Şimdi Ara

HYUNDAI IONIQ HYBRID TÜRKIYEDE SATIŞA SUNULDU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hyundai IONIQ, elektrikli (EV), Plug-in Hybrid(PHEV) ve Hybrid (HEV) motorun sadece tek bir gövdede buluştuğu dünyadaki ilk otomobil olma özelliğine sahip.
    HYUNDAI IONIQ HYBRID TÜRKIYEDE SATIŞA SUNULDU

Bir Bakışta Hyundai IONIQ Hybrid
    • Dünyanın tek gövdede 3 farklı elektrikli sürüş kombinasyonu sunan ilk otomobili.
    • Yüzde 53,5 oranındaki ultra yüksek dayanımlı çelik.
    • 7 havayastığı.
    • Ağırlığı çeliğe göre 12,6 kg azaltılan üstün özellikli alüminyum kaput ve bagaj kapağı.
    • 0.24 Cd hava direnç katsayısına sahip gövde.
    • Euro Ncap’ten 5 yıldız (son kriterlere göre).
    • RedDot Yılın Tasarım ödülü.
    • Dört farklı gövde rengi seçeneği (mavi, beyaz, gümüş gri, manyetik gri)
    • Geniş ve kullanışlı 443 litre bagaj hacmi
    • Ortalama 3.9 litre yakıt tüketimi
    • Çift kavramalı6 ileri DCT şanzıman Doğrudan benzinli veya dizel herhangi başka bir versiyonu olmadan doğuştan hibrit olarak üretilen Hyundai IONIQ, tamamen yeni bir otomobil olarak Hyundai’nin Türkiye’deki zengin model gamına iddialı bir şekilde katılıyor.

Hyundai IONIQ Hybrid, Türkiye’de iki farklı donanım seviyesiyle satışa sunuluyor. Elite Plus DCT 123.900 TL, daha donanımlı ve daha üst düzey özelliklere sahip Progressive Pack donanım seviyesine sahip IONIQ Hybrid ise 149.900 TL’lik etikete sahip.
    http://www.motobilim.com/2017/07/hyundai-ioniq-hybrid-turkiyede-satsa.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technova -- 4 Temmuz 2017; 11:52:1 >

• Cok guzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 ayrı sürüş kombinasyonunun tek gövdede birleştiğini bilmiyordum. Bu bilgiden emin misiniz? Ben sadece HEV olarak biliyorum.

İlk fırsata bayiye gidip inceleyeceğim ve test sürüşü yapacağım.

Bu arada aracı net olarak 117.500TL'ye almak mümkün.
  • Şu anda Türkiye'de satışı yapılan model HEV. Elektirik motorunun menzili sanırım 6-7 km. Plug-in Hybrid(PHEV) modelinin beklenmesi daha mantıklı gibi. Plug-in Hybrid(PHEV) modelinde menzil sanırım 50 km.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.