Şimdi Ara

HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY) (299. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
9.385
Cevap
221
Favori
1.004.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • normal orjinal multimedia ya CarLink özelliği sayesinde galaxy s4 ya da note4 telefonu yardımı ile tümü ile android fonksiyonu kazandırılabiliyor. bunun ile ilgili detaylı bir video ekleyeceğim merak edenler için. internete de giriyor. tv vs de izleniyor. google maps yandex navi de kullanılıyor. ama eski aracımdan biliyorum bu cihazlar daha akıcı ve iiy oluyor. ben şimdilik idare ediyorum ama elbet bu tarz büyük ekran cihaza geçeceğim. teşekkür ederim bilgilendirme için.
  • Selamlar

Navi de Türkçe sesli tarif ve hız uyarısını bir türlü beceremedim.

Böyle bir opsiyon var mıdır?

Teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trust06 T kullanıcısına yanıt
    navi ayarlarda bölgesel yazan kısma tıklarsanız istediğiniz değişiklikleri oradan yapabilirsiniz
  • Aklıma gelmişken bir soru... 2015 model Tucson Multimedia ekranlarında, Android Auto ya da CarPlay özelliği kazandırma imkanı oluyor mu bir güncelleme vs ile? bildiğim kadarı ile 2016 ve 2017 lerde var ancak. 2015 'ler ile ilgili bir fikrim yok... bu konuda fikri olan var mı?
  • kursattokko1907 K kullanıcısına yanıt
    Multimedyada bir değişiklik olmadı. Yurtdışında iseniz bilemem. Ama Türkiye'de tüm modellerde hala aynı cihaz var. CarPlay ve Android Auto yok. Samsung ve bazı LG cihazlarla uyumlu Carlink uygulaması çalışıyor sadece.
  • Arkadaşlar merhaba, geçenlerde önümde seyreden bir kaç t-gdi aracın (orjinal fabrika çıkışı çift egzoz) egzozunun sallandığını fark ettim.Dikkatinizi çekti mi böyle bir şey?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Egzoslar zaten araçtan araca değişen oranda gaza basıldığında vb bir miktar sallanırlar normaldir.

• quote:

Orijinalden alıntı: vincentvega

Multimedyada bir değişiklik olmadı. Yurtdışında iseniz bilemem. Ama Türkiye'de tüm modellerde hala aynı cihaz var. CarPlay ve Android Auto yok. Samsung ve bazı LG cihazlarla uyumlu Carlink uygulaması çalışıyor sadece.

Multimedia ekranın telefona uyumluluğunuçözen varmı yada ekranı değişen ?

• esmerce kullanıcısına yanıt
    Egzoz takozlarının yapısına göre mutlaka değişiklik gösteriyordur. Siz söyleyince dikkatimi çekti, daha önceki araçlarımın hiç birisinde tampon altında egzoz çıkışı yoktu, demekki yeterince dikkatimi çekmemiş Teşekkür ederim.

• sokcuuuuu S kullanıcısına yanıt
    Benimde telefonum Huawei P9Lite 2017 modeli. Google Playden Oncar uygulamasını indirdim ancak bir türlü bağlantıyı kuramadım. Telefonun hemen üstünde bir cihaz bağlandı uyarısı çıktıktan 3-4 saniye sonra bağlantının koptuğu uyarısını veriyor... Aslında cihazdan ziyade uyguamanın güncellenmesi ile çözülebilecek bir sorun olabilir. Bu konuda teknik bilgisi olan arkadaşlar daha net bilgiler verecektir diye tahmin ediyorum. Merakla bekliyorum bende.

Ayrıca, facebooktaki gruplarda yoğun bilgi paylaşımı genellikle modifiye ve lpg dönüşüm reklamı üzerine. Ben sorduğum 3-4 soruya 1 cevap ya aldım (ki tatmin edici olmadılar) ya alamadım. Forum candır, güzeldir. Mevzimizi terk etmiyoruz

• Herkese merhabalar, 2012 yılından bu yana makyajlı kasa Captiva kullanmaktayım. Yaklaşık 6 yıl süren bol dalgalanmalı ilişkimizi noktalamaya karar verdim. Tucson aracı test ettim ve beğendim. Aklımda olan araç T-gdi Elite 4x4. Bayilerden aldığım fiyat 133 dolaylarinda. 2018 modelleri beklemeyi dusundum ancak görünene göre 2018 beklersek %60 lık dilime girecek araç ve 4x2 almak durumunda kalicaz. Merak ettigim sizce 2018 modeli bekleyip risk almaya değer mi yoksa bu fiyata 2017 almak daha mi mantıklı ? Ayrıca son zamanlarda fiyat alanlar benzer rakamlar mi aldi ? Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

Saygılar

• Yurtdışındakilerde varmış burda telefon desteklemiyor çok saçma güncellemeylede düzelmiyor dediler ..Facebook hakkında ise haklısın

• quote:

Orijinalden alıntı: 161907

Herkese merhabalar, 2012 yılından bu yana makyajlı kasa Captiva kullanmaktayım. Yaklaşık 6 yıl süren bol dalgalanmalı ilişkimizi noktalamaya karar verdim. Tucson aracı test ettim ve beğendim. Aklımda olan araç T-gdi Elite 4x4. Bayilerden aldığım fiyat 133 dolaylarinda. 2018 modelleri beklemeyi dusundum ancak görünene göre 2018 beklersek %60 lık dilime girecek araç ve 4x2 almak durumunda kalicaz. Merak ettigim sizce 2018 modeli bekleyip risk almaya değer mi yoksa bu fiyata 2017 almak daha mi mantıklı ? Ayrıca son zamanlarda fiyat alanlar benzer rakamlar mi aldi ? Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

Saygılar

Aracı 3-5 yıl sonra satarken 2017 modelle 2018 model arasında 3-5 bin lira dahi kâ etmezsin ama beklersen en az 10 bin lira far ödemiş olursun ayrıca 4çekerin bi artısı pek yok aksine araç 100 kilo daha ağır ve daha çok yakıyor onun yerine 4*2 full led li ve bol güvenlik donanımlı elit plus alman daha mantıklı

• 161907 kullanıcısına yanıt
    Ikinci elde Tucsonun en cok rağbet goren versiyonlari 4x4 olanlar.

4x2 TGDI kimse aramiyor bile.

Fiyati daha uygun oldugu icin 4x2 GDIlarin al/satı biraz daha fazla.

Tucson'u gozune kestirenlerin tercih sıralamasi;

4x4 Elite Plus

4x4 Elite

4x2 GDI Elite

4x2 GDI Style Plus

4x2 TGDI

4X4 Style

• Carsever kullanıcısına yanıt
    En çok t gdi lpg li olanlar rağbet görüyor ..sahibinden sayfamda favorime eklediklerim 1 haftada satıldı elit ve elit plus epey revaçta..az önce bitanesi satıldı örneğin 2015 4 çeker 30 binde 122 bine gitti mesela 2016-2017 ler taş patlasın üzerine 4-5 bin koyar bunu göze almanda fayda var kardeşim

• Elite plus bir üst vergi dilimine girdiği için fiyat konusunda oldukça dezavantajlı konumda. Zaten Elite Plus takı ekstra güvenlik donanımları bana göre gereksiz daha doğrusu ihtiyacım olmayan şeyler. 4x4 ü ise şart koydum. Hem lazim olduğunda eminim daha çok işime yarayacaktır. Birkaç bayiyle görüştüm yarın işler netlesir hayırlısıyla, benim asıl merak ettigim fiyattı. Ancak son zamanlarda pek almaya niyetlenen veya alan yok herhalde...

• Arkadaşlar güncel fiyat alan oldu mu hiç bayiden? Kafamda Tucson 1.6 T-GDI ELITE 4X2 DCT (BENZİNLİ) 2017 modeli var ama bayi fiyatlarını merak ediyorum.

• 161907 kullanıcısına yanıt
    Ben ikinci eldeki talep siralamasindan bahsettim.

Ikinci el arayanlat ilk etapta Elite Plusbalamaya calisiyor.

Alamiyorsa Elite.

Onun asagısini bircok kisi dusunmuyor bile.

• hepinize merhaba. 10-11 gün önce 2016 model T-gdi elit plus alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. umarım güzel fikir ve bilgi paylaşımlarımız olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxhttpxx -- 12 Mart 2018; 9:18:21 >
  • Arkadaşlar turbo 177 bg versiyon içinde servis lpg garantisi veriyormu bilgisi olan varmı

• 
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.