Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

HYUNDAİ i20 KULÜBÜ 433 ÜYE ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı
27.817
Cevap
159
Favori
1.640.560
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Hyundai >> HYUNDAİ i20 KULÜBÜ 433 ÜYE ANA KONU
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      508 Mesaj
      05 Mayıs 2012 13:50:13
      i20 sini satan yokmu millet
      |
      |

the only thing to fear, is running out of beer.
    • Yüzbaşı
      331 Mesaj
      05 Mayıs 2012 19:20:58
      yeni i20

[DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=r90BqvzkQqs&feature=relmfu]
      |
      |

• Çavuş
      50 Mesaj
      05 Mayıs 2012 20:55:44
      i20 1.4 crdi 1oooo bakımımı (aracım 13300 de) bugün ucar altunizade de yaptırdım.Ön balatam bitmiş.Çok frene basıyoruz herhalde,normalde 40000 50000 bile kullanan var dedi usta.Onu da değiştirdiler.Toplam 440 tl tuttu.%10 da indirim yaptılar.400 tl ödedim.4 saat sürdü.Cafesi,serviste beklerken gösterilen hizmet iyiydi.Hediye olarak ise 2 kişilik uçar kafede sabah kahvaltısı,kahve dünyasından çikolata (ufak),kahve,kolonyalı mendil,koku verdiler.Aracı da iç dış bi güzel yıkadılar.Genel olarak servisten memmun kaldım.

HYUNDAİ İ20 1.4 CRDİ
    • Yarbay
      9804 Mesaj
      06 Mayıs 2012 00:43:15 Konu Sahibi
      Araca %100 uyumlu paspas satılan yer biliyormusunuz? daha önce çok pahalı diye vazgeçmiştim, yanlış hatırlamıyorsam 130tl falandı
      |
      |

• Yarbay
      15682 Mesaj
      06 Mayıs 2012 21:00:18
      quote:

Orijinalden alıntı: muratpotur

i20 1.4 crdi 1oooo bakımımı (aracım 13300 de) bugün ucar altunizade de yaptırdım.Ön balatam bitmiş.Çok frene basıyoruz herhalde,normalde 40000 50000 bile kullanan var dedi usta.Onu da değiştirdiler.Toplam 440 tl tuttu.%10 da indirim yaptılar.400 tl ödedim.4 saat sürdü.Cafesi,serviste beklerken gösterilen hizmet iyiydi.Hediye olarak ise 2 kişilik uçar kafede sabah kahvaltısı,kahve dünyasından çikolata (ufak),kahve,kolonyalı mendil,koku verdiler.Aracı da iç dış bi güzel yıkadılar.Genel olarak servisten memmun kaldım.

13.000km de ön balatayı bitirmekte marifet

Hyundai i20 1.4 Crdi 90 HP Select Opak Kırmızı
      2009
    • Yarbay
      9804 Mesaj
      06 Mayıs 2012 21:37:38 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

quote:

13.000km de ön balatayı bitirmekte marifet

+ bir o kadar da yakıt masrafı olmuştur.
      |
      |

• Yarbay
      15682 Mesaj
      06 Mayıs 2012 21:45:03
      Benim ön balata 30.000km bakımında değişti o zaman bile şaşırmıştım ne çabuk bitti diye.
      Gerçi değişmeden önce 3ay toroslar da cirit atmıştım sürekli freni kullanmıştım.

2009
    • Yarbay
      2437 Mesaj
      06 Mayıs 2012 23:04:10
      Ben genelde agresif kullanmam. Örneğin ileride kırmızı ışık yanmış veya yanmak üzere ise ayağımı gazdan çeker ve vites küçülterek aracı mümkün mertebe yavaşlatırım. Bu şekilde yaptığımda genelde ışık yeşile döndüğünde bile durmamış olurum. Özellikle uzun yolculuklarımda şehirlerden geçerken bu yöntem inanılmaz işe yarıyor, tavsiye ederim. Yakıta da etkisi olduğunu düşünüyorum ki aracım şehirdışı klima açık vaziyette 16 kuruş (ort. 100 km sabit hızda), şehir içi ise 20 kuruş yakıyor :)
      |
      |

• Çavuş
      50 Mesaj
      07 Mayıs 2012 11:20:55
      quote:

Benim ön balata 30.000km bakımında değişti o zaman bile şaşırmıştım ne çabuk bitti diye.
      Gerçi değişmeden önce 3ay toroslar da cirit atmıştım sürekli freni kullanmıştım.

biraz daha az fren kullanmaya,ya da motor freni denilen olayi kullanmam lazim galiba.daha 3 yillik soforum neticede.yakit da solediginiz gibi normalden fazla oluyor.sehirici 0,285 kurus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

HYUNDAİ İ20 1.4 CRDİ
    • Binbaşı
      1342 Mesaj
      07 Mayıs 2012 12:07:55
      quote:

ben 46000 de değiştirdim ön balataları. ama öyle aşırı fren falan yapmam araçta. siz baya frenli kullanmışınız sanırım.
      |
      |

• Yüzbaşı
      723 Mesaj
      07 Mayıs 2012 13:45:22
      Kolçak alan oldu mu yakınlarda fiyatını bilen var mı ? Sanayiden taktırsak daha iyidir sanırım hem ucuz hem işlevsel.
      |
      |

• Yüzbaşı
      478 Mesaj
      07 Mayıs 2012 15:59:39
      benzinde indirim olmus ozledigimz haberler sanirim son uc haftadir 3. indirim..

Sevgide güneş gibi ol,dostluk ve kardeşlikte
      akarsu gibi ol,hataları örtmede gece gibi ol,
      tevazuda toprak gibi ol,öfkede ölü gibi ol,
      her ne olursan ol,ya olduğun gibi görün,ya göründügün gibi ol
    • Teğmen
      174 Mesaj
      07 Mayıs 2012 16:03:03
      quote:

Orijinalden alıntı: emasu83

benzinde indirim olmus ozledigimz haberler sanirim son uc haftadir 3. indirim..

gerçekten güzel haber , inşallah yeni zamların habercisi olmaz
      |
      |

tek büyük aşk beşiktaşk
    • Yarbay
      15682 Mesaj
      07 Mayıs 2012 16:30:43
      Benzinde yeni indirim

Benzin fiyatında litre başına 11 kuruş, motorinde ise 12 kuruş indirim yapıldı. Benzin fiyatında litre başına 11 kuruş, motorinde ise 12 kuruşluk yapılan indirim saat 24:00'ten itibaren geçerli olacak.

Benzinin litresine en son 2 Mayıs 2012'de 12 kuruşluk bir indirim yapılmıştı.

İstanbul Avrupa’da 95 oktan kurşunsuz benzin fiyatları 4.42-4.49 TL arasında satılırken, 97/98 kurşunsuz benzinin fiyatı ise 4.42-4.55 TL arasında değişiyor.

2009
    • Yarbay
      9804 Mesaj
      07 Mayıs 2012 17:36:21 Konu Sahibi
      quote:

Benzinde yeni indirim

Benzin fiyatında litre başına 11 kuruş, motorinde ise 12 kuruş indirim yapıldı. Benzin fiyatında litre başına 11 kuruş, motorinde ise 12 kuruşluk yapılan indirim saat 24:00'ten itibaren geçerli olacak.

Benzinin litresine en son 2 Mayıs 2012'de 12 kuruşluk bir indirim yapılmıştı.

İstanbul Avrupa’da 95 oktan kurşunsuz benzin fiyatları 4.42-4.49 TL arasında satılırken, 97/98 kurşunsuz benzinin fiyatı ise 4.42-4.55 TL arasında değişiyor.

Bu hızla düşmeye devam eder inşallah. kaşıkla verip kepçeyle alma işine dönmesin de
      |
      |

• Yüzbaşı
      389 Mesaj
      07 Mayıs 2012 21:56:48
      Üstüste indirimler geldi benzine büyük bi zam için hafiften tırsıyorum aslında. En son 4.65 ten almıştım 97 yi. 4.44 e düşmüş.

|
      |

• Yarbay
      2437 Mesaj
      08 Mayıs 2012 00:31:12
      Dünyada petrol fiyatları aşağı yönlü seyrediyor şu aralar ve bu da başta bizlerin işine geliyor tabiiki.. Şu an varili 113 usd' den işlem görüyor. İnşallah 100 usd lerin de altını görürüz diyesim geliyor ama... biraz zor olduğu da bir gerçek.
      Geçenlerde Full' den yakıt aldım. Depo dolmasına yakın pompa resmen hava bastı. Hani şu su musluğunu açarsınız da ilk olarak hava gelir ya, aynen öyle... 20 yıldan beri araç kullanırım ve akaryakıt alırım ama bu durum ilk kez başıma geldi. Durumu Full' e ilettim onlar da Tüv Türk' e ilettiler. Tüv Türk yetkilisi ile birkaç gün önce oldukça detaylı bir telefon görüşmesi yaptık ve bugün de tekrar geri döndüler. Söz konusu İzmir Full istasyonunda şikayetim üzerine ölçüm yapılacağını ve dilersem bizzat gidip hazır olarak tüm aşamaları ve sonucu görebileceğimi bildirdiler. Tabii işlerim olduğundan teşekkür ederek katılamayacağımı söyledim ve sonucu tarafıma ulaştırmalarını rica ettim. Sonuç ve ayrıntılı fotoğrafları (bulunduğum ortam biraz gürültülüydü ve bu şekilde anladım) söz konusu Full istasyonuna benim adıma bırakacaklarını bildirdiler. İlk fırsatta gideceğim bakalım sonuç nasıl çıkmış diye... Sözün özü arkadaşlar akaryakıt alırken asla aracınızın başından ayrılmayın. Kredi kartınızdan da çektirecek olsanız mutlaka dolum bittikten sonra büro kısmına geçin. Yalnızca kısa bir hatırlatma idi..

• Yarbay
      15682 Mesaj
      08 Mayıs 2012 09:15:17
      Günaydın Arkadaşlar.
      Bu devirde artık dürüst esnaf bulmak zor herşeyin hilesine kaçıyorlar nasıl bir müslüman ülke olduk anlamadım yapmamamız gereken ne varsa yapıyoruz
      |
      |

2009
    • Yarbay
      9804 Mesaj
      08 Mayıs 2012 13:34:26 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: TR_001

Dünyada petrol fiyatları aşağı yönlü seyrediyor şu aralar ve bu da başta bizlerin işine geliyor tabiiki.. Şu an varili 113 usd' den işlem görüyor. İnşallah 100 usd lerin de altını görürüz diyesim geliyor ama... biraz zor olduğu da bir gerçek.
      Geçenlerde Full' den yakıt aldım. Depo dolmasına yakın pompa resmen hava bastı. Hani şu su musluğunu açarsınız da ilk olarak hava gelir ya, aynen öyle... 20 yıldan beri araç kullanırım ve akaryakıt alırım ama bu durum ilk kez başıma geldi. Durumu Full' e ilettim onlar da Tüv Türk' e ilettiler. Tüv Türk yetkilisi ile birkaç gün önce oldukça detaylı bir telefon görüşmesi yaptık ve bugün de tekrar geri döndüler. Söz konusu İzmir Full istasyonunda şikayetim üzerine ölçüm yapılacağını ve dilersem bizzat gidip hazır olarak tüm aşamaları ve sonucu görebileceğimi bildirdiler. Tabii işlerim olduğundan teşekkür ederek katılamayacağımı söyledim ve sonucu tarafıma ulaştırmalarını rica ettim. Sonuç ve ayrıntılı fotoğrafları (bulunduğum ortam biraz gürültülüydü ve bu şekilde anladım) söz konusu Full istasyonuna benim adıma bırakacaklarını bildirdiler. İlk fırsatta gideceğim bakalım sonuç nasıl çıkmış diye... Sözün özü arkadaşlar akaryakıt alırken asla aracınızın başından ayrılmayın. Kredi kartınızdan da çektirecek olsanız mutlaka dolum bittikten sonra büro kısmına geçin. Yalnızca kısa bir hatırlatma idi..

Bu hava olayı eski tip pompalarda oluyordu yenilerde yok diye biliyordum. eskiden müşteri gittikten sonra hortumda kalan yakıtı bir bidona alıp gelen müşteri boş hortumu dolduracak yakıtın da parasını ödemiş oluyordu.

• Yüzbaşı
      484 Mesaj
      08 Mayıs 2012 15:00:48
      Yeni i20 ne zaman piyasada olacak, bilgisi olan var mı?
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
Yeni Abonelik d-smart
millenicom;internet;servis
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.