Şimdi Ara

Hyundai ix-20 Görüşleriniz (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
794
Cevap
3
Favori
121.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lpg takıp garanti de hiç bir değişiklik olmadan araç teslim edilmektedir bayi tarafından. tek şart lpg yi bayinin takması. ayrıca xenon, kaput vs. fiyata dahil, bizzat ben aldım, tahmini yorum yapmayın..ayrıca sayılan donanımlar jazz da yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

quote:

Orijinalden alıntı: hkas

quote:

bi tane ix20 aracım olsun 47bin tl borcum olsun

47 bin borca gerek yok ,İ20 yi takasa verirsin 23-24 bin lira borçla kurtarırsın

oda güzelmiş hocam

Şu anda piyasadaki bu segmenteki en iyi seçenek aşağıdaki gibi olur sanırım... Ondan sonra İX-20 yi sayabiliriz bence..

Verso 1.6 Comfort Extra 45,900 TL

• quote:

quote:

quote:

47 bin borca gerek yok ,İ20 yi takasa verirsin 23-24 bin lira borçla kurtarırsın

oda güzelmiş hocam

Boş ver hocam ,i20 de düzel araç.Bir ' X ' için o kadar para verilmez

• quote:

Orijinalden alıntı: ahomen

lpg takıp garanti de hiç bir değişiklik olmadan araç teslim edilmektedir bayi tarafından. tek şart lpg yi bayinin takması. ayrıca xenon, kaput vs. fiyata dahil, bizzat ben aldım, tahmini yorum yapmayın..ayrıca sayılan donanımlar jazz da yok.

Valla ben Ankara'daki bütün Hyundai bayilerini aradım.Artık Brc ile anlaşmalarının bittiğini ve sadece Era'da garantinin devam ettiğini söylediler.Senin bulunduğun yerde bu devam ediyorsa bilmem orasını.
    Xenon ,kaput koruma orjinalinde yok diyorum,sen hediye almışsındır o başka..
    Tahmini yorum yapmıyorum bu aracı bende aldım .Lpg de takmadılar ve garanti bozulmasın diye benzindeyim şu an.
    Ayrıca far sensörü ,cruize control,
    elektrikli ön ve arka camlar ,16 " jant
    jazz'da var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hkas -- 16 Temmuz 2011; 11:29:08 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

oda güzelmiş hocam

Boş ver hocam ,i20 de düzel araç.Bir ' X ' için o kadar para verilmez

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TechMuhendis

10 gun icinde evim satilmis ve param elimde olacak. ve hemen bir araba almak istiyorum. baktim gezdim dusundum eledim sonucta 3 araba kaldi geriye bu 3unden birini secmek istiyorum. limitim 40bin ama degecekse 45ede zorlarim. simdi ihtiyacim ve kesin olmasi gereken seyleri yaziyorum alta ve beraber karar verelim hangi araba bana uygun diye yardimci olalim bana.
    1 ici ve bagaji genis olacak
    2 az yakacak
    3 az km yapiyorum yilda 5bin gibi en fazla.
    4 panaromik tavan olacak mumkunse acilir olmasi tercih
    5 biraz heybetli olacak suan kullandigim yaristen iri olmali yani
    6 yagmur sensoru olacak far sensoru onemli degil
    7 bebegim var guvenli olacak
    8 performans onemli degil aile icin aliyorum

evet kriterler bunlar ne diyorsunuz?.....

ix20yi tarif ediyorsunuz siz

Mrb arkadaşlar,
    ix201.4 prime cam tavan dizel arabamızla 1050 km de 170 tl dizel yaktı çok cimri bi araba şehirlerarasında ise cruz control çok keyifli vites atmıyorsunuz sadece direksiyonu oynatıyorsunuz ix20 yle seyahat çok güzel evde gibi rahat konforlu gidiyorsunuz müzik sistemide güzel diyebilirim araba sürmek çok keyifli bi arabadan istediğiniz her şey hemen hemen var bagajıda yeterli herkese tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: volkilim

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TechMuhendis

10 gun icinde evim satilmis ve param elimde olacak. ve hemen bir araba almak istiyorum. baktim gezdim dusundum eledim sonucta 3 araba kaldi geriye bu 3unden birini secmek istiyorum. limitim 40bin ama degecekse 45ede zorlarim. simdi ihtiyacim ve kesin olmasi gereken seyleri yaziyorum alta ve beraber karar verelim hangi araba bana uygun diye yardimci olalim bana.
    1 ici ve bagaji genis olacak
    2 az yakacak
    3 az km yapiyorum yilda 5bin gibi en fazla.
    4 panaromik tavan olacak mumkunse acilir olmasi tercih
    5 biraz heybetli olacak suan kullandigim yaristen iri olmali yani
    6 yagmur sensoru olacak far sensoru onemli degil
    7 bebegim var guvenli olacak
    8 performans onemli degil aile icin aliyorum

evet kriterler bunlar ne diyorsunuz?.....

ix20yi tarif ediyorsunuz siz

Mrb arkadaşlar,
    ix201.4 prime cam tavan dizel arabamızla 1050 km de 170 tl dizel yaktı çok cimri bi araba şehirlerarasında ise cruz control çok keyifli vites atmıyorsunuz sadece direksiyonu oynatıyorsunuz ix20 yle seyahat çok güzel evde gibi rahat konforlu gidiyorsunuz müzik sistemide güzel diyebilirim araba sürmek çok keyifli bi arabadan istediğiniz her şey hemen hemen var bagajıda yeterli herkese tavsiye ederim.

Ağzımın suyu aktı valla
    Sizin yazdıklarınızı okurken bian ix20 ile seyahat ettiğim gözümün önüne geldi o bile keyifliydi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ahomen

lpg takıp garanti de hiç bir değişiklik olmadan araç teslim edilmektedir bayi tarafından. tek şart lpg yi bayinin takması. ayrıca xenon, kaput vs. fiyata dahil, bizzat ben aldım, tahmini yorum yapmayın..ayrıca sayılan donanımlar jazz da yok.

Valla ben Ankara'daki bütün Hyundai bayilerini aradım.Artık Brc ile anlaşmalarının bittiğini ve sadece Era'da garantinin devam ettiğini söylediler.Senin bulunduğun yerde bu devam ediyorsa bilmem orasını.
    Xenon ,kaput koruma orjinalinde yok diyorum,sen hediye almışsındır o başka..
    Tahmini yorum yapmıyorum bu aracı bende aldım .Lpg de takmadılar ve garanti bozulmasın diye benzindeyim şu an.
    Ayrıca far sensörü ,cruize control,
    elektrikli ön ve arka camlar ,16 " jant
    jazz'da var.

1,6 125 HP ve donanımın %20 si jazz da yok birebir karşılaştırabilirsin. o % 80 lik donanımda 40.000 tl lik versiyonunda mevcut.ama 40.000 tl verip jazz almak isteyenlerede hayırlı olsun. yukarda söylenen lpg, sesli arama, exenon, kaput koruma, iç koruma garanti devam tarifi tamamen geçerlidir. Bizzat 1 temmuz da aldığımız araç-ankara hyundai.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahomen -- 22 Temmuz 2011; 22:50:18 >

• Ahomen aracı aldığınız bayinin ismini yazar mısın?Teşekkürler..
  • Ağustos 2011 fiyatları :

ix20 1.4 BENZİNLİ MODE (90 PS) 41.550 TL
    ix20 1.6 BENZİNLİ PRIME OTM.(125 PS) 47.100 TL
    ix20 1.4 DİZEL MODE (77 PS) 45.350 TL
    ix20 1.4 DİZEL PRIME (90 PS) 49.200 TL
  • quote:

Ağustos 2011 fiyatları :

ix20 1.4 BENZİNLİ MODE (90 PS) 41.550 TL
    ix20 1.6 BENZİNLİ PRIME OTM.(125 PS) 47.100 TL
    ix20 1.4 DİZEL MODE (77 PS) 45.350 TL
    ix20 1.4 DİZEL PRIME (90 PS) 49.200 TL

1.4 dizel prime 50bine dayanmış
  • İlk gördüğümde Prime dizelin fiyatı 45.600'dü sanırım. Bu senenin başlarında olsa gerek. 46.500 de olabilir. Emin değilim. Fakat Bir Opel Meriva Cosmo dizel 47.500 liradan satılırken bu araca 49.200 vermek pek mantıklı gelmiyor.

Varsın cam tavanı olmasın. Daha geniş, daha konforlu ve daha ekonomik. Arka kapıları için bile alınır diyeyim de abartayım (: Fakat gözümde albenisi çok daha fazla.

http://www.opel.com.tr/content/dam/Opel/Europe/turkey/nscwebsite/tr/13_Tools/opel_fiyat_listesi_08.08.2011.pdf

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetcan44
    Fakat Bir Opel Meriva Cosmo dizel 47.500 liradan satılırken bu araca 49.200 vermek pek mantıklı gelmiyor.
    http://www.opel.com.tr/content/dam/Opel/Europe/turkey/nscwebsite/tr/13_Tools/opel_fiyat_listesi_08.08.2011.pdf

Meriva da işi bozan şey o arka kapılar....
    Onlar nedir öyle yaaa.. ??? Ne gerek var böyle abuk şeyler yapmaya , yapsana adam gibi kapılarla şu arabayı....
    Bu kafayla çok bekler daha iyi satış yapmak için OPEL....

O kapılar adam gibi olsa güzel fiyatı ile İX-20 nin hiç şansı olmaz Meriva karşısında....

• Evet bencede kötü olmuş arka kapılar combo gibi yapmışlar
    Begenipte alan olacaktır illaki
  • 2.aracımı almadan önce Hyundai bayisinde ix20 yi ilk defa görmüş ve çok beğenmiştim. Ancak fiyatını görünce vazgeçtim, gidip 44.000.TL ye Toyota Verso Comfort Extra aldım. Bence Verso daha ekonomik 1.6 benzinli bir motora sahip olmakla birlikte, çok oturaklı tok ve konforlu bir araç.

Acaba Hyundai'lerin klasik yol sesi alma sorunu ix20'de de varmı?

Corolla'ların klasik yol sesi alma sorunu Verso'da tümüyle kaldırılmış. İçeride hiç gürültü olmuyor. 170km ile giderken fısıltı ile konuşabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dhakanuysal

2.aracımı almadan önce Hyundai bayisinde ix20 yi ilk defa görmüş ve çok beğenmiştim. Ancak fiyatını görünce vazgeçtim, gidip 44.000.TL ye Toyota Verso Comfort Extra aldım. Bence Verso daha ekonomik 1.6 benzinli bir motora sahip olmakla birlikte, çok oturaklı tok ve konforlu bir araç.

Corolla'ların klasik yol sesi alma sorunu Verso'da tümüyle kaldırılmış. İçeride hiç gürültü olmuyor. 170km ile giderken fısıltı ile konuşabilirsin.

Hayırlı Olsun aracınız...
    Bende bi ara bakmıştım Verso ya ama dizel olmadığından vazgeçmiştim.
  • quote:

quote:

2.aracımı almadan önce Hyundai bayisinde ix20 yi ilk defa görmüş ve çok beğenmiştim. Ancak fiyatını görünce vazgeçtim, gidip 44.000.TL ye Toyota Verso Comfort Extra aldım. Bence Verso daha ekonomik 1.6 benzinli bir motora sahip olmakla birlikte, çok oturaklı tok ve konforlu bir araç.

çok teşekkürler. Ben aldıktan 10 gün sonra dizeli çıktı. Ama yinede 10.000 fark vermeye gerek görmezdim. Zira yılda 10.000 km yi geçmem diye düşünüyorum.Birde vergisi aşırı yüksek.

• quote:

quote:

quote:

çok teşekkürler. Ben aldıktan 10 gün sonra dizeli çıktı. Ama yinede 10.000 fark vermeye gerek görmezdim. Zira yılda 10.000 km yi geçmem diye düşünüyorum.Birde vergisi aşırı yüksek.

HAdi ya şuan versonun dizeli varmı

Toyota sayfasında dizel motor gözükmüyor.

• Arkadaşlar,ben de ix20 yi almak için ciddi araştırma yapıyorum,hatta bugün almanın sınırından döndüm..Çünkü kafamı karıştıran bir kaç şey oldu..Şu anda ix 20 kullanan arkadaşlar cevaplayabilirse bende buna göre 1-2 gün içinde heran ix 20 sahibi olabilirim..
    1SORU : Panaromik Cam Tavan Perdeler güneş ışığını pek kesmiyor gibi geldi bana...Bu perdelere rağmen güneş ensemizde boza pişirirmi,bizi güneşten nefret ettirirmi? Avrupalı için sorun olmaz belki ama 12 ayın 12 sinde güneş gören ülkemizde o güneş arabanın içinde kavurur bizi valla....
    2.SORU : 1.4 90 Beygir,1340 kiloluk aracı rampada kaldırır mı?Araç sollamalarında ve rampada hantal bir arabam vardı,kabusum olmuşru,1 buçuk sene içinde sattım,aynı hatayı tekrarlamak istemiyorum...
    3.SORU : Cam düğmelerinde ışık var mı?Ben yok gibi gördüm....
    4.SORU :Bagaj konusunda sıkıntı var mı..
    5.SORU :Aracın lansman rengini veya yaban mersini rengini istedim,türkiyeye gelmiyor,bizde de öyle bir rengi sipariş diye bişi yok,elimizde ne varsa onu alırsınız dediler..
    6.SORU : Araca bugün 50.500 TL. Fiyat verdiler..1.4 PRİME 90 PS DİZEL...Çok değil mi sizce ?

• Beyler bu araba 100km'de kaç lt mazot tüketiyor ?
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.