Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (853. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
29.267
Cevap
202
Favori
1.964.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 851852853854855
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sfzb67

quote:

Orijinalden alıntı: EMOZEY

herkese merhabalar.

arabamın 40.000 bakımı geldi.Bursada 3 yere sordum 2'si yetkili biri özel servis.İşte fiyatlar:

İnallar : 525,00
    Şentürkler : 460,00
    Özel servis : 255,00

Paranın yok zamanı bide.Sizce ne yapmalı.Garantiyi mi yakmalı yoksa sıkıntıya girip servise mi bayılmalı kararsızım.

Garantiyi yakmayın bence...
    Ben dizel aracımın 40.000km bakımına 289tl vermiştim.

vallahi süper fiyatmış.Nerde yaptırdınız acaba sorabilirmiyim.Eğer yakın bi yerse bende gelir yaptırırım şahsen.

• Arkadaşlar aracım 27.10.2010 tarihinde trafiğe çıkışlı Lpg'li , bunun muayenesi 2 sene sonra mı oluyor yoksa 3 sene sonra mı ?
  • quote:

herkese merhabalar.

arabamın 40.000 bakımı geldi.Bursada 3 yere sordum 2'si yetkili biri özel servis.İşte fiyatlar:

Paranın yok zamanı bide.Sizce ne yapmalı.Garantiyi mi yakmalı yoksa sıkıntıya girip servise mi bayılmalı kararsızım.

hocam bende bursadayım benimde ağustosda senelik bakım olacak. rakamlar böyleyse yandık valla bu ne böyle. bu arada senin araba dizelmi benzinlimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: seferozsoy

quote:

herkese merhabalar.

hocam bende bursadayım benimde ağustosda senelik bakım olacak. rakamlar böyleyse yandık valla bu ne böyle. bu arada senin araba dizelmi benzinlimi

Bursa gerçektende pahalı bu konularda.aracım dizel,1,4 90 hp olanlardan.

• Bu arada CC neden yok acaba bu araçlarda.Donanım olarak her şey var ama Cruise yok.Harici olarak takılıyormu bilgisi olan bir arkadaşım var mı acaba
  • Yeni i20 önden gayet başarılı olmuş. Arkadan ise önceki kasanın aynısı. Biraz daha özenilse çok daha hoş bir görüntüsü olabilirmiş. Hala bu sınıfın lideri Fiesta'nın tasarım olarak gerisinde. Yeni 208 de tasarım anlamında i20'den daha çekici. Acaba i20'nin fiyatı ne kadar olacak? Agresif bir fiyatlandırma ile rakipleriyle arasındaki farkı kapatacaktır. Umalım ki uygun fiyatlara alınabilir olsun.
  • Yeni Makyajlı İ20 Fiyat,Donanım,Teknik Özellikler Ve Broşür Bilgisi

HYUNDAİ i20  ANA KONU

HYUNDAİ i20  ANA KONU

HYUNDAİ i20  ANA KONU

HYUNDAİ i20  ANA KONU

HYUNDAİ i20  ANA KONU

Broşür;

http://yenii20.hyundai.com.tr/Hyundai-Yeni-i20.pdf

• Yeni i20 makul fiyatlardan girdi piyasaya 1.2 telam 30bin 1.2 jump 30600 600tl fark birşey değil. yeni 1.2 motorun gücü 85ps çıkartılmış.

4 kapıda hoparlör standart olmuş ve başlangıç paketi hariç arkalara her iki kapıya ek 2 hoparlör eklemişler, camlarda sıkışma önleyici sensör gibi bir çok ekleme olmuş.

iç yalıtım ne alemde tek bilmediğimiz bu kaldı. 19 mayıs günü test sürüşleri başlıyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

quote:

herkese merhabalar.

Garantiyi yakmayın bence...
    Ben dizel aracımın 40.000km bakımına 289tl vermiştim.

vallahi süper fiyatmış.Nerde yaptırdınız acaba sorabilirmiyim.Eğer yakın bi yerse bende gelir yaptırırım şahsen.

Hyundai Anamur Deryada yaptırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

Yeni i20 makul fiyatlardan girdi piyasaya 1.2 telam 30bin 1.2 jump 30600 600tl fark birşey değil. yeni 1.2 motorun gücü 85ps çıkartılmış.

4 kapıda hoparlör standart olmuş ve başlangıç paketi hariç arkalara her iki kapıya ek 2 hoparlör eklemişler, camlarda sıkışma önleyici sensör gibi bir çok ekleme olmuş.

iç yalıtım ne alemde tek bilmediğimiz bu kaldı. 19 mayıs günü test sürüşleri başlıyor

Donanım olarak baya zenginleştirilmiş
  • Hyundai Assan 607 milyon dolar yatırımla üretimini iki katına çıkaracak
    HYUNDAI Assan’ın Avrupa’ya ihraç ettiği i20’nin yeni modeli, İzmit fabrikasında Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ile Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün’ün de katıldığı törenle banttan indirildi. Törende Hyundai Assan İzmit Fabrikası’ndaki yıllık üretim kapasitesinin, 607 milyon dolarlık yeni yatırımla 200 bin adete çıkarılacağı açıklandı.

Hyundai Assan İzmit Fabrikası’nda yapılan törene Kore Büyükelçisi S.K. Lee, Kocaeli Valisi Ercan Topaca, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Hyundaı Assan Başkan ve Ceo’su Won-Shın Chang, Hyunaı Assan Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar ile sanayici ve işadamları katıldı.

TÜRKİYE ÖNEMLİ YATIRIMLARLA DÜNYA’YA MESAJ VERİYOR

Törende konuşan Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Türkiye’nin çok önemli yatırımlarla dünyaya mesajlar verdiğini belirterek şunları söyledi: "Bundan 10 yıl öncesine kadar ’Türkiye hasta’ diyenler şimdi oksijen çadırındalar. Allah onlara şifa versin. Türkiye sağladığı ekonomik istikrarı ve özel sektörüne vermiş olduğu desteğin nimetlerini yaşıyor bugün. Dünyanın her neresinden kim gelirse gelsin, şunu iftihar ederek söylüyorum ki bu ülkenin ekonomi bakanı olmaktan gurur duyuyorum. Yurt dışına gittiğimizde işadamlarımız ay yıldızlı pasaportu taşımaktan gurur duyuyorlar."

’BU YATIRIMLAR KARA KAŞIMIZA KARA GÖZÜMÜZE GELMİYOR’

Türkiye’ye gelen yatırımların siyasi, ekonomik ve güven istikrarından geldiğini söyleyen bakan Çağlayan şözlerini şöyle sürdürdü: "Kuşkusuz bu yatırımlar Türkiye’ye gelirken bizim kara kaşımıza kara gözümüze gelmiyor. Bu yatırımlar Türkiye’nin siyasi, ekonomik, güven ve istikrarına geliyor. Bugün Türkiye’ye yatırım yapanlar sadece Türkiye’de 75 milyon nufusa bakmıyor. Bugün Türkiye’ye gelenler 56 ülkenin coğrafyasına ulaşıyor. Aslında Dünyanın ekonomik ekseni kaymıştır. Yani mal akımları kuzeyden güneye giderdi. Türkiye’nin içinde bulunduğu gelişmiş ülkeler hemen hemen eşit paya gelmiştir. Önümüzdeki 10 yılda dünya ticaretinde yüzde 60-65’inden fazla pay sahibi olacaktır."

2 BİN 400 EK İSTİHDAM

Hyundai Assan olarak yeni yatırım kararları aldıklarını söyleyen Hyundai Assan Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar şöyle konuştu: "Hyundai Assan olarak, Türkiye üretim kapasitesini otomobil üretimi olarak yıllık 100 bin adetten asgari 200 bin adet seviyesine arttırma kararı almış bulunmaktayız. Yeni i20 sayesinde yıllık 70 bin adetlik ihracatla ülkemize 1 milyar USD’den fazla doviz getirmeyi öngörmekteyiz. Yani toplam yapılacak ana ve yan sanayiler yatırımının bütçesi 1 milyar TL’den fazla olacak olup, yaklaşık 2 bin 400 kişiye ek istihdam yaratılacaktır."

18 AY İÇERSİNDE TAMAMLANACAK

Üretilecek ürünlerin A ve B segmenti yeni nesil ürünler olacağını belirten Ali Kibar şöyle devam etti: "Bu segmentelerde ülkemiz pazarında lider duruma geçmeyi hedefliyoruz. Üretimimizin yaklaşık yüzde 94’ü Avrupa Birliği ve STA ülkelerine ihracat olarak hedeflenmekte olup, yıllık 2 milyar dolardan fazla döviz getirecektir. Bu yatırımlarla yerlilik oranını yüzde 67 seviyelerine getireceğiz. Yatırımı 18 ay içinde tamamlayacak olup, 2013 yılı sonunda da devreye almayı planlıyoruz."

HYUNDAİ’NİN HEDEFİ 1 NUMARA OLMAKTIR

Hyundai’nin her geçen yıl dünya çapındaki satış rakamlarında rekor seviyelere ulaştığını anlatan Hyundaı Assan Başkanı ve Ceo’su Won-Shın Chang da şunları söyledi: "Hyundai Motor Grubu son yıllarda pozitif bir momentum yakalamış ve her geçen yıl dünya çapındaki satış rakamlarında rekor seviyelere ulaşmıştır. Ancak şunu tekrar belirtmeliyim ki, Hyundai’nin ana hedefi kalite satış gerçekleştirmek ve müşteri memnuniyetinde 1 numara olma yolunda dünyanın en çok arzu edilen markası olmaktır. 2010 yılında gururla üretimine başladığımız i20 modelimiz, yenilenen yüzüyle mayıs ayı itibariyle fabrikamızın bantlarından inmeye başladı. Hyundai’ye Türkiye ve Avrupa’da gösterilen yoğun talep sayesinde de Türkiye’de yatırımlarımıza devam edeceğiz ve her zaman en yüksek teknolojiyle birlikte en modern ve en üstün ürünleri sunmaya devam edeceğiz."

Daha sonra banttan indirlen Hyundai i20 önünde kurdele kesildi.

HYUNDAİ i20  ANA KONU

• quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

Yeni i20 makul fiyatlardan girdi piyasaya 1.2 telam 30bin 1.2 jump 30600 600tl fark birşey değil. yeni 1.2 motorun gücü 85ps çıkartılmış.

Bayilerden fiyat almak lazim. Önceki için sitede 30bin yazıyodu ama bayilere telefon açınca pazarlıksız 27500 diyolardi direk. Bayiler yenisi için sitedeki gibi fiyat verecekse eğer fark 600 değil de 3000 tl oluyor. Yeni olduğu için pazarlık payı da bırakmazlar belki. O zaman fark daha da açılır.
    Fiyatı bir kenara bırakırsak donanım olarak zenginleşmiş oldukça. 1.2 nin tüketimi de 6.1 e düşmüş .bu rakam b sınıfında çok etkileyici.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techstat -- 17 Mayıs 2012; 22:28:37 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• GEÇEN HAFTA BENDE 2011 model 1.25 Mode i 20 alarak aranıza katıldım aracıma brc marka lpg kit taktırtım fakat yakıtı şuan çok fazla . km de 30 krş yakıyor şehir içi lpg litre fiyatı 2,25 tl mersinde bu durumda 1 lt lpg ile ortalama 7 7,5 km gitmiş 2 defa denedim depoyu fulledim sonra 90 km falan gittikten sonra tekrar aynı benzinlikten fulledim aldığım lpg yi yola bölünce 30 krş çıkıyoo bu çok uçuk değilmi acaba lpg ayarındamı sorun var. yoksa lpg ilk takıldığında bir süre böyle fazla yakarmı
  • 1.1 Crdi 75plik motoru getirmemişler
  • arkadaşlar merhaba

07.03.2012 tarihinde 1.4 cvvt mode i20 aldım. 70 gün oldu alalı ve yaklaşık 3200 km yaptım. bu aralar lpg işini düşünmeye başlamıştım. bir yanım ekonomi olarak lpg yi istiyor. yaklaşık 1 senede lpg kiti kendini amorti eder benim kullanımıma göre. diğer taraftan kapalı alanlara park sorunu, garantinin bozulması gibi etkenler beni lpg den uzaklaştırıyor. Yeni i20 yi görünce aklıma şöyle bir fikir geldi ve olabilirliğini size danışmak istedim. illaki bu konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar vardır. Aracımı hyundai aracılığıyla koçfinanstan 23000 tl kredi kullanarak aldım. 2 taksit ödedim. dediğim gibi olabilirliğini bilmiyorum ve size soruyorum. ben Hyundai ye aracımı yeni i20 nin 1.2 motorlu modellerinden biri ile takas etmek istiyorum desem, şu anki kredimi devam ettirip aradaki farkı nakit olarak ödesem ve koçfinans tan diğer araçtaki rehini kaldırıp buna devretmek istediğimi söylesem olurmu? ve tabiki mevcut kaskomu yeni aracıma devretmem mümkünmü?

• fiyatlar yüksek geldi bana ,1.4 otomatik şanzımanlı üst seviye bir donanım istiyorsanız en aşşa 38.000 i gözden çıkarmanız gerek . bayilerde fiyat yeni oturmaya çalıştığından fazla pazarlık payı da bırakmıyacaklardır .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi estimates29 -- 17 Mayıs 2012; 22:55:53 >
  • yeni model olduğu için bu liste fiyatları üzerinden bir süre indirim olacağını sanmıyorum.
    yol bilgisayarını göremedim. en alt donanımda da var mı acaba ?
  • Yeni Hyundai i20 Lansmanı
    İşte merakla beklediğiniz ve duyularla donatılan Yeni Hyundai i20. Hyundai Assan İzmit Fabrikası'nda şu an gerçekleştirilen lansmanından ilk görüntüler!

HYUNDAİ i20  ANA KONU

HYUNDAİ i20  ANA KONU

HYUNDAİ i20  ANA KONU

HYUNDAİ i20  ANA KONU

HYUNDAİ i20  ANA KONU

HYUNDAİ i20  ANA KONU

HYUNDAİ i20  ANA KONU

HYUNDAİ i20  ANA KONU

HYUNDAİ i20  ANA KONU

• Cep Telefonuma Glen Mesaj;

Yeni HYUNDAİ i20 Duyularla donatıldı.19-20 Mayısta test sürüşüne gelin.Onu yakından tanıyın.Hisleriniz karşılıksız kalmayacak.Hyundai Gençler.
    Tekirdağ
  • Yeni i20 Tune donanımı 1.4 otomatik 39.900 fiyat alabildim kavga dövüş. Ellerinde 1 tane beyaz hemen teslim var.
    Aracı hemen bağlayalım TR de ilk yeni i20 sahibi olun dediler napsam karar veremedim, hanıma alcaz

Fiyat biraz şok edici gelmiş olabilir ama araç gerçekten dolu. Geri görüş kamera sistemi, esp, gündüz farı aklınıza ne gelirse konmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi racerant -- 18 Mayıs 2012; 15:20:06 >
  • 
Sayfa: önceki 851852853854855
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.