Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (856. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
29.239
Cevap
201
Favori
1.962.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 854855856857858
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yeni i20 çıkmış ve daha 3 gün önce i 20 alan biri olarak bayi tarafından bunun söylenmemesi gerçekten canımı sıktı. Söylenseydi biraz daha bekleyip yeni i20 alırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nirvana_26

Arkadaşlar yeni i20 çıkmış ve daha 3 gün önce i 20 alan biri olarak bayi tarafından bunun söylenmemesi gerçekten canımı sıktı. Söylenseydi biraz daha bekleyip yeni i20 alırdım.

Forum bu tür konular için var, ilk sayfaya kaç ay önce biz ekledik çok yakında satışa çıkacak dedik. bence pişman olunacak birşey yok güle güle kullanın
  • quote:

Arkadaşlar yeni i20 çıkmış ve daha 3 gün önce i 20 alan biri olarak bayi tarafından bunun söylenmemesi gerçekten canımı sıktı. Söylenseydi biraz daha bekleyip yeni i20 alırdım.

can sıkıntısına gerek yok hiç. takip ettiğim otomobil blogları sayesinde 2,5 aydır yeni i20 den haberim var. bunu bilmeme rağmen 1 ay önce makyajsız olanlarından almayı tercih ettim. acil otomobile ihtiyacım olduğu için böyle yaptım. aynı zamanda şimdikinin 3000-3500 lira eksiğine aldım (donanım zenginleştirmesi var tabi onu atlamayalım). siz de ekonomik açıdan bakıyorsanız sıkıntı yapmayın hiç. tamamen yeni bir kasa da değil zaten makyaj attılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techstat -- 19 Mayıs 2012; 16:30:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: racerant

quote:

Orijinalden alıntı: R.kaya

Arkadaşlar yeni i20 nin tune modeli var ama fiyat çok uçuk 37 bin tl yazıyor bunu en düşük kaça alabiliriz ki ?

Ben 1.4 otomatik tune u 39.800 e alabildim. Ancak arac gercekten cok dolu. sinifindaki tum araclari inceledum vsp,esp, hava yastiklari, geri gorus kamerasi, gunduz led aydinlatmasi gibi ozellikler heleki tork konvertorlu otomatik sanziman hicbirinde yok ha bide bluetooth ve seslu komut var. Diger markalarda arabalarin ya tipini (yaris,micra) yada sanzimanlarini (corsa easytronic) begenmedim.

hayırlı olsun öncelikle araç güzel ona bir sözümüz yok :) ancak pahalı gibi geldi bana bu fiyat da ondan dedim.
  • Haklisiniz araclardaki lansman fiyatlari bence enaz 2000tl sisirilmis ama benim arac durumum acil idi. Yani 1ay bekleme sansim yoktu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bayinin hatırlatma yapmaması normal elindeki stoğu tüketecek ama müşteri tarafından bakıldığında ise can sıkıcı bi durum bende tepki gösteririm sonuçta makyajlı ve yenisini almak daha iyi olurdu sizinki bianda eski kasa oldu şimdi,keşke almadan önce forum sitelerine baksaydınız 10dk yeterdi yeni i20 çıktı bilgisine ulaşmanız.
    Yinede hayırlısı olsun aramıza hoşgeldiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan18

Aramıza yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz.

Benim 3. yıl nedeniyle kasko, trafik sigortası, bakım, muayene sırayla geldi bakalım.

Hasarsızlığa rağmen geçen yıl yaptırdığım kasko fiyatından daha fazla bir fiyat verdiler bu yıl. Sizdeki durum nedir arkadaşlar bir artma oldu mu geçen yıla göre? Geçen yıl 650 civarıyken bu yıl 720 dediler. (2009 Benzin + LPG 1.25 team)

Benimde bitti Bugrahan bu bu ay sonu yenilemem lazım hepsini muayneyede giricez,kasko yaptırmıcam artık trafik sigortası yaptıracağım sadece.

Neden artık kasko yaptırmayacaksın? satacakmısın

Valla Samet şimdilik satmaya niyetim yok ama kasko için çıkacak fiyata da bağlı malum gecen yılki kaskoyu deldirdik şimdi biraz pahalı çıkacak,bu ay trafik sigortası var,muayene var hayırlısı bakalım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan18

Aramıza yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz.

Benim 3. yıl nedeniyle kasko, trafik sigortası, bakım, muayene sırayla geldi bakalım.

Hasarsızlığa rağmen geçen yıl yaptırdığım kasko fiyatından daha fazla bir fiyat verdiler bu yıl. Sizdeki durum nedir arkadaşlar bir artma oldu mu geçen yıla göre? Geçen yıl 650 civarıyken bu yıl 720 dediler. (2009 Benzin + LPG 1.25 team)

Benimde bitti Bugrahan bu bu ay sonu yenilemem lazım hepsini muayneyede giricez,kasko yaptırmıcam artık trafik sigortası yaptıracağım sadece.

Neden artık kasko yaptırmayacaksın? satacakmısın

Valla Samet şimdilik satmaya niyetim yok ama kasko için çıkacak fiyata da bağlı malum gecen yılki kaskoyu deldirdik şimdi biraz pahalı çıkacak,bu ay trafik sigortası var,muayene var hayırlısı bakalım.

Hayırlısı tabi ama Allah korusun hiç olmadık bir yerden kaza çıkabiliyor, örneğin torosun gelip vurması. yine de sen bilirsin
  • Bugün çektiğim resimler;

HYUNDAİ i20  ANA KONU

HYUNDAİ i20  ANA KONU
  • Bunlar da benden

HYUNDAİ i20  ANA KONU

HYUNDAİ i20  ANA KONU

HYUNDAİ i20  ANA KONU

HYUNDAİ i20  ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R.kaya -- 19 Mayıs 2012; 21:17:10 >
  • Merhaba i20 ailesi. İnşallah bizde Pazartesi evrakları teslim ettikten sonra sipraişi verecez. Alışta nelere dikkat etmem gerekir arkadaşlar. Bu ilk arabamız olacağı için çok bi bilgim yok. Bide hangi rengi tavsiye edersiniz. Bayide sadece beyaz vardı ama beyaz istemiyorum. Broşürlerde siyah güzel duruyor ama farklı renkleri de değerlendirebilirim.
  • arkadaşlar kasko yaptırmamayı düşünen arkadaşlar için söylüyorum..lütfen ne olur kaskonuzu yaptırın..seneler önce kaza yapmıştım ve kaskom yoktu o kadar pişman olmuştumki yaptırmadığıma..ve o olaydan sonra arkadaşlarıma tavsiyede bulundum.yeni araba alan bi arkadaş benim zorumla yaptırdı ve 3 gün sonra evinin önünde park yerinde başka bir araç yan taraftan hasar vermiş ve sabah baktığında hasarı gören arkadaş sigortacısına gittiğinde yoksa araç hasarlımıydı gibi bi tepki ile karşılaşmış ve iyike yaptırdığının farkına vardı..yoksa hepsi cepten gidecekti masrafın..ne zaman ne ile karşılacağımız belli değil şu 3 günlük hayatta o yüzden benim tavsiyem kaskolu araca binip kullanalım bence..
  • bu ay sonuna kadar makyajsız kasalar kampanyalı (kamu personeli,öğretmen,polis,asker,doktor) satılmaya devam edecek fakat ellerinde kaldıysa..30.950 fiyatı olan 1,2 mode aracımı 27,500 tl ye aldım benim hesabıma göre 33.090-27.500=5.590 tl ucuza aldım..makyajlı kasa çıkacağını biliyordum ve araştırdığımda bayiler en az 2-3 milyar fark olur ve şuanda kampanya olmaz dediler.. benim için çok da önemli değil makyajlı olup olmaması o yüzden bi sıkıntı yapmadım..ve aldığım yer (yalova onurlu) saolsun geçen hafta cuma günü sabah 10:00 da girdim aracımı sattım banka işlemleri bitti plakası çıktı ve aynı gün tüm işlemlerim bitti..fakat ben cumartesi sabah almaya gittim hepsinden allah razı olsun ilgi alakalarından dolayı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi necoocen -- 19 Mayıs 2012; 22:55:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: necoocen

bu ay sonuna kadar makyajsız kasalar kampanyalı (kamu personeli,öğretmen,polis,asker,doktor) satılmaya devam edecek fakat ellerinde kaldıysa..30.950 fiyatı olan 1,2 mode aracımı 27,500 tl ye aldım benim hesabıma göre 33.090-27.500=5.590 tl ucuza aldım..makyajlı kasa çıkacağını biliyordum ve araştırdığımda bayiler en az 2-3 milyar fark olur ve şuanda kampanya olmaz dediler.. benim için çok da önemli değil makyajlı olup olmaması o yüzden bi sıkıntı yapmadım..ve aldığım yer (yalova onurlu) saolsun geçen hafta cuma günü sabah 10:00 da girdim aracımı sattım banka işlemleri bitti plakası çıktı ve aynı gün tüm işlemlerim bitti..fakat ben cumartesi sabah almaya gittim hepsinden allah razı olsun ilgi alakalarından dolayı..

Hayırlısı olsun. güle güle kullanın...

Bu da benden :)

HYUNDAİ i20  ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tods -- 19 Mayıs 2012; 23:56:41 >
  • makyajlı kasa alan arkadaşlara hayırlı olsun resimleri kısa surede bekliyoruz içinden dışından detaylı olarak değişen kısımlarını özellikle cekerlerse sevinirim Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin..
  • Aracımdan ben de memnunum arkadaşlar ama şu yeni kasa olayını duyunca biraz canım sıkıldı. Ama düşününce banka kredisi ile aldığım için ve 4 yıl da en az ödeyeceğim için zaten 4 yıl içinde aracımı satmayacaktım. Hal böyle olunca ister 3 gün sonra ister 3 yıl sonra olsun araç zaten eski kasa olacaktı.O yüzden benim için pek de farketmeyecekmiş aslında :) Bu arada 180. km deyim.Aracımla 4. günümüzü bitirdik
  • buaralar forum canlandi masallah.. bende bugun yeni i20 ile test surusu yapmaya gittim..buarada edirnede ara ara yogun yagis vardi ..hava durumunu verdik devam ediyim.. yeni i20 motoru muhtesem. 6 ileri vitesli sanirim tune paketli beyaz i20 ydi.. 120 130 a geldik hala devir 2000 le 3000 arasindaydi sanirim 160 tan sonra 3000 i gececek dedik..cok sasirdim..keske dedim cok tutardi dizel otomatik olsaydi ..hak verdi ordaki arkadas.. bu arada donanimhaber i20 forumunda assagi yukari 180 uyemiz var dedim bende onu sasirttim ;) diger i20 sitemiz ve forum sayfamizdan bahsedip takip etmelerini onerdim..
    yeni araclar dolu dolu.. hiz sabitleyici simdikinin mode donanimina denk donanim olan tune de var bluetoot .elektrkli bagaj kapisi acilisi.en baz donanimda dahi 4 cam otomatik.. jump tune sense elite sanrm siralama boyle..alasimli jantlar 15 " daha aklima gelmiyo..ama yarin yani artik bugun pazar gunu mutlaka yakinizdaki hyundai bayine ugrayin..
    1.1 dizel suan icin yok ama gtrlmesi dusunulyomus ama ne zaman? ? simdilik bu kadar iyi geceler

• HYUNDAİ i20  ANA KONU

HYUNDAİ i20  ANA KONU

HYUNDAİ i20  ANA KONU

bunlarda bugun cektigm resimler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emasu83 -- 20 Mayıs 2012; 2:19:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emasu83

HYUNDAİ i20  ANA KONU

HYUNDAİ i20  ANA KONU

HYUNDAİ i20  ANA KONU

bunlarda bugun cektigm resimler

Üstat bu arabanın rengini bana söyler misin? Hala renk konusunda karar verememişken bu renk çok hoşuma gitti.
  • Donanimlar Jump - Sense - Tune - Elite diye gidiyor yeni seride. Ancak eskiye göre donanim çok artmış.
    1. nesil i20 de Prime Plus olan araç şu an Sense ile Tune arasında kalıyor.

Bu arada beyaz tonları değişmiş. 1. ve 2. nesil i20ler yanyana idi. Yeni i20 lerdeki beyaz (mercan beyazı) VW deki şeker beyazı gibi yumuşak bir beyaz renk olmuş.
    Ben çok beğendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi racerant -- 20 Mayıs 2012; 7:58:26 >
  • 
Sayfa: önceki 854855856857858
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.