Şimdi Ara

Hyundai sonata 2007 model acil yardim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkese merhaba forumda yeniyim yanlış birşey yapıyorsam uyarın lütfen. Benim sizlere danışmak istediğim bir sorunuma var yardımcı olursanız çok sevinirim. 2007 model hyundai sonata 2.0 crdi sahibiyim araç 5 aydır bende gayet severek aldım ve zevkle kullanıyordum ki son 3 gündür aşırı derecede canımı sıkan bir olay var. Durum şu aracıma sabah biniyorum hiç bir sorun yok gayet normal herşey fakat ufacık bir çukurda araç başlıyor takur tukur etmeye. Ön takimdan inanılmaz bir vuruntu geliyor. Bende bunun üstüne hemen servise gittim fakat 90 km hızı geçip bir süre böyle gidince sesin tamamen yok olduğunu fark ettim. Usta kendi test etti birşey yok öntakıma baktı hiç birşey yok. Sorun olmadığını söyledi çıktım geldim. Dün yine aynısını yaptı tekrar başka bir ustaya gittim yine aynı şey oldu sorun yok. Yani arıza araç bir süre yüksek hızda ilerlediği zaman yok oluyor. Lütfen böyle birşey başına gelen varsa yardımcı olsun resmen arabadan soğudum. Şimdiden herkese teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.