Şimdi Ara

Hyundai Kona neredeyse tamamen ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hyundai Kona neredeyse tamamen ortaya çıktı

Hyundai, merakla beklenen yeni SUV'sini hemen hemen tamamen açığa çıkaran yeni bir teaser yayınladı. Yeni görüntüler, Kona'nın ön ve arka profilini sergilerken, Hyundai'nin gelecekteki SUV modellerinin nasıl görünebileceğini ortaya koyuyor. Hatta fotoğrafların ışık ayarıyla oynadığımızda, daha net bir görünüm bile elde edebiliyoruz.

Şirket sadece birkaç gün önce yeni Kona'nın çok fazla detayını açığa çıkarmayan bir teaser videosu sunmuştu. Gösterilen tek şey, Hyundai ailesinde ilk olarak Kona'da kullanılacak ön cama yansıyan sanal gösterge paneli (head-up display) oldu.

Ayrıca Bkz.Rose Gold renkli Samsung Galaxy S8+ sızdı
    Yeni teaser görüntüler Kona'nın split farlarının yanı sıra Hyundai'nin kurumsal ızgarası ve aracın dış görünümünü iyi şekilde yansıtıyor. Ayrıca şişkin çamurluklar, kalın siyah çamurluk ağızları ve aracın yanından aşağı doğru kıvrılan derin, oyulmuş bir karakter çizgisi var.

Arka kısımda, geri vites lambalarını barındıran kısa ve kalın görünümlü arka reflektörler yerini almış durumda. Arka tampon da oldukça dayanıklı ve sağlam görünüyor. Ne yazık ki aracın içini henüz göremiyoruz. Casus fotoğrafı bile yok.

Hyundai Kona, önümüzdeki birkaç hafta içinde dünya genelinde ilk kez sahneye çıkacak. Aracın tanıtılmasıyla birlikte tasarım dili açısından gelecekteki Hyundai kompakt SUV modellerine öncülük etmesi bekleniyor.

• DH Benzetme Timi görevde

Önü Citroen Cactus, stoplar Megane. Arkası yükseltilmiş i20 gibi duruyor.

Şimdi bu hangi sınıf SUV olarak geçiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maliyeye hayırlı olsun,bol kdv ötv geliri sağlasın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.facebook.com/179507768868062/photos/a.179718995513606.1073741828.179507768868062/816852365133596/?type=3
    elektrikliside gelecekmiş hemde 50 kwh batarya ile hemde 39.488 dolar ile çıkacak Tesla'nın model y sinden daha önce çıkacak 50 kwh batarya ile en az 320 km menzile sahip olur bu dc şarj veya 22 kw a kadar ac şarj desteklerse 700 km lik yol çok rahat yapılır bununla. Umarım Ioniq electric ve bu türkiyeye gelir hep almak istiyorum ama DMA ya 75.000 dolar vermek istemiyorum Çünkü o kadar param olsa Tesla alırdım uzerine ekleyip yada ikinci el 129.000 tl BMW i3 almak istemiyorum 120 km menzile sahip araba Opel Ampera-e düşündüm Türkiyeye geleceği yok Renault un arabaları güzel değil geriye Hyundai kalıyor.

• Arkası yükseltilmiş i20, önü yeni i30 ve cactüs kırması gibi geldi bana.

• 76 bin liradan başlayan i30 dan sonra büyük bir patlama yapacağı kesin!!!!!!!!!!

• Konya okudum, Konya'da fabrika açılıyor sandım.

• JabbaWockeeZ kullanıcısına yanıt
    Yo önden Linea, yandan Dacia, arkadan Tempra, alttan Astra...

• Fiyat abuk subuk olmazsa i10 verip bunu alabilirim. Özellikle mavi rengi çok hoşuma gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JabbaWockeeZ

Arkası yükseltilmiş i20, önü yeni i30 ve cactüs kırması gibi geldi bana.

Yo önden Linea, yandan Dacia, arkadan Tempra, alttan Astra...

• Araç tasarım olarak gayet göze hoş gözüküyor

• Bence Hyundai güze lbir çizgi yakalamaya başladı. İ30'u beğenmiyorum tasarım olarak ama bu Kona, TUSCON'dan sonra tasarım anlamında yeni bir soluk getirecek gibi duruyor.

Ancak Hyundai ülkemizde de üretim yapan bir firma olmasına rağmen araç fiyatlarını çok uçuk noktalarda konumlandırmaya başladı.

Vergiler bu fiyatlarda çok etkili ancak kar payları da ciddi yükselmiş gibi hissettiriyor.

İlla bir araca benzetilecekse ben Mazda'nın SUV-Crossover sınıfı araçlarına daha benzer buldum.

Artık bu "benziyoooor" kafasını da bırakmak lazım. Telefonlar olsun otomobiller olsun hepsi bir birine benziyor. Tasarım çizgileri de belli noktalara dayandı.

İnşallah piyasaya uygun fiyatlarda girer ve bu sınıfa hevesi olanların (benim gibi) ulaşabileceği bir araç olur.

• HYUNDAİ = SAMSUNG

• Güzel bir fiyatta giriş yaparlarsa almayı düşünebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlicanNalbat

HYUNDAİ = SAMSUNG

• Hormonlu i20 olmuş

• helal olsun tasarım konusunda çok şık bir araç olmuş. Fiyat uçuk olmassa eğer tercih edilebilir. Ama Skoda Karoq a göre fiyatları aynı olursa Skoda karoq tercih edilir. Bu sene SUV ların senesi oldu olmasına da bizim ülkede verdiğimiz vergiyle 2,5 tane alıyoruz yurt dışında bun suvlardan :)

• Neredeyse tamamen nasıl oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Neredeyse tamamen nasıl oluyor

işte artık neredeyse ortaya çıksın diyor
  • fiyatları merakla bekliyoruz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.