Şimdi Ara

HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY) (412. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.383
Cevap
221
Favori
1.003.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dr112

Sizinki dikkatimi çekmişti ama olmaz diye almadım.sizinki silikon mu deri mi?Ben 40 TL ye aliexpress den aldım.15 Tl kadar tam hatırlamıyorum gümrük vergisi verdim.Sizinki
    sabit olmadığı için oynama yapabilir benim aldığım önden fermuarlı.Hiç oynama yapmıyor.Ben bir tane daha almıştım o bundan biraz daha ince.Onu yedeğe aldım.Ben arka bagaja göre birebir uyumlu arka koltukların üst kısmına kadar kaplayan, deri döşeme getirtmeyi düşünüyorum çinden adamlar yapmışlar çok güzel gözüküyor vergi dahil 500-600 e mal olacak gibi.Özelden attım sana linkini.

Merhabalar,facebookta tucson team türkiye grubunda bu deri kılıfı gördüm alacağım sanırım.

https://m.n11.com/hundai-tucson-otomatik-vites-topuzu-kilifi-gercek-deri-P446396485

Burası çok aktif değil,sizler o gruptamisiniz tavsiye ederim faydalı bilgiler oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• esdres E kullanıcısına yanıt

iki tane büyük 10 bin civarı üyeli grup vardı sanırım, forumdan tavsiyeyle birine katılmıştım ama uzun zamandır facebook açmadığım için takip etmiyordum.

vites için kılıf güzel gibi. fiyatı da iyiymiş, o fiyata plastik satıyorlar tam uymuyor bile.

Aynen, bizim grup...

Tucson team türkiye dışında 1-2 tane daha büyük grup var fakat pek samimi ortam yok, o açıdan tucson team türkiye güzel bir grup.

• tucsonFL kullanıcısına yanıt

Instagramda var mi peki?

• Lawy L kullanıcısına yanıt

Bildiği kadarıyla yok hocam, sadece facebooktalar.

• merhaba sevgili tucsoncular kia sportage ile bu araç arasında tasarım donanım hariç farklılık var mı acaba ben 1.6 turbo 177 hp elite plus tucsdon kullanmıştım çok hoşuma gitmişti bildiğim kadarı ile sportage ile aynı alt yapıya sahip ve sportage bir tık daha ucuz yalıtım kalite konfor vs bir fark var mı iki aracıda kullanıp yorum yapabilecek  şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: geng

Türkiyeye Mayıs ayında geleceği konuşuluyor.

Alıntıları Göster

2021 model TR versiyonları ile ilgili doğru paylaşımlar varmi?

Yurtdisi versiyonları YouTube da var ama TR paketi farklı olabiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: halil altın

2021 model TR versiyonları ile ilgili doğru paylaşımlar varmi?

Yurtdisi versiyonları YouTube da var ama TR paketi farklı olabiliyor

Alıntıları Göster

Paylaşım göremedim. Videolar dediğiniz gibi hep yurtdışı.

Paketler çok değişmez zannımca, fiyatlar uygun olursa düşünüyorum, Tucson'a verilecek para belli sonuçta.

Daha öncesinde Ford, fiyatlandırma politikasında hatayı Focus ile yaptı. Focus'un fiyatını çok yüksek tuttular ve satamadılar, sonrasında ne oldu, bugün kimse yüzüne bakmıyor aracın.

Tucson yeni kasa, uygun fiyatlarla girerse piyasada tutunur, fiyatları uçururlarsa Focus'un kaderini Tucson'da yaşar bence, bakalım, bekleyelim, görelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 4 Nisan 2021; 10:8:26 >

• Yakın zamanda balata değiştiren var mı arkadaşlar ?

2018 Tucson için servis 850 lira, ustamız 150 lira diyor ve aynı marka ürün olduğunu iddia ediyor. Maher diye bir marka balata, pek yorum bulamadım hakkında, tek bir yorum gördüm birkaç yıl önce memnun kalmamış kullanan arkadaş.

Bosch ya da Ferodo önerildi ama biri 200 biri 300 lira, hatta bunlar servisin takacağı orjinal balatadan daha kalitelidir diyorlar.

fikir verebilecek olan var mı ?  

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt

Maher markasi Altay otomotivin markasi diye biliyorum. Altay otomativ yedek parça konusunda ulkemizde ve dunyada etkin firmalardan. Ancak urunlerin kalitesi konusunda bilgim yok.

Bir de hocam 2 3 yillik arac icin balata degisimi erken degil mi acaba?

Balata değişimi kilometreye bakar.Frencime götürürdüm o da balataya bakardı balatanın kalınlığına değişime ona göre karar verirdi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

km 30 bin oldu, daha uzun kullanan varmış da servis değişim yakın demişti, bakınca da incelmiş gibi duruyor ama net göremedim tabi, lastiği sökmeden net görünmeyebilir.

Balatanın ortasında bir çizgi şeklinde bir oluk vardır o oluk bitmişse kesin değiştirmek gerekir diye biliyorum

• Anladim hocam bilgim olmadigi icin sormustum doğrusu. Yakin zamanda arkadasim 30bin kmde 5 yillik arac almisti. Servis balata bitik demisti frenciye goturduk 15 20 bin km rahat goturur demisti. Kime guvenecegimizi bilemiyoruz gerçekten.

Servisler soyguncu resmen, merak ettiğim balatayı vs dışarda yaptırsak garantide sorun çıkarırlarmı sonra. Sevisin 1500 dediği dışarda 500 tlye yapılıyor garanti kapsamında soyuluyoruz..

• freshwind F kullanıcısına yanıt

balata tüketim malzemesi, garantiyi etkilememesi lazım. erken biter geç biter, belli olmaz ne zaman değişeceği.

zaten garantiye de girmiyor. balatam bozuldu azaldı buyrun ücretsiz tamir edin diyemiyoruz.

• dr112 kullanıcısına yanıt

Ben de varım😊hayırlı pazarlar 

• 
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.