Şimdi Ara

HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY) (440. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.385
Cevap
221
Favori
1.004.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 438439440441442
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bakım fiyatları linki aşağıdadır

https://www.hyundai.com/tr/tr/satis-sonrasi/maintenance/periyodik-arac-bakim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • vezir kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam. Yakin zamanda kasko teklifi alan oldu mu peki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selamlar 2022 tucson elite pakette arka koltuk ısıtma var mı ?kendi iç donanım sayfalarında yokmuş gibi gözüküyor?

• dr112 kullanıcısına yanıt
    Elite plus’ta var. Elite’te ön koltuk ve direksiyon isitmasi var.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • trexin T kullanıcısına yanıt
    Arka koltuk ısıtma 2019 ve 2020 modellerde var.ama direksiyon ısıtma yok.Demekki 2022 elit de arka koltuk ısıtmayı kaldırıp direksiyon ısıtma yapmış.

• Lawy L kullanıcısına yanıt

27 haziranda 2500 liradan başlıyordu kasko teklifleri, 2 temmuzda 6900 liraya fırladı en düşük teklif. 1 temmuzda üçe katladılar fiyatları.

• Arkadaşlar benim bir sorum olacak >inceleme imkanınız oldu mu bilmiyorum ama 2022 tucson elit plus mı? yoksa 2022 kia sportage prestige paket mi? alınır.kia yeni fiyat listesinde tucson a göre 100 bin TL kadar pahalı ama donanımsal bazı fazlalıkları var.Bu konuda fikri olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr112 -- 3 Ağustos 2022; 22:18:2 >
    Bende aynı ikilemdeyim, yorumları merak ediyorum. Bayiilerde araçta bulunmuyor gerçi

Mart ayinda yeni spo geldiginde ikisini de inceleyip tucson aldim. Cunku benzinli elegance konfor spo icin dizel elite tucson’dan 100 bin lira daha fazla istemislerdi. Genel olarak yeni sportage’i daha cok begensem de bunlar teknik olarak ayni araclar. Spo’da fark yaratan olay ekranlar. Bunun disinda spo yumusak tucson sert arac. Birbirlerine bariz ustun bir yanlari yok. 100 bin liralik bir fark da yok.

Su da var iki araci da bulmaniz zor. Bulsaniz liste fiyatindan satin almaniz zor.

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt

Kasko fiyatlari belirttiginiz son fiyati da 2ye katlayarak 13 14e çıkmış durumda. 1 yilda 5 kat kasko, 3 kat trafik sigortasi artar mi  

• saitates kullanıcısına yanıt

Selamlar geçen hafta sportage prestige paket benzinli ile test sürüşüne çıkma imkanım oldu.Araç mild hibrit.bu 100 bin tl lik fark bundan kaynaklanıyor sanırım.Ama aracın artıları da var eşdeğeri tucson elite plus ile.Fabrika verilerinde dizel mild hibrit kia 4,6 lt/km,tucson 6,6 lt/km ortalama yakıt verisi.Kia nın öndeki ekran çok güzel tasarlanmış bayağı büyük ve kullanışlı.Ön koltuklarda iç yan tarafta koltuk ayar düğmeleri eklenmiş.Benim aracı değiştirme durumum var bu yüzden bakıyorum.Sportage ın süspansiyonlar tucson a göre daha yumuşak gibi geldi bana.Kia sportage piyasada bulunuyor yada sıra var sıradan alıyorsunuz.Toyota coralla dream otomatik benzinli de bayii de mevcuttu.Bu üç araçtan birine araç değiştirmeyi düşünüyorum.corolla 620 bin fiyatı.kia pestige 1229 bin TL.tucson elite plus 1114 bin TL

.

Kia olan bayii bulamadım, antalyada yok benzinli versiyonu. Benzinli arıyorum.

• 15 gün önce bir Kia bayisinde sportage Cool paketi 999 bine satıyolardı ki liste fiyatı 860bin idi.Kia bayileri çok fazla fiyat farkı koyuyorlar gibi.

Tuscon ise bu ay sadece Prime Plus gelmiş bayilere.

• Hyundai wltp normlarina gore tuketim verisi yayinliyor. Gunluk kullanim verilerine en yakin norm bu. O yuzden katalog verisi yuksek gorunuyor. Ayni gucte motorlarda karma tuketimde yarim litre daha az yakiyor mild hybridler. Yurt disi kataloglarda bu verilere ulasilabiliyor.

• PES_21_Murat kullanıcısına yanıt

Hangi şehirdesin hocam, ayna tamir eden yerler var mesela ankarada

Geçen hafta 7500 liraya yaptırdım.

• cardin kullanıcısına yanıt

Model/ yil ve hasarsizlik basamaginiz nedir hocam?

• Değerli forumdaşlar 2015 Elite 4*4 1.6 T-Gdi otomatik vitesle bende aranıza katılmış bulunmaktayım.Aracımın bakımlarını yeni yaptırdım aküyü yeni taktırdım.Şöyle bi sorun çıktı ve bir türlü çözemiyorlar ustalar.Araçta marş basıyor fakat çalışmıyor iki kez çalışıyorsa belki 20 kez çalışmıyor.Yakıt pompasına baktılar sağlam dediler.İmmolizier de değil.Depoyu temizlettim yeni yakıt koydum hala aynı sorun var.Bugün bi usta bujilerin ıslandığını benzin mi su mu olduğunu anlamadığını söyledi malesef bulamadı arızayı.Bilen veya başına gelen abilerimden kardeşlerimden yardım bekliyorum.Şimdiden tşk ederim

Model 2018 Elite Plus 1.6 crdi

Hasar yok

Basamağı sanırım 2 ikinci kez kasko yapıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cardin -- 11 Ağustos 2022; 20:51:18 >
  • Arkadaşlar merhaba. 2017 model tuscon sahibiyim. Aracımı park ettiğimde "Aracı P konumuna getirin" diye hata veriyor. P konumunda olduğu halde bu hatayı veriyor. Kapılar kitlenmiyor, araç anahtarını görmüyor. Daha önce bu sorunu yaşayan oldu mu acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.

Bir de Ankara da oturuyorum. Usta tavsiyeniz varsa alabilirim.

• 
Sayfa: önceki 438439440441442
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.