Şimdi Ara

Hyundai i20 N Türkiye'de: İşte fiyatı ve özellikleri (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
0
Favori
15.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim anlamadigim bu egzoz varex tarzi yuksek ses cikartiyor hatta popcorn catapatli falan modu var .. simdi bu tarz egzozlar turkiyede yasak 1000 tl ceza yiyosunuz + arac bağlanıyor.. polis cevirdiginde ne diyecez ..

Abi hyundai boyle uretmis yapacak bisey yokmu dicez ? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemturk -- 21 Nisan 2022; 0:21:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cemturk kullanıcısına yanıt

Yüksek hızlara çıkan araçlar üretilir ama sorumluluk kullanıcıya aittir. Aynı şekilde bu özel egsoz için de üretici diyebilir; sadece pist kullanımı içindir, trafikte kullanırsam sorumluluk benim değil.

Yani kanun üreticiye üretme demiyor, kullanıcıya kullanma diyor :D

• Carsever kullanıcısına yanıt

hocam peki

ama yine de ayni kapiya cikiyor. bu arabayi kona ile karsilastirmak anlamli degil. hele hele otomatik kona ile.

• Carsever kullanıcısına yanıt

0 - 100 1.5 saniye fark var arada ..

• oralet82 O kullanıcısına yanıt

Satilmismiydi ? Ellerinde varmı sordunuz mu ?

• güç-ağırlık oranı çok iyi bir hot-hatch

para olsa şu zamanda alınacak araba

• tucson t-gdi motorun yazılımı güncellenmiş heralde.bu motoru iyi bilirim.yüksek hızlarda çok performanslı,yüksek torklu bir motor. tüketimi çok ekonomik. kronik sorunu yok. eksikleri motor 3000rpm'e kadar çok çok sessiz ama sonradan duyulmaya başlayan ses sportif tonda değil(zevk meselesi). motorda turbo lag var. gaza basınca turbo yarım saniye sonra devreye giriyor. motor karakteristiği konfora yönelik yumuşak tepkili yapılmış.

i20'de bu motor uçurur.hele turbo lag ve ses olayını düzeltebilirlerse bir de gaz tepkisi sertleşirse çok daha keyifli bir araç olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 21 Nisan 2022; 9:15:50 >
  • N departmanından çıkmış bir mühendislik harikası. Yollarda "gelsin de şunun hesabını alalim hacii" diyen tüm otomobilleri yerin dibine orjinalinde olan popcorn egzozlar ile patlata patlata sokar. Fiyatı da bedava ama bayiler şimdiden kalmadı diyormuş. Sahibinden'de 850 bin TL fiyata satın alır artık o neyi ucuz diyen zamanın gerisinde kalmış insanlar.

• cemturk kullanıcısına yanıt

cooperS'lerin standart egozozu hem standart versiyonlara kıyasla yüksek hem pattırdama yapıyor. 6-7 sene kullandım çeviren polis olmadı.ama yükse de olsa belli sınırın altındaydı.yani sanayide bariz abartılmışsa polis farkediyor.

• Biraz da DCT gecikmesi vardi, manuel ile pek boşluk kalmamıştır

• Hyundai marka olması haricinde gayet güzel olmuş araç.

• Geçen hafta i20 almaya gittiğimde görmüştüm bunu bayide. Her bayiye 1 araç verilmiş ve benim bayideki araçta gelmeden satılmış alıcıdan sergilemek için bir kaç gün izin almışlar. İkinci gidişimde araç gitmişti. Ben iç kısmının standart i20 ile bire bir aynı olmasını istemezdim biraz daha farklı bir konsol olabilirdi içeride. Hatta renk değişimi olabilirdi içeride ama bunlar hep maliyet o olsun bu olsun deyince bu fiyata satamazlar. Araç günlük sportif bir kullanım için yapılmış ralli aracı değil böyle bir beklentisi olana hayal kırıklığı yaşatır. Gazlarmısın çok iyi gazlarsın sonuçta 6sn de 100 yapan bir araç iyi kullanırsan 6sn. altını bile görür.

• Ankara hyundai ata plazada ellerinde şu an yokmuş bayramdan sonra düşük bir ihtimalle belki gelebilir dediler kapora verseniz de almıyorlar. Ben başka bir araç için gitmiştim ancak tüm modeller için söylemleri aynı.

• Akasha_Ether kullanıcısına yanıt
    Hep maliyet bunlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • o gücü taşıyabilecek kalitede değil bence...

• Bu tip konulara sadece fiyatlara bakmak için girip çıkıyorum.  

• eylc E kullanıcısına yanıt

Mesela nasıl olsaydı taşırdı?

• herseyinhayirlisi kullanıcısına yanıt

Hocam arabadan anlamadığım için soruyorum neden manuel alınır ?

• Geçen sene 1.4 manuel + benzin kombinasyonu, 140k ile satılıyordu.

Nereden nereye geldi Türkiye...

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.