Şimdi Ara

Hyundai'nin yeni pickup modeli Santa Cruz'dan ipucu görselleri geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hyundai'nin yeni pickup modeli Santa Cruz'dan ipucu görselleri geldi

2015 yılında konsept çalışmasıyla ön gösterimi yapılan Hyundai Santa Cruz nihayet gerçeğe dönüşüyor. Koreli marka, Kuzey Amerika pazarı için hazırladığı pickup modeli Santa Cruz'un ipucu görsellerini paylaştı ve tanıtım için 15 Nisan 2021'i işaret etti.

2021 Santa Cruz, Koreli üreticinin daha önce de belirttiği gibi yekpare yapıya sahip. Genel yapısı itibariyle konsept versiyona benziyor fakat detaylara inildiğinde iki tasarım arasında epey fark var. Örneğin konseptteki geriye doğru açılır kapılar üretim versiyonuna taşınmamış. İpucu görselindeki aracın çift kabinli olduğunu görüyoruz. Bu da Santa Cruz'un kasasının biraz kısa kalmasına neden olmuş.

Ayrıca Bkz.Yeni Renault Kangoo Fransa'da siparişe açılıyor: İşte Avrupa fiyatı ve detaylı görseller

Hyundai'nin yeni pickup modeli, yakında ülkemizde de satışa sunulması planlanan yeni Tucson'dan izler taşıyor. Özellikle ön bölümü domine eden panjur ve onun bir parçası gibi görünen aydınlatmalar, bizlere doğrudan Tucson'u anımsatıyor. Öte yandan sportif tasarım ve B sütununa kadar devam eden keskin çizgiler yine iki model arasındaki benzerliklerden. Santa Cruz'un arka bölümünde ise çekiç şekline benzer stop lambaları ve büyük bir Santa Cruz yazısı dikkat çekiyor.

2021 Hyundai Santa Cruz'un teknik detayları henüz belli değil. Fakat şirketten yapılan açıklamada pickup'ın "güçlü ve verimli motor seçeneklerine" sahip olacağının altı çizildi. Bunun yanı sıra araçta dört tekerlekten çekiş sisteminin bulunacağı ve yeni nesil bağlantı teknolojilerinin sunulacağı da verilen bilgiler arasında. Yeni Santa Cruz, önümüzdeki yazdan itibaren Alabama'daki Montgomery tesislerinde üretilecek.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• Güzel olmuş beğendim

• Bayern Münih'in forvetinden gelmiyor adı değil mi? Tucson da bir şehir ismiydi bu da bir şehir ismi. Neden şehir isimlerini kullanıyor bu çekik gözlüler acaba, pazarlama stratejisi desem bu konuda başarısız oldukları açık.

• Çok alçak duruyor bu nasıl pick up
  • Bir arabaya aşık olunur mu evet olunur

• nasılsa vergilerinin yüksekliğinden dolayı alamayacağız

• Uretim Amerikada hedef Amerika kitasi, o yuzden hic bizi ilgilendirmeyecek maalesef. uretim yeri kaynakli ekstra otv kdv sagolsun bizi boyle dertlerden kurtariyor. Bizim yerimize secenekleri daraltiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arwencloud A kullanıcısına yanıt

Pick up otv orani en makul araclardan. Park yeri derdi olmayan kisilere, bir araba kendine bir araba devlete almak istemeyenlere tavsiye edilir

avrupadaki arac fiyatina en yakin alinabilen araclarin basinda geliyor

• electrun kullanıcısına yanıt
    amerika'lılara hitap eden bir pikap tasarımı olmamış. onlar f350 tarzı ve çekici olarak kullanabilecek pikapları seviyorlar

• TahaKaradeniz kullanıcısına yanıt

sadece amerika bölgesinde ki isimlerini kullanıyorlar santa fe tucson santa cruz hepsi

• Kasa kısa.. Ayrıca bir nevi el camino vari suv kesmesi gibi bir şey çıkacak ortaya

• Yeni Tucson güzel ama bu nedir? Çok kötü duruyor.

• Çok güzel görünüyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İç dizaynıda görmek lazım karar vermek için.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.