Şimdi Ara

Hyundai ix35 mi Ford Kuga mı? [İx35 Alındı] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
2
Favori
20.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ix35 tüp uyumsuz gibi konuşulmuş şuan çoğu bayi garantili tüp montajı yaptırıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • the.patriot T kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani? Şimdi ben hemen gitsem alamam mı Kuga'yı? Ne kadar saçma bir durummuş.
  • MassiveDynamic kullanıcısına yanıt
    Bunu öğrendiğim iyi oldu

Dış görünüşe baktığımda yan hatları ve tavanıyla ix35 daha güzel gözüküyor. Çok kararsızım. :)
     Hyundai ix35 mi Ford Kuga mı? [İx35 Alındı] Hyundai ix35 mi Ford Kuga mı? [İx35 Alındı]

• Hyundai ix35'in deri Koltuklar, koltuk ısıtması (ön arka) , ASD dedikleri engebeye duyarlı amortisör sistemi var.
  • ne istediğin çok önemli burada
    donanım senin için önemli ise ix35 olmalı tercihin ama sürüş dinamikleri, güven hissi daha önemli ise kuga ön plana çıkıyor
    tabi bu ne kuganın donanım fakiri olduğu ne de ix35 in güven vermeyen zevksiz bir araç olduğu anlamına gelmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: the.patriot

quote:

Orijinalden alıntı: Chris_Mccandles

Nasıl yani? Şimdi ben hemen gitsem alamam mı Kuga'yı? Ne kadar saçma bir durummuş.

Selective + tüm opsiyonlar olsun derseniz şu anda Kuga bulmanıza imkan yok.Zaten sınırlı sayıda gelmişti.Çoğu bekleyenlere gitti.Kalanlarda çoktan satıldı zaten.

Hakkaten anladığım gibiymiş... Ben şimdi isteyip aylar sonra alacaksam pek bir esprisi kalmıyor gibi. Bir de ben kuganın sayfasında detaylı göremedim. Tabii illaki vardır modern bir araçtan beklentileri ikisi de karşılıyor. Ama bu servis ve tedarikte ix35 öne çıktı bariz.
  • 1.6 Turbo motorlu Kuga varken İX35'e bakmam bile.

Kuga'nın en alt donanımında CC var. Bunun dışında İX35'teki fazladan 1-2 donanıma da çok takılmam.

Bir de İx35 gibi SUV sınıfı bir aracın ön göğüsünün bile sert plastik olması beni rahatsız eder. B-segment arabaların çoğunda bile ön göğüste ucuz sert plastik olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeytinkoy

1.6 Turbo motorlu Kuga varken İX35'e bakmam bile.

Kuga'nın en alt donanımında CC var. Bunun dışında İX35'teki fazladan 1-2 donanıma da çok takılmam.

Bir de İx35 gibi SUV sınıfı bir aracın ön göğüsünün bile sert plastik olması beni rahatsız eder. B-segment arabaların çoğunda bile ön göğüste ucuz sert plastik olmuyor.

Hocam yedek parça ve servis nasıl peki?
  • Kuga varken ix35 çok mantıklı değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 haftadır kuga kullanıyorum
    1.6 benzınlı 180 bg
    şehir içinde 250 tl depoyu fulledım ortalama bir depo ıle 450 -500 km gıdıyor
    arac sahane hem konfor hem ses hem performans olarak.
    bu kadar ıyı beklemıyordum...
  • manda kasa M kullanıcısına yanıt
    Bir de qashqai'yi çok övüyorlar. Karar verdim alana kadar suv tarzında araçları test edicem. Yoksa biraz zor gibi bu iş :)). Bu hafta sonu bakayım birini test ederim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chris_Mccandles -- 29 Kasım 2013; 12:28:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chris_Mccandles

Bir de qashqai'yi çok övüyorlar. Karar verdim alana kadar suv tarzında araçları test edicem. Yoksa biraz zor gibi bu iş :)). Bu hafta sonu bakayım birini kiralar test ederim :)

benim gözümde ikiside alınmaz ama ikisinden birini alacak olsam kuga tercihim olurdu..
  • bende qq bakardım
  • Master_Evil kullanıcısına yanıt
    Bir kaç karşılaştırma yaptım. Denedik de arabayı. Video ve fotoğraflar çektim. yakında yazacam tekrar buraya yorumlarımı bizim yeğen videoyu birleştirsin hele . :)
  • dostum kuga için şimdi sipariş versen aylar sonra elinde olur kanaatindeyim.
    tüm ihtiyaçlarını karşılıyorsa hyundai ix35 doğru bir tercih olabilir.
  • oguzkocaer kullanıcısına yanıt
    Hocam şöyle bir yazı buldum.http://hangi-araba.blogspot.com/2012/06/hyundai-ix35-mi-kia-sportage-m.html
    Sen ne dersin? Sence ix35'in en iyi özelliği nedir?
  • yukarıdaki yazıyı inceledim. açıkçası yerinde olsam Hyundai ix35 derim oldukça donanımlı bir otomobil sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih çiftçi

yukarıdaki yazıyı inceledim. açıkçası yerinde olsam Hyundai ix35 derim oldukça donanımlı bir otomobil sonuçta.

bence hyundai donanımıyla öne çıkıyor. tercih sizin.
  • hyundai ix35 donanım olarak daha iyi ama kuga daha gösterişli bir tasarıma sahip, hem de ford.
  • 1)Ford Kuga 4x4

2)Yakıt tüketimleri hemen hemen aynı

3)Kuga turbo beslemeli 180hp

5)Sürüş keyfi,yol tutuşu

6)Görsel olarak bence daha şık

7)Hangi donanım alınacak bilmiyorum ama selective modeli can yakar :)

Şu maddeler için bile ford kuga alınır,hyundai gitsin kumda oynasın.

Edit: İ30 hayranıyım,yanlış anlaşılmasın.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.