Şimdi Ara

HYUNDAI STAREX L CRDI HAKKINDA........ (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
2
Favori
130.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Thomassee

Bu Starex hacı arabası galiba.Hepsini sakallı amcalar kullanıyor

Valla bende sakallıyım.Hiç dikkat atmemiştim.
  • Herkese selamlar.
    Ben de 2005 Model bir starex inceliyorum.Araç 5+1 yarım van tipinde.Motor bölümü üzerinde intercooler var.Satan arkadaş.uzun kasa ve 140 beygir olduğunu söyledi ama,henüz ruhsata bakma fırsatım olmadı.Fiyat olarak 13.000 istiyor.vadeli alacağımdan hesaplı geldi.Ama aracın KLM TCi mi yoksa CRDi mi, olduğu hakkında bir fikrim yok.Ayrıca kilometre saatinde hız göstergesi azami 180km ve digital olarak yaptığı klometreyi gösteren sayaç yok.Yardımcı olursanız sevinirim.

HYUNDAI STAREX L CRDI HAKKINDA........
  • quote:

Orijinalden alıntı: f@tih

Herkese selamlar.
    Ben de 2005 Model bir starex inceliyorum.Araç 5+1 yarım van tipinde.Motor bölümü üzerinde intercooler var.Satan arkadaş.uzun kasa ve 140 beygir olduğunu söyledi ama,henüz ruhsata bakma fırsatım olmadı.Fiyat olarak 13.000 istiyor.vadeli alacağımdan hesaplı geldi.Ama aracın KLM TCi mi yoksa CRDi mi, olduğu hakkında bir fikrim yok.Ayrıca kilometre saatinde hız göstergesi azami 180km ve digital olarak yaptığı klometreyi gösteren sayaç yok.Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu araçtan uzak dur derim.Temiz bir crdi asla 13000e verilmez.En az 15 16bin eder.Crdeilerin ibre 200dür.Artı kapısında crdi yazar bu araç crdi değil bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: er76.
    Bu araçtan uzak dur derim.Temiz bir crdi asla 13000e verilmez.En az 15 16bin eder.Crdeilerin ibre 200dür.Artı kapısında crdi yazar bu araç crdi değil bence.
    Haklısın arkadaşım.Araç TCI imiş.Bu aracı almaktan vazgeçtim.Aslında minübüs tarzı birşey çok istiyorum ama;ruhsatta hususi yazsa bile,yapılacak kontrollerde araç içinde ticari eşya bulunduğu takdirde ağır cezalara maruz kalmak sanırım kaçınılmaz gözüküyor.Bütçem de 10-13 bin arası olduğundan,beni bir station wagon paklayacak bu gidişle
  • bakıcaksan 2006 2007 CRDİ bak zaten aracın kapısında crdi işareti yok tci olduğu hemen anlaşılıyor tci larda gaza fazla basmadığın sürece 50 krş yakıyor crdi 30 35 krş yakıyor alıcaksan CRDİ al keyfine bak transporterlara caravelle lere fark atarsın
  • işte CRDİ

• uzun şase 140 beygir dimi bu versiyonu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: unforgiven3112

uzun şase 140 beygir dimi bu versiyonu ?

Evet arkadaşım uzun şasi 140hp
  • quote:

Orijinalden alıntı: parcaciyiz.biz

starex akü yazısı

http://www.qeveze.com/hyundai-starex-akusu-kac-amper/

Teşekkürler
  • arkadaşlar merhaba. Üniversite öğrencisiyim, bir adet Octavia'm var, ufak çapta turlar düzenliyorum ancak araç kiralamaya verdiğim paralar neredeyse bir aracın yarı parası ederdi diye düşündüğüm için 9-10 kişilik B ehliyet ile kullanılabilecek bir araç bakmaya başladım. Starex en mantıklısı göründü, araştırmaya başladım. fiyat sınırım 13.000 TL, en az 8+1 (veya daha fazla) koltuklu, 2002 model üstü, mümkünse pek servis aracı gibi durmayan bir araç bakıyorum. sahibinden'de bir çok ilan var, starex/vip diye geçiyor, deri döşemeli ters koltuklu dışarıdan oldukça şık görünüyor araçlar 10-15 bin lira arası en az 20 tane araç var ilk anda göze çarpan. Sizden öğrenmek istediğim;
    -kaç km'den sonra sıkıntı yaratmaya başlar bu araçlar? max.150.000 km'de baktım ben, 2 yıl daha öğrenciliğim var, okul bittiğinde 200.000 km'ye yaklaşır ben de satarım diye düşünüyorum.
    -Hangi motor seçeneğini bana uygundur? performans hiç önemli değil, öncelik yakıt tasarrufu
    -Bu starex'in kamyonet de olsa minibüs de olsa muayene periyodu 1 yıl mı? ve muayenede koltuk durumu nedir?
    -Bahsettiğim tipte Starex'in 6 aylık vergisi ne kadardır?
    -Bazıları 2. köprüden geçer bazılar 1. köprüden geçer demiş (İstanbul), bu olayı aydınlatabilir misiniz?
    -Bu araçların koltuklarını istediğim gibi çevirebilir, sökebilir, takabilir miyim?
    -Çift klima olmayanlarında arka tarafta hiç mi havalandırma yok? Bu arkadaki yolcular için sorun yaratır mı?
    Cevaplarsanız minnettar kalırım. Şimdiden çok teşekkürler...

• tcilerden uzak durun cok yakar crdi devirli kullanimda cok az yakiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar.

2007 model CRDİ motor,140 bg, otomatik vites Starex kullanıyorum.

1-)Şanzıman yağını kaç kilometrede değiştirmem gerekir ?

2-)Tavsiye edeceğiniz bir şanzıman yağı var mıdır?

Acil bilgilendirirseniz sevinirim...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.