Şimdi Ara

HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY) (300. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.384
Cevap
220
Favori
1.003.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sokcuuuuu

Arkadaşlar turbo 177 bg versiyon içinde servis lpg garantisi veriyormu bilgisi olan varmı

Serviste de takılsa LPG'li aracın motor ve egzoz sistemi garanti dışı kalır. Garantiyi LPG firması verir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vincentvega

quote:

Arkadaşlar turbo 177 bg versiyon içinde servis lpg garantisi veriyormu bilgisi olan varmı

Serviste de takılsa LPG'li aracın motor ve egzoz sistemi garanti dışı kalır. Garantiyi LPG firması verir.

Onu biliyorum lpg li araç kullandım bec 2 tıl motor garantisi veriyordu diğer firmalarda veriyor benim sorduğum hyundai kendisi gdi atmosferik tucsonlar için 6 yıl garantiyi bozmadan anlaşmalı yerlerden mobtaj yaptırıyor ama bu turbolar içinde geçerlimi onu sordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vincentvega

quote:

Onu biliyorum lpg li araç kullandım bec 2 tıl motor garantisi veriyordu diğer firmalarda veriyor benim sorduğum hyundai kendisi gdi atmosferik tucsonlar için 6 yıl garantiyi bozmadan anlaşmalı yerlerden mobtaj yaptırıyor ama bu turbolar içinde geçerlimi onu sordum

Öyle bir garanti yok benim bildiğim. Motor fark etmeksizin LPG önermiyor Hyundai. Gruplarda konuşuldu.

• vincentvega kullanıcısına yanıt
    Showroomlarda lpg garantisi olan araçlar boy boy arkadaş nasıl yok öyle bişe deniyor anlamadım

• ASSAN'ın LPG firmalariyla yaptogi herhangi bir anlasma yok.

Ama bazi bayilerin bazi LPG montajcilariyla yaptigi anlasmalar var.

Bunun içine moor kaskosu da dahil.

Ama detayli bilgi alin, örnegin garanti kapsami icin deniyor ki; "5000 TLye kadar motor hasarlarinda" gibi.

• Arkadaşlar turbo 177bg için lpg kullanan varmı varsa memnunmu bilgi verirse sevinirim

• sokcuuuuu S kullanıcısına yanıt
    Facebook gruplarında (Tucson Club Türkiye, Hyundai Tucson Türkiye) çok geniş bilgi bulabilirsiniz.
  • vincentvega kullanıcısına yanıt
    Orayada yazdım hiç geniş bilgi bulamadım Facebook grubu milletin gereksiz fotoğraf paylaşımıyla dolu bilgi paylaşan çok az

• Ya siz yanlış gruptasınız yada bilmiyorum.Face gruplarında en çok muzdarip olunan konu lpg paylaşımları,siz nasıl lpg paylaşımı bulamadınız hayret.

Bu arada lpg konusunda kesinlikle bayilere güvenmeyin,hangi bayi bizim taktığımız lpg hyundai assan garantisinde derse antetli kağıda kaşeli imzalı yazı versin,veremez çünkü hyundai assan garantisi yok.

T-gdi lere sıvı sistem ile 70-100 bin yapan arkadaşlar var grupta ama ufak tefek sıkıntı yaşayanlarda var marş uzaması vs şeklinde.Çok majör bir sıkıntı yok.
  • akonay kullanıcısına yanıt
    Hyundai Tucson gruba yazdım 3 kişi cevap yazdı..bu arada Candan mühendisliğe sordum sıvı sistemde ilerleyen zamanlarda aracın geç çalışması gibi sıkıntılar oluyor yeni sistem prins vsi2 karma sistem dedi hemde fiyatı yarısı kadarmış..bilemiyorum kararsız kaldım

Candan oldukca iddaali bu lpg.konusunda .

• quote:

Hyundai Tucson gruba yazdım 3 kişi cevap yazdı..bu arada Candan mühendisliğe sordum sıvı sistemde ilerleyen zamanlarda aracın geç çalışması gibi sıkıntılar oluyor yeni sistem prins vsi2 karma sistem dedi hemde fiyatı yarısı kadarmış..bilemiyorum kararsız kaldım

Gruplara bismillah diyip soru soranlar istiyorki; herkes bana cevap yazsin, kulum kölem olsun.

Yok öyle bir dunya

• Aynen öyle abi

• Tucson 1.6 T-GDI elit dct 4x2 için 0 km bayi fiyatı alan varmı yakın zamanda

• yumits Y kullanıcısına yanıt
    Ben aldım bugün test yaptım hatta 135 civarı bırakırız dediker ama dahada düşermiş gibi geldi bana

hangi bayi hocam ?

• Erzurum

• Liste fiyatı o civarda

• 177 bg turbo araç alıp lpg taktırmak da biraz ilginç,
  • verbaba kullanıcısına yanıt
    Sen lpgsizmi biniyosun?

• 
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.