilmiş bir bayı de. Ben de elu te plus için 109.000 fiyat aldım. Daha zorlamadım fiyatı belki üç beş daha düşerler. Burada satıcı fiyatı kadar alıcı da fiyat belirlemeli diye düşünüyorum. Çünkü beklentinin çok üzerinde geldi fiyatlar. Mutlaka pay vardır diye düşünüyorum.

• 207m kullanıcısına yanıt
    Bu yol tutus süspansiyonlarin sertligiyle mi sağlanmış yoksa süspansiyonlarin darbe emisi iyi arti yol tutusta mükemmel mi hocam? Bazi araclar kalas gibi oluyor yol tutusta iyi oluyor.

• auto bıld dergisinde rakipleri honda ford mazda karşısında 1. olmuş tuscon.

http://www.autobild.de/artikel/hyundai-tucson-honda-cr-v-ford-kuga-mazda-cx-5-test-5910955.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: gopherling

Sembolik 500 indirim ne hocam. Elite 99700 den verilmiş bir bayı de. Ben de elu te plus için 109.000 fiyat aldım. Daha zorlamadım fiyatı belki üç beş daha düşerler. Burada satıcı fiyatı kadar alıcı da fiyat belirlemeli diye düşünüyorum. Çünkü beklentinin çok üzerinde geldi fiyatlar. Mutlaka pay vardır diye düşünüyorum.

Hangi bayiden aldınız bu fiyatı acaba? Ben altunizade uçarlarda görüştüm adamlar 5 araç satmışlar iki günde o nedenle çok rahatlardı fiyatta fazla bişey olmaz diye konuştu satıcı

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    Bagaj açılışı bizde de 2000 motorda var.
  • araç görsel olarak çok güzel, tek sıkıntısı yakıt onuda lpg ile çözeriz artık
  • yaman21 Y kullanıcısına yanıt
    GDI'ye takılabilen sistemin 6000 TL olduğunu duymuştum.
  • Eskiden di 6000. Şimdi 7800 istiyorlar. Hem bu araca takilabilmesi için zamana ihtiyaç var. Sıvı sistem motorla birlikte modele özel üretiliyor. Arabaya bak 85 benzin otomatik arti 8 de lpg etti 92. Çok kârlı bir alışveriş olur :)

• Aracı inceledim ben sürmedim babam sürdü zaten aracı babama bakıyoruz bende pzt sürüp izlenimlerimi aktarırım
    Aracın konforunu çok beğendim bundan 1 ay önce xc60 abarttığımı düşünmeyin ama onla yarışır durumdaydı
    Babam motor için gayet yeterli dedi ben sürmedim ama sürünce söylerim
    Büyüklük olarakta iyidi
    Malzemeler göstergelerin üstü sert fakat göğüs ve kapı üstleri yumuşaktı müzik sisteminin tuşları klima gayet kaliteliydi işçilikte iyidi
    Kör nokta uyarı sistemi ve şerit takip asistanıda gayet iyi çalışıyordu
    Fiyat olarak pzt belli olcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cello1234 -- 5 Eylül 2015; 19:12:03 >

• Bir noktaya dikkat çekmek istiyorum
    Liste olarak;

1.6 GDI 6 A/T Elite 94900
    1.6 T-GDI DCT Elite 104900

Bu aradaki 10bin farkla aldıklarımız;

4 çeker sistemi
    19" jantlar
    177 hp Turbo motor
    7-DCT çift kavrama şanzıman

Ola ki düzünü alan sonradan büyük pişmanlık yaşar.
    Alınacaksa ne yapıp edip Turbo olan alınmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: bdf

Nedir hocam o dört Donanım? Teki açılır tavan muhtemelen...

Tekno paket var sanırım kör nokta uyarı sistemi vs. Güvenlik özellikleri sanırım
    Konfor paketi xenon farlar vs
    Navigasyon paketi
    Cam tavan paketi
    Hepsi 23 bin

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.