Şimdi Ara

Hyundai Kona ( Ana Konu ) (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
459
Cevap
19
Favori
99.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hyundai Kona ( Ana Konu )

merhaba. faydası olursa...

• quote:

Orijinalden alıntı: barışkuz

Hyundai Kona ( Ana Konu )

merhaba. faydası olursa...

Teşekkür ederim deneyeceğim

benim de otomatik ten beklentim kendisi yapıyor sanıyordum :)

yan aynalar da deneyeceğim

• Dizelin Yakıtını merak edenler icin yaziyorum.
    Ankara trafiginde 3 bin km izlenimlerim..

Açık sehir ici trafikte 4.9 litre
    yoğun sehir ici tarfikte 5.4 litre
    sehir ici sert kullanimda 5.7 litre
    90 km sabit sehir disi 4.7 litre
    120-130km kullanimda 5.2 litre
    130 km uzeri kullanimda 5.7 litre

görüleceği gibi dizel crdi 136 beygir aracın tuketimi şaka gibi..
    Aklinda şüphe olup da ,alacak arkadaslara referans olmasi açısından yazıyorum.
    Iciniz rahat olsun.Bu motorda tuketim gercekten az.
  • happycar kullanıcısına yanıt

Merhaba,

bir sorum olacak size ; benim araç 500km de daha ,araç havalandırmasından yanık kokusu geliyor. böyle bir sorun yaşadınız mı? ve 3000 bakımı(kontrol) gittiniz mi?

• Kasım 2020 Liste Fiyatları açıklandı. (Tavsiye Edilen Nakit İndirimli Satış Fiyatı)

• 1.0 T-GDI 6 ileri Düz Style (Benzinli) : 201.000 TL (198.000 TL)
    • 1.6 T-GDI 7 ileri Otomatik DCT Elite Smart Kırmızı SRF (Benzinli) : 299.700 TL (299.700 TL)
    • 1.6 CRDi 7 ileri Otomatik DCT Style (Dizel) : 281.400 TL (278.400 TL)
    • 1.6 CRDi 7 ileri Otomatik DCT Smart (Dizel) : 301.750 TL (300.250 TL)
    • 1.6 CRDi 7 İleri Otomatik DCT Elite Smart Kırmızı SRF (Dizel) : 320.000 TL (313.000 TL)

Kurlardaki artış sebebiyle Aralık ayı içinde benzer şekilde artışlar olabilir.

• Arkadaşlar malum sitede 0 km 1.6 tgdi araçlar 280 civarlarında 1.6 dizeller de 290 civarlarında satılıyor. Bu fiyatlar bayilerdeki Eylül liste fiyatlarına yakın. Araç satılamıyor mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delpo41

Arkadaşlar malum sitede 0 km 1.6 tgdi araçlar 280 civarlarında 1.6 dizeller de 290 civarlarında satılıyor. Bu fiyatlar bayilerdeki Eylül liste fiyatlarına yakın. Araç satılamıyor mu acaba?

Ben 2 aydır kona ve toyota chr takip ediyorum.

Çok az satılıyor.0 km 1.6 elite smartı 278 e bile satamıyolar.

Piyasa durgun,birde kona nın yeni kasası çıkacak

• Kona nın full elektrikli modelini sarı sitede satışa çıkardılar bile.hyundai assan ayakta uyusun
  • Arkadaşlar belki daha önce konuşulmuştur ancak 2018de ilk çıkan elite smart donanım ile şu anki elite smartlar arasında bir fark mı var acaba? Araç fotoğraflarını incelediğimde direksiyonun solundaki tuşlar 2018 modellerde dolu ancak 2020 olan tüm ilanlara bakmama rağmen orası boş. Donanım eksilmesi olmuş sanırım.
  • Diesel için yıllık bakım fiyat teklifi alan oldu mu acaba ?

• karabibeer K kullanıcısına yanıt
    En uygun 1500 tl kaynak'tan aldım, 6 taksit yaptılar.
  • Sıfır km 2020 model yeni kasa 1.6 tgdi 198 bg smart , kırmızı sunroof lu modeli 275bin tl den veriyorum. İlgilenen varsa pm den mesaj atabilirsiniz.
  • 3 gün önce 1.0 DCT aldım arkadaşlar yakıtı tam beklediğim gibi benim kullanımımla şehirler arası 5.0-5.5 arası yakıyor, gayet yeterli bir gücü var şimdilik memnunuz.

ancak üzerine port bagaj veya sepet taktırmak istediğimizde tavan raylarının smart- elit paketten farklı olduğunu ve tavan ile aynı seviyede olduğunu gördük. Servisi aradım ve tavan raylarının değişimi için bilgi istedim.
    tavan raylarının üst model tavan rayı ile değişiminin mümkün olmadığı bilgisi verildi bana.

Aranızda style pakete port bagaj takabilen varmı? ne yapmamı önerirsiniz?
    yardım lütfen
  • Kaca aldiniz hocam

• Geri görüş kamerası multimedya ekran ve park sensörü eklenmiş halde 222.000 TL ye mal oldu hocam
  • Bende almak istiyorum bu şekilde ama istanbul'da hangi bayide var acaba?

Bende şu anda 2016 Accent Blue 1.6CRDİ mode plus var bunu da takasa verip alacağım.

• Patience kullanıcısına yanıt

Yalova gebzeye bakabilirsiniz. Yalova bayi önünde cok arac vardi

• quote:

Orijinalden alıntı: saksoy

3 gün önce 1.0 DCT aldım arkadaşlar yakıtı tam beklediğim gibi benim kullanımımla şehirler arası 5.0-5.5 arası yakıyor, gayet yeterli bir gücü var şimdilik memnunuz.

ancak üzerine port bagaj veya sepet taktırmak istediğimizde tavan raylarının smart- elit paketten farklı olduğunu ve tavan ile aynı seviyede olduğunu gördük. Servisi aradım ve tavan raylarının değişimi için bilgi istedim.
    tavan raylarının üst model tavan rayı ile değişiminin mümkün olmadığı bilgisi verildi bana.

Aranızda style pakete port bagaj takabilen varmı? ne yapmamı önerirsiniz?
    yardım lütfen
    Hocam memnun musunuz araçtan? Biz de 1.0 dct style ile ilgileniyoruz.
  • saksoy S kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de yaklaşık bir ay oldu 1.0 DCT aldım. Kona nin bagaj bizim için küçük olduğu için port bagaj takılabilir mi diye araştırdım. Almadan önce bayileri gezerken İstanbul Elmas plazada da sormuştum port bagaj takabilir misiniz diye. Servisteki elemanlar takmiyoruz çünkü daha önce küf pas gibi bazı sorunlar yaşandı dedi. Ama tavan rayı takılırsa nasıl olur bilmiyorum. Hala araştırıyorum düzgün bir yer bulursam sonuçları ile ilgili yazarım.
  • Tesekkur ederim hocam bende araştırıyorum banada style paketin tavaninin farkli olduğu söylendi ama pek inandırıcı değil. Bir çözüm bulabilen olursa buradan paylasalim.

Konadan genel olarak cok memnunum. Yakıtı, ben kullanırsam şehir içi 7.3lt civarinda eşim kullanınca 8lt oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.