Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (844. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29.262
Cevap
201
Favori
1.964.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 842843844845846
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sfzb67

quote:

Orijinalden alıntı: enoman

Hadi ya çok uygunmuş benimki de en pahalısı Michelin ama tanesi 410tl.Hankook 415 alacağım sanırım ona odaklandım gibi.

410tl de çok pahalı ya 55yanak alsan daha uygun olur.

Yok orjinal ebatında Hankook buldum onu alıcam hem de uygun fiyatlı.

• quote:

quote:

quote:

Hadi ya çok uygunmuş benimki de en pahalısı Michelin ama tanesi 410tl.Hankook 415 alacağım sanırım ona odaklandım gibi.

En iyisi bende Hankook k425 Kinergy Eco düşünüyorum bakalım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

En iyisi bende Hankook k425 Kinergy Eco düşünüyorum bakalım.

Sizinki de hayırlı olsun şimdiden,Hankook muadil markalardan bir tık önde tam bir f/p lastiği gerçekten.

• bu gün @Tayfuni20 arkadaşımla tanışma fırsatım oldu. formumuz, HYUNDAİ i20 KULÜBÜ sayesinde,
    en az arabası kadar güzel, değerli bir arkadaşım olduğunu düşünüyorum. formun amaç ve gayesi bu olsa gerek,
    aksi halde aynı memlekette, hatta aynı muhitte hiç tanışmadan yaşayıp gidecektik. iyiki varsın HYUNDAİ i20 KULÜBÜ ,
    konuyu açıp emek veren ,bu formu okuyan ,yorum yapan bildiklerini paylaşan herkese teşekkürler.

gelelim tayfun kardeşimin güzel i20 sine,

bolca emek ve para harcanmış, oldukça şık ve güzel omuş, eskilerin tabiriyle eteket bi araba olmuş.
    fotoğrafların dan çok daha güzel alımlı, diri cabcanlı, duruyor. harcanan her kuruşu haketmiş ne yapsa yakışmış kerataya.

tekrar maşallah diyelim.

yani i20 lerimiz biraz emek ve masrafla epey ses getirecek.

bende acizane olarak tayfun arkadaşımın müsadeleriyle ,kendi yorumumla fotoğraflarını tekrar ekliyorum.
    umarım beğenir vede beğenirsiniz.

HYUNDAİ i20  ANA KONU

• quote:

Orijinalden alıntı: burkon

bu gün @Tayfuni20 arkadaşımla tanışma fırsatım oldu. formumuz, HYUNDAİ i20 KULÜBÜ sayesinde,
    en az arabası kadar güzel, değerli bir arkadaşım olduğunu düşünüyorum. formun amaç ve gayesi bu olsa gerek,
    aksi halde aynı memlekette, hatta aynı muhitte hiç tanışmadan yaşayıp gidecektik. iyiki varsın HYUNDAİ i20 KULÜBÜ ,
    konuyu açıp emek veren ,bu formu okuyan ,yorum yapan bildiklerini paylaşan herkese teşekkürler.

gelelim tayfun kardeşimin güzel i20 sine,

bolca emek ve para harcanmış, oldukça şık ve güzel omuş, eskilerin tabiriyle eteket bi araba olmuş.
    fotoğrafların dan çok daha güzel alımlı, diri cabcanlı, duruyor. harcanan her kuruşu haketmiş ne yapsa yakışmış kerataya.

tekrar maşallah diyelim.

yani i20 lerimiz biraz emek ve masrafla epey ses getirecek.

bende acizane olarak tayfun arkadaşımın müsadeleriyle ,kendi yorumumla fotoğraflarını tekrar ekliyorum.
    umarım beğenir vede beğenirsiniz.

HYUNDAİ i20  ANA KONU

:) utandırdınız beni . Elimizden geldiğince birşeyler yaptık . İleride dahada iyi olacagından şüphem yok 17 inc krom jant düşünüyorum.

• Arka Tampon Koruyucu
    HYUNDAİ i20  ANA KONU

Cam Gölgeliği
    HYUNDAİ i20  ANA KONU

Eşik Koruyucu
    1.Model
    HYUNDAİ i20  ANA KONU

2.Model
    HYUNDAİ i20  ANA KONU

Spor Vites Topuzu
    HYUNDAİ i20  ANA KONU

Çeki Çubuğu
    HYUNDAİ i20  ANA KONU

Bağaj Kapağı Şeridi
    HYUNDAİ i20  ANA KONU

i20 Anahtarlık
    HYUNDAİ i20  ANA KONU

Handsfree Car Kit - Parrot CK3100
    HYUNDAİ i20  ANA KONU

Carbon Effect Roof Graphic
    HYUNDAİ i20  ANA KONU

Bisiklet Taşıyıcı
    1.Model
    HYUNDAİ i20  ANA KONU

2.Model
    HYUNDAİ i20  ANA KONU

Sport Stripes
    HYUNDAİ i20  ANA KONU

• @Tayfuni20,
    inşallah diyelim, böylede çok güzel, biraz hevesini alda ,sonra 17 janta geçersin. çıtayı çok da yükseltme ha ,
    hele bunu s**** yavaş yavaş,

@emasu83,

ne güzel aksesuarlar bunlar.

yav insanı gaza getirip durma , kesenin ağzını actıracan bize,

vites topuzu ve carbon kablamayı çok beğendim

edit:::: yıldız olan bölüm SİNDİRELİM idi (sistem yıldız vermiş sakıncalı bi kelimemi acep?)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burkon -- 4 Mayıs 2012; 0:29:15 >
  • bunlardan bi anahtarlıgı alsam yeter.. "i20 t ur k i y e" de paylaşılmış bende burda da gorulsun istedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: seferozsoy

quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

quote:

herkese günaydın arkadaşlar bi problemim var. geçen bi USB aldım sony marka 4 gb. mp3 leri de yükledim ama okumuyor. sorun nedir anlamadım başka bi teyp de denedim çalışıyor sorun yok . daha önce sandisk marka bi USB vardı sorunsuz çalışıyordu kırılınca bunu aldım ama böyle oldu anlayan arkadaş varsa bi el atıversin

Bilgisayarda fat32 olarak biçimlendirmeniz lazım.

eyvallah sağolasın. yanlış hatırlamıyorsam fat34 yazıyordu sanırım sorun çözülecek

günaydın samet hocam söylediğin şeye baktım fat32 olarak görünüyordu zaten. biraz inceledim ayar yapacak bişey bulamadım. ben usb ye müzikleri klasör klasör atmıştım o yüzden okumuyor olabilirmi. arabaya taktığımda 2 dakika kadar bekliyor daha sonra reading error diyor olay bu

• quote:

Orijinalden alıntı: emasu83

bunlardan bi anahtarlıgı alsam yeter.. "i20 t ur k i y e" de paylaşılmış bende burda da gorulsun istedim

Anahtarlığı alan vardı bu forumdan geçen sene ama tam olarak hatırlamıyorum kimdi Koraydı sanırım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lucklord

quote:

quote:

iphone usb kablosunu araca taktığınızda müzik dinleyebilen ve telini şarj edebilen varmı?
    bende 2saniye de bir şarj edip bırakıyor telefona elektirik verip bırakıyor müzikte dinleyemiyorum

Telefonu bağladığınız kablo usb + aux Y kablo mu?

yok normal iphone telefonun şarj için kullandığım usb kablosu

onunla olmaz gerekli kablo bu
    HYUNDAİ i20  ANA KONU

Linea araçta normal iphone kablosu ile hem şarj etmekte hemde müzik dinlemekteydim i20 nin usb mekanizması farklı mı ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

herkese günaydın arkadaşlar bi problemim var. geçen bi USB aldım sony marka 4 gb. mp3 leri de yükledim ama okumuyor. sorun nedir anlamadım başka bi teyp de denedim çalışıyor sorun yok . daha önce sandisk marka bi USB vardı sorunsuz çalışıyordu kırılınca bunu aldım ama böyle oldu anlayan arkadaş varsa bi el atıversin

eyvallah sağolasın. yanlış hatırlamıyorsam fat34 yazıyordu sanırım sorun çözülecek

günaydın samet hocam söylediğin şeye baktım fat32 olarak görünüyordu zaten. biraz inceledim ayar yapacak bişey bulamadım. ben usb ye müzikleri klasör klasör atmıştım o yüzden okumuyor olabilirmi. arabaya taktığımda 2 dakika kadar bekliyor daha sonra reading error diyor olay bu

Farklı usb belleklerde sorun yoksa kullandığınız bellekten sorun oluşuyor olabilir. fat32 gözükse de tekrar biçimlendirdiniz mi? şarkıların klasörde olması sorun yaratmaz.

HP 8 GB USB 2.0 MEMORY (V165W) almanızı tavsiye ederim. el falan çarpıp kırılma tehlikesi yok, forumda da bir çok kişi aldı bende dahil sorunsuz çalışıyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

iphone usb kablosunu araca taktığınızda müzik dinleyebilen ve telini şarj edebilen varmı?
    bende 2saniye de bir şarj edip bırakıyor telefona elektirik verip bırakıyor müzikte dinleyemiyorum

Telefonu bağladığınız kablo usb + aux Y kablo mu?

yok normal iphone telefonun şarj için kullandığım usb kablosu

onunla olmaz gerekli kablo bu
    HYUNDAİ i20  ANA KONU

Linea araçta normal iphone kablosu ile hem şarj etmekte hemde müzik dinlemekteydim i20 nin usb mekanizması farklı mı ?

i20 ve bmw bazı araçlarında bu tip kabloyla çalışıyor. bu kablo bazı sitelerde 15 20tl arasında satılmakta

• Teşekkür ederim cevaplarınız için
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Farklı usb belleklerde sorun yoksa kullandığınız bellekten sorun oluşuyor olabilir. fat32 gözükse de tekrar biçimlendirdiniz mi? şarkıların klasörde olması sorun yaratmaz.

HP 8 GB USB 2.0 MEMORY (V165W) almanızı tavsiye ederim. el falan çarpıp kırılma tehlikesi yok, forumda da bir çok kişi aldı bende dahil sorunsuz çalışıyor.

bundan önce sandisk vardı sorunsuz çalışıyordu o kırılınca aldım bunu. tekrar biçimlendire yapmadım bi deneyim. bu arada buda küçük kibar bişey zaten onun için aldım. inşallah çalışır yoksa kıracam delirtti iyice

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bundan önce sandisk vardı sorunsuz çalışıyordu o kırılınca aldım bunu. tekrar biçimlendire yapmadım bi deneyim. bu arada buda küçük kibar bişey zaten onun için aldım. inşallah çalışır yoksa kıracam delirtti iyice

Bende daha önce sandisk, ocz, kingston, kullandım bu tür sorunlar yaşamamıştım. büyük kapasiteli bir bellek yerine 2lik bir kaç tane alıp şarkı türlerine göre atmak da pratik oluyor

• Selam arkadaşlar.i20 1.4 crdi 75 ps aracım için yarın 15 000 bakımına gideceğim.Hyundai Ucar Altunizade de bakımı yaptıracagım.En son yakınlarda yaptıran var mı?Neler değişebilir? Ne kadar tuttu?Pazarlık oluyor mu fiyatta?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratpotur

Selam arkadaşlar.i20 1.4 crdi 75 ps aracım için yarın 15 000 bakımına gideceğim.Hyundai Ucar Altunizade de bakımı yaptıracagım.En son yakınlarda yaptıran var mı?Neler değişebilir? Ne kadar tuttu?Pazarlık oluyor mu fiyatta?

İlk bakımda yağ,yağ filtresi,hava filtresi,yağ tapa contası,yağ boşaltma tapası +işçilik en fazla 200tl tutar bunların dışında bi parça değiştirtme sakın Mazot filtresi,Polen filtresi bir sonraki bakımda değişir.
    Bu arada dizel bakımları 15.000km değil 10.000km birdir
  • Aracı sıfır aldığını varsayarak konuşuyorum söylediğiniz değişimler için ücret almaması gerekmiyor mu ?
  • quote:

Aracı sıfır aldığını varsayarak konuşuyorum söylediğiniz değişimler için ücret almaması gerekmiyor mu ?

Yeni Accnet Blue ve Elantrada ilk 3bakım ücretsizdi yanılmıyorsam,diğer modeller içinde geçerlimi bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sfzb67 -- 4 Mayıs 2012; 14:38:06 >
  • 
Sayfa: önceki 842843844845846
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.