Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (855. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
29.267
Cevap
202
Favori
1.965.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 853854855856857
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kurşunsuz benzin ve motorinde Özel Tüketim
    Vergisi (ÖTV) düşürüldü.
    Bakanlar Kurulu'nun konuya ilişkin kararına
    göre, 95 oktan kurşunsuz benzin ve katkılı
    kurşunsuz benzinden litre başına alınan ÖTV
    tutarı 1,8915 TL'den 1,8765 TL'ye düşürüldü.
    98 oktan kurşunsuz benzin de ise litre başına
    alınan ÖTV tutarı 2,0135 TL'den 1,9985 TL'ye
    çekildi.
    Motorin ve kırsal motorinde de litre başına ÖTV
    tutarı 1,3045 TL'den 1,2945 TL'ye indirildi.

kaynak : haberturk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yenisinde stop&start olan donanım artık yok galiba. Nedenini merak ettim. Önceki aracımdan alıştığım ve keşke bunda da olsaymış dediğim "Tek Dokunuşta Üç Kez Dönüş Sinyali" artık standart donanım olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: racerant

Araci salı teslim alinca fotolari koyarim. iyi dilekleriniz icin tesekkurler, daha iyileri sizlere nasip olur insallah.

Amin...
  • Aramıza yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz.

Benim 3. yıl nedeniyle kasko, trafik sigortası, bakım, muayene sırayla geldi bakalım.

Hasarsızlığa rağmen geçen yıl yaptırdığım kasko fiyatından daha fazla bir fiyat verdiler bu yıl. Sizdeki durum nedir arkadaşlar bir artma oldu mu geçen yıla göre? Geçen yıl 650 civarıyken bu yıl 720 dediler. (2009 Benzin + LPG 1.25 team)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Malko Linge

Yenisinde stop&start olan donanım artık yok galiba. Nedenini merak ettim. Önceki aracımdan alıştığım ve keşke bunda da olsaymış dediğim "Tek Dokunuşta Üç Kez Dönüş Sinyali" artık standart donanım olmuş.

merhabalar.bir önceki sayfada paylaşılan donanım listesini incelediyseniz sadece ELİTE modelinde start stop(anahtarsız çalıştırma ) özelliğinin olduğunu görürsünüz..diğer modelllerde maalesef yok..
  • yeni araç alan arkadaşların araçları hayırlı olsun, iyi dileklerini ileten arkadaşlarada ben teşekkürlerimi bir borç bilirim..kampanyadan dolayı ve bilerek isteyerek fiyatından dolayı son makyajsız kasayı sanırım ben aldım..hepinize iyi sürüşler dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: necoocen

quote:

Yenisinde stop&start olan donanım artık yok galiba. Nedenini merak ettim. Önceki aracımdan alıştığım ve keşke bunda da olsaymış dediğim "Tek Dokunuşta Üç Kez Dönüş Sinyali" artık standart donanım olmuş.

merhabalar.bir önceki sayfada paylaşılan donanım listesini incelediyseniz sadece ELİTE modelinde start stop(anahtarsız çalıştırma ) özelliğinin olduğunu görürsünüz..diğer modelllerde maalesef yok..

Merhaba, benim kastettiğim anahtarsız çalıştırma değildi, araç durduğunda motoru kapatan sistemdi. Aracınız hayırlı olsun bu arada gülegüle kazasız belasız kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Malko Linge -- 19 Mayıs 2012; 0:18:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan18

Aramıza yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz.

Benim 3. yıl nedeniyle kasko, trafik sigortası, bakım, muayene sırayla geldi bakalım.

Hasarsızlığa rağmen geçen yıl yaptırdığım kasko fiyatından daha fazla bir fiyat verdiler bu yıl. Sizdeki durum nedir arkadaşlar bir artma oldu mu geçen yıla göre? Geçen yıl 650 civarıyken bu yıl 720 dediler. (2009 Benzin + LPG 1.25 team)

benimde trafik sigortasi gunu yaklasti bugun kasko zamanida yaklasmis..bugun aradilar.. gecen sene 640 tl axa yapmisti. bu sene 610 dediler

• Arkadaşlar, 16 inç jant kullanan i20 sahipleri lastik ebatlarını paylaşabilirse çok sevinirim.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auafina47 -- 19 Mayıs 2012; 10:41:15 >
  • quote:

quote:

quote:

Merhaba, benim kastettiğim anahtarsız çalıştırma değildi, araç durduğunda motoru kapatan sistemdi. Aracınız hayırlı olsun bu arada gülegüle kazasız belasız kullanın.

start and stop diyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: hk48

quote:

quote:

quote:

start and stop diyorlar

Çok önemli değil. Neticede önce motorun durması sonra çalışması gerekiyor. Hyundai de katalogda bu özelliği Idle Stop & Go (ISG) olarak adlandırmış.

• 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun arkadaşlar.
  • arkadaşlar 1.1 dizel seçeneği çıkacakmış bilgisi olan var mı nasıl bir ünite alınır mı
  • Arkadaşlar yeni i20 nin tune modeli var ama fiyat çok uçuk 37 bin tl yazıyor bunu en düşük kaça alabiliriz ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.kaya

Arkadaşlar yeni i20 nin tune modeli var ama fiyat çok uçuk 37 bin tl yazıyor bunu en düşük kaça alabiliriz ki ?

Ben 1.4 otomatik tune u 39.800 e alabildim. Ancak arac gercekten cok dolu. sinifindaki tum araclari inceledum vsp,esp, hava yastiklari, geri gorus kamerasi, gunduz led aydinlatmasi gibi ozellikler heleki tork konvertorlu otomatik sanziman hicbirinde yok ha bide bluetooth ve seslu komut var. Diger markalarda arabalarin ya tipini (yaris,micra) yada sanzimanlarini (corsa easytronic) begenmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi racerant -- 19 Mayıs 2012; 12:47:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: racerant

Arkadaşlar, 16 inç jant kullanan i20 sahipleri lastik ebatlarını paylaşabilirse çok sevinirim.

fabrika çıkışı 4 mevsim 195/50/16
    sonradan aldığım kışlık 195/55/16
  • quote:

Benimde bitti Bugrahan bu bu ay sonu yenilemem lazım hepsini muayneyede giricez,kasko yaptırmıcam artık trafik sigortası yaptıracağım sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

quote:

Benimde bitti Bugrahan bu bu ay sonu yenilemem lazım hepsini muayneyede giricez,kasko yaptırmıcam artık trafik sigortası yaptıracağım sadece.

Neden artık kasko yaptırmayacaksın? satacakmısın
  • 
Sayfa: önceki 853854855856857
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.