Şimdi Ara

Hyundai ix35 mi Ford Kuga mı? [İx35 Alındı] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
232
Cevap
2
Favori
20.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dreamer Apartment

Offff :D kuganın fotoğrafı ve yine kendimden geçtim. Allah kazasız belasız keyifli sürüşler nasip etsin. Hocam gerçekten çok güzel araç. Allah kısmet ederse yazın aileye alacağız. Sizin araç platin beyazı mı elektrik beyazı mı ? Yani metalik beyaz mı hocam ?

görüldüğü gibi elektirk beyazı
  • Chris aldim de su arabayida konu kilitlensin arkadaşım heyecan üst düzey forumda :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • memet12327 M kullanıcısına yanıt
    Ford c max la her zaman karıştırıyorum bu aracı resimlerde haklı olduğumu gösteriyor. Turbo ünite ve 4 çeker olmasa sanıyorum tercih edilmez..

• quote:

Orijinalden alıntı: Baytar.

Ben fordu alırdım, hyundai forddan kalite olarak çok aşağıda bence.

Allah allah kim söyledi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametsamett

quote:

Orijinalden alıntı: Baytar.

Ben fordu alırdım, hyundai forddan kalite olarak çok aşağıda bence.

Allah allah kim söyledi acaba ?

İkisinide kullandim.

• quote:

Orijinalden alıntı: soundofthesea

Ford c max la her zaman karıştırıyorum bu aracı resimlerde haklı olduğumu gösteriyor. Turbo ünite ve 4 çeker olmasa sanıyorum tercih edilmez..

ARACIN NERESİNİ BEGENEDİNİZ EFENDİM MİLLE SIRAYA GİRİYOR ALMAK İÇİN SİZ NEYİN KAFASINI YAŞIYOSUNUZ
  • Herkese selam :))

Abiler siz ne yaptınız yahu :)) Ne gerek var tartışmaya bu kadar. Fikir sormuştum araba yarıştıralım demedim o kadar :))

Hemen bi özet geçeyim. Her şeyi ölçtük biçtik tarttık. İhtiyaçlarımızı karşılayacak ve bütçemizi aşmayacak uzun yıllar kullanmayı düşündüğümüz bir araç olarak 1.6 otomatik elite ix35'de karar kıldık ailecek. Bunda karar verirken karşılaştırmamız ağırlıklı olarak donanım üzerinden döndü. Kararımızda ilk gün ve memnunuz kafamızda bi soru işareti yok acaba kuga sportage falan mı alsak diye. Arada büyük fiyat farkları var boş paketleri elite denk geliyordu neredeyse. Kuga denemedim Kuga'yı bugün alsak ne zaman elimizde olurdu onu bile bilmiyorum. Deneycek araç bulamadık. Sonunda aylardır süren düşüncelerimiz son buldu ve İX35 aldık.

Şimdi bundan sonra benimde ölümüne ix35'i savunmam gerekir mi? :)))
  • Chris_Mccandles kullanıcısına yanıt
    Hayırlı uğurlu olsun, ölümüne savunma saldırı karşında mümkündür tabii ki :))). Şunu söylediler mi irrite oluyorum bütçesine göre :)) bizde maddi bir sıkıntı yok çok sukur zaten ailedeki 3 aracın tutarı 200bine yakın :))) ancak yakıt parası olarak sokağa atacak paramız yok, 4. Cekere ihtiyacımız yok. Şimdi böyle söyleyince de patriot ve diğer arkadaşlar irrite oluyor. Herkes araçlarında mutlu huzurlu olsun, herkese iyi geceler ....

• memet12327 M kullanıcısına yanıt
    Siz neyin kafasını yaşıyorsunuz hoş bir cümle değil. Sizin şahsi fikirleriniz nasıl sadece sizi baglarsa benimkilerde beni bağlar. Yaşadığın kafaya devam et sen ama karsindaki insana saygını koruyarak yap bunu.....

• Chris_Mccandles kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun usta aracınız
  • the.patriot T kullanıcısına yanıt
    abicim ben kötü bir şey demedim arkadaş yok c max mışta şölemiş böle mişte deyip sallıyor ben ix 35 kötü dememiyorum bendede var ix 35 kuga da var mokkada var yani kuga ile ix 35 kıyaslanamaz farklı sınıfa girmişler fiyat sayesinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chris_Mccandles

Herkese selam :))

Abiler siz ne yaptınız yahu :)) Ne gerek var tartışmaya bu kadar. Fikir sormuştum araba yarıştıralım demedim o kadar :))

Hemen bi özet geçeyim. Her şeyi ölçtük biçtik tarttık. İhtiyaçlarımızı karşılayacak ve bütçemizi aşmayacak uzun yıllar kullanmayı düşündüğümüz bir araç olarak 1.6 otomatik elite ix35'de karar kıldık ailecek. Bunda karar verirken karşılaştırmamız ağırlıklı olarak donanım üzerinden döndü. Kararımızda ilk gün ve memnunuz kafamızda bi soru işareti yok acaba kuga sportage falan mı alsak diye. Arada büyük fiyat farkları var boş paketleri elite denk geliyordu neredeyse. Kuga denemedim Kuga'yı bugün alsak ne zaman elimizde olurdu onu bile bilmiyorum. Deneycek araç bulamadık. Sonunda aylardır süren düşüncelerimiz son buldu ve İX35 aldık.

Şimdi bundan sonra benimde ölümüne ix35'i savunmam gerekir mi? :)))

Hocam o fiyata iyi bir seçim olmuş allah kazasız belasiz sürmeyi nasip etsin şimdiden hayırlı olsun bu arada çok sevindim mutlu olduğunuza, iyi forumlar arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nejoz -- 2 Mart 2014; 0:28:59 >
  • İkisi de güzel araçlar ama yeni ix35 dersine iyi hazırlanmış. Hayırlı olsun.

• quote:

Bmw 3 serisi ile de 5 serisini ben karıştırıyorum, o zaman bu araçlar arkadan itiş-güzel şanzıman olmasa satılmazlar?

Burada kimse Bmw ile Ford'u kıyasladığımı düşünmesin ancak araçların tasarımları benziyor diye, bu araçları karalamaya çalışmak yanlış oluyor.

Ek olarak, aracı test ettiniz mi bilmiyorum ama, güçlü yol tutuşu ve (bana göre ama) güzel bir tasarıma sahip.
  • the.patriot T kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ben sana kötü bir sey demedim çok ffazla alınganlık gostermissin. Örnek olarak en son adam gibi bir mesaj yazan sendin bu nedenle senin ismin başta olmak üzere kuga kullanıcılarını zikrettim. Komplex yapacak bir durumumda yok benim gözümde ix35 ve kuga aynı klasmanda araçlar dünyada da böyle daha once link vermiştim 25000 usd altı suv araçlar katogorisindeler. Infiniti ye karşı bir komplex olabilir ama kugaya olmaz. Dediğim gibi görsellik ve donanım olarak biz bunu tercih ettik geçen yıl alırken ve aralarında az bir fiyat farkı vardı. Kuga soru işareti bile bırakmadı bizde ınan. Ancak herkesin öncelik ve beklentileri mutlaka farkli olacaktır. Ben bunları yazarken siz hala psikolog dusuncesindeyseniz bence siz bir danışmana gorunmelisiniz. Kusurumuz varsa affola.....

• Son cumlemi konu hakkında şöyle kullanayim, bir hekim olarak benim sizler hakkındaki degerlendirmem olmayacak. Yazilani anlamamak, yazdıklarının farkında olmamak gibi durumlar söz konusu sizlerde. B suv mokka yi bile c suv ix35 le kiyaslama ve sonuç çıkartma örneğin. Kuga nin c max a benzemesi hususunda da niye alınganlık gösteriyorsunuz? O kendini kanıtlamış başarılı bir araç satış rakamları da ortada bunda ne karalama algiladiniz ki. Görsel olarak benziyor tespit bu ...

• quote:

Son cumlemi konu hakkında şöyle kullanayim, bir hekim olarak benim sizler hakkındaki degerlendirmem olmayacak. Yazilani anlamamak, yazdıklarının farkında olmamak gibi durumlar söz konusu sizlerde. B suv mokka yi bile c suv ix35 le kiyaslama ve sonuç çıkartma örneğin. Kuga nin c max a benzemesi hususunda da niye alınganlık gösteriyorsunuz? O kendini kanıtlamış başarılı bir araç satış rakamları da ortada bunda ne karalama algiladiniz ki. Görsel olarak benziyor tespit bu ...

Kuga olayına cevap vereyim, ben yazmıştım çünkü.

Evet kendini kanıtlamış bir otomobildir, ancak yorumunuz aynen şöyle bu asla bir alınganlık da değildir:

"Ford c max la her zaman karıştırıyorum bu aracı resimlerde haklı olduğumu gösteriyor. Turbo ünite ve 4 çeker olmasa sanıyorum tercih edilmez.. "

Ben de dedim ki, eğer söylediğiniz iki cümle arasında bağlantılıysa, yani bir araç tasarım olarak diğer modeline benzediği için satmayacaksa, sadece turbo ünite ve 4 çeker gibi değerlerden dolayı alınacaksa, 3 serisi ile 5 serisi de benziyor, bu araçlar sadece şanzıman motordan dolayı mı satıyor diye sordum,

Neyse, galiba uzatmanın alemi yok. Ne de olsa istediğimiz kadar anlatalım, karşı taraf yine bildiğini okur.

Ve son olarak, insan önce karşı tarafla ilgili tespit yapma gayretine girecekse (girmeyecek olsa bile) önce aynaya bakmalı, olduğu kadar olduğunu anlamalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bi-ZenonTrys -- 2 Mart 2014; 1:09:08 >
  • Üstat haklısınız, bakış acilarimiz farklı biraz siz önyargıdan biraz uzak dursaniz bende mehmet beye cevap olarak agresifce olan yazımı revize etsem sorun kalmaz, ancak mehmet beyin tutumu farklı olsa ....... Uzatmaya gerek yok aslında haklısınız da , herkese iyi geceler tekrar

• quote:

Üstat haklısınız, bakış acilarimiz farklı biraz siz önyargıdan biraz uzak dursaniz bende mehmet beye cevap olarak agresifce olan yazımı revize etsem sorun kalmaz, ancak mehmet beyin tutumu farklı olsa ....... Uzatmaya gerek yok aslında haklısınız da , herkese iyi geceler tekrar

Ben diğer üyeyle olan tartışmanızla ilgili asla konuşmadım, sadece yorumunuzun altını çizerek açıklama yaptım.

Asla ön yargı yaptığımı düşünmüyorum, baştan beri takip ettim, diğer yorumlarınıza karışmadım hatta diğer üyeyle olan küçük tartışmanıza da, ben sadece tercih edilme konusunda aynı görüşte olmadığımı belirttim.

Neyse, uzatmaya değmez, bir kaç basit makine uğruna birbirimizi kırmayalım. İyi geceler.
  • herkezden özür dilerim bu konuyu lütfen bir an önce kapatalım saygılarla
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.