Şimdi Ara

Hyundai ix-20 Görüşleriniz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
794
Cevap
3
Favori
121.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanki bana aceleyle çıkartılmış donanımları motor secenekleri iyi ayarlanmamış gibi geliyor bu ix-20'nin
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesut616

quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

Sanki bana aceleyle çıkartılmış donanımları motor secenekleri iyi ayarlanmamış gibi geliyor bu ix-20'nin

motor seçeneklerinin başarısız buluyorum bende,ayrıca sanada katılıyorum serkan.ama aracın dış tasarımı fena değil

Dış dizayn gerçekten başaralı ona bişiy diyemeyiz panoromik cam tavan filan var çok sportif bir dış tasarıma sahip
  • O paralara yalan olur ix 20. Kia aynısını çok daha ucuza satarken.
  • Hyundai'nin şu son dönemdeki şişik fiyatlarını anlayamıyorum. Ya müşteriler piyasada neyin ne olduğundan habersiz yada bayiler bu fiyatlardan ciddi indirimler yapıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: autoshow

Hyundai'nin şu son dönemdeki şişik fiyatlarını anlayamıyorum. Ya müşteriler piyasada neyin ne olduğundan habersiz yada bayiler bu fiyatlardan ciddi indirimler yapıyorlar.

Bayiler liste fiyatından 1000tl civarında indirim yapıyor...
    Hyundai'nin fiyat politikasını bende begenmiyorum
    Ayrıca Kia Venga ya göre çok daha pahalı olmuş ix-20 tamam Vengaya göre bazı artıları olabilir ama yinede uçmuşlar D segmenti fiyatı çekmişler ix-20 için
  • --------------------------------------------------------------------------------

araç segmentleri hangi ölçüye göre belirleniyor.Fiyat mı,donanım mı, ağırlık mı,motor mu,kasa boyutu mu? v.s.
    bu soruyu sormamın sebebi ise araçların B segmentinde olup C segmenti özellikleri taşıması.Mesela Hyundai ix20 buna örnek.
    Bu aracın
    Fiyatı 40-46 bin arası
    Donanımı oldukça yüksek
    Ağırlığı 1350 kg (dizel)
    Boyutları C segmenti araçlarla neredeyse aynı
    Motor 1.6 125 beygir 159 tork(benzinli)
    ama bu araç B sınıfı diye geçiyor.Farkı ne anlamadım.
  • reklam filmindeki müziği seslendiren sanatçı yada grubun ve müziğin ismini biliyormusunuz :))
    quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

Hyundai ix-20 ile ilgili görüşlerimizi,aracı alan arkadaşların izlenimlerini burada paylaşalım arkadaşlar

DAR ALMAYIN-DARALMAYIN!!!

http://ix20.hyundai.com.tr/?utm_source=ntv&utm_medium=advertorial&utm_campaign=hyundai_ix20

[/simage]
  • Reklamındaki müzik değişik hoş bir şarkı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sfzb67 -- 14 Aralık 2010; 11:08:09 >
  • şarkıcıda ilginç :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9 köyden kovuldum

şarkıcıda ilginç :))

Videoyu göremiyorum iş yeri bilgisayarı göstermiyor akşam evde bakıcam
  • bu fiyata bunu almak kadar mantıksız birşey olamaz diyecektim de, hayatta mantıksız olup da yaptığımız çok şey var.
    elbet bunu mevcut fiyatlardan alanlar da vardır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

bu fiyata bunu almak kadar mantıksız birşey olamaz diyecektim de, hayatta mantıksız olup da yaptığımız çok şey var.
    elbet bunu mevcut fiyatlardan alanlar da vardır...

Tabiki Dacia Dustere 48bin tl verenlerin olduğu bu ülkede ix20 ye bu fiyatı verenlerde olacaktır.
    Burda dacia hyundai karşılaştırmıyorum yanlış anlaşılmasın dacia hyundainin yanından gecemez
  • binerken daratmaz ama alırken çok daraltır
  • Tamam iç malzemleme kalitesi görsellik Kia Venga'dan çok daha iyi ama bu fiyatlar ile Kia Venga almak daha mantıklı
  • Bugün Afyondaki Hyundai Bayisine Uğradım ix-20 vardı bir tane beyaz bayinin önnde sergiliyorlardı kitliydi kapıları dış tasarım hakikaten çok hoşuma gitti

• ...

• GÜNCEL...
  • Ceza biti mi Serkan? BU arada o ceza neydi öyle?
  • bana göre venga dış tasarım olarak çok daha başarılı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.