Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (683. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
29.267
Cevap
202
Favori
1.965.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 681682683684685
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SAMET/

quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

ekim ayında kar onuda gördük burada

Kar mı yagdı samet tokata,erken geldi kıs.

Tokat'da değilim bolu gerede'ye kar yağıyor

Oraya geç bile kalmış o zaman Samet
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan18

Ankara'da da hava çok soğuk.
    Gecen yıl kısa kolluyla dolaşıyordum, bu yıl kazakları erken çıkardım. Pastirma yazı gelsede biraz ısınsak

Benim km 30bine dayandı ama lastiklerin durumu iyi. Seneye ekonomik durumum iyi olursa lastik ve jant operasyonu birlikte yapmayı düşünüyorum.

Bende 40600kmdeyim.Sağ ön lastikte zedelendi telleri gözüküyor 50bin de değiştirecektim ama bu ara değiştirebilirim sakata gelmeyelim yolda
  • quote:

quote:

Gecen yıl kısa kolluyla dolaşıyordum, bu yıl kazakları erken çıkardım. Pastirma yazı gelsede biraz ısınsak

Benim km 30bine dayandı ama lastiklerin durumu iyi. Seneye ekonomik durumum iyi olursa lastik ve jant operasyonu birlikte yapmayı düşünüyorum.

Bende 40600kmdeyim.Sağ ön lastikte zedelendi telleri gözüküyor 50bin de değiştirecektim ama bu ara değiştirebilirim sakata gelmeyelim yolda

İhmale gelmez hocam.
    Durum dediğin gibiyse hiç riske girme.

• Dün Kastamonu Ilgaz'a da kar yağdı. Ama henüz kışlık lastik için erken. Aralığın ilk haftası kışlıkları takarım. Zaten hazır jantın üstündeler.
  • 1.4 benzinli 100 bg otomatik prıme gp modeli aldım şuan 13000 km oldu hiç bir sorunla karşılaşmadım, edirne keşan a giderken 4 kişi araçla hafif rampa aşağı 200 km hıza ulaştım tık yoktu ne sallama ne direksiyonda titreme güzel arabalar hatta sislere xenon takdırdım görsel harika oldu tavsiyr ederim, arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: legendboxer

Dün Kastamonu Ilgaz'a da kar yağdı. Ama henüz kışlık lastik için erken. Aralığın ilk haftası kışlıkları takarım. Zaten hazır jantın üstündeler.

Benim memleket
  • quote:

quote:

quote:

İhmale gelmez hocam.
    Durum dediğin gibiyse hiç riske girme.

Hanım park ederken kaldırıma sürtmüş lastiğin yanağından derin bi et parçası kopmuş teller görünüyor,dediğiniz gibi ihmale gelmez bayramdada uzun yol yapıcaz bakalım imkanım olursa değiştiricem.

• quote:

Orijinalden alıntı: zsselim

1.4 benzinli 100 bg otomatik prıme gp modeli aldım şuan 13000 km oldu hiç bir sorunla karşılaşmadım, edirne keşan a giderken 4 kişi araçla hafif rampa aşağı 200 km hıza ulaştım tık yoktu ne sallama ne direksiyonda titreme güzel arabalar hatta sislere xenon takdırdım görsel harika oldu tavsiyr ederim, arkadaşlar.

Aracınız hayırlı olsun, Allah kazasız belasiz kullanmayi nasip etsin.
    Sis farlariniz karşıdan gelenin görüşünü nasıl etkiliyor. Denediniz mi? yada aklınıza geldi mi diye soruyum. Çünkü bazı bilincsizler nedeniyle gece yolculukları çekilmez oluyor.
  • quote:

Dün Kastamonu Ilgaz'a da kar yağdı. Ama henüz kışlık lastik için erken. Aralığın ilk haftası kışlıkları takarım. Zaten hazır jantın üstündeler.

hocam sen yazın arabayı satmamışmıydın yahu ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ottoman-

arkadaşlar otomobil genelde anket var,markamıza sahip çıkalım oyumuzu kullanalım.Link aşağıda

http://forum.donanimhaber.com/m_53664703/tm.htm

evet arkdaşlar ankete katılalım ..şu an önde gidiyoruz ama farkı açmak lazım arkdan gelen markalar var.. buarada i20 mim ilk kez karla tanıştı edirne kara teslim.. dışardaydım bu sabah dondum brrr.. birde bizim bu taraflarda doğalgaz kazıları vardı yollar berbat çamur delik deişk her taraf çukur..

• quote:

Orijinalden alıntı: jemox

quote:

Askerliği tecil ettim kaporayıda geri verdim satmadım aracımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: emasu83

quote:

arkadaşlar otomobil genelde anket var,markamıza sahip çıkalım oyumuzu kullanalım.Link aşağıda

evet arkdaşlar ankete katılalım ..şu an önde gidiyoruz ama farkı açmak lazım arkdan gelen markalar var.. buarada i20 mim ilk kez karla tanıştı edirne kara teslim.. dışardaydım bu sabah dondum brrr.. birde bizim bu taraflarda doğalgaz kazıları vardı yollar berbat çamur delik deişk her taraf çukur..

Trakyanın soğunu iyi bilirim gecen sene 1 yıl Tekirdağda kalmıştım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jemox

quote:

Askerliği tecil ettim kaporayıda geri verdim satmadım aracımı

İyi yapmışsın Kemal

• quote:

quote:

quote:

Trakyanın soğunu iyi bilirim gecen sene 1 yıl Tekirdağda kalmıştım.

gerçekten çok soğuk.. henuz doğalgaz yok kömür poşetle kül dök soba yak soba yakıyoz bir oda çöl sıcağı ötekilere girdiğmde kendimi kutuplarda hissediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emasu83 -- 17 Ekim 2011; 14:37:51 >

• arkadaşlar araba mecbur kapı önünde duracak..bi kış boyu kalmasının çok zararı olurmu arabanın rengine boyasına.. gerçi olsada yapacak bişey yokta.. ve bu günlerde araç bilgisayarında 11 ler seviyesinde gösteriyo yakıt tüketimi.. soğuklardan galiba ama buralrda kazılardan dolayı toz toprak çoktu bi ara. filtlreler de dolmuş olabilr ve onun da etkisi olurmu acaba..
  • ARKADASLAR MERHABA,

ARACIMDA BI SIKINTI VAR AMA SERVISTE NORMAL DEDILER . GERI VITESE TAKTIGIMDA HAFIF RAMPADA AYAGIMI DEBRIYAJDAN KALDIRIRKEN SANKI SIYIRMA SESI GIBI BI SES DUYULUYOR BOYLE BI DURUMLA KARSILASAN ARKADASLARIM VARSA BILGILENDIRIRLERSE BENI COK SEVINIRIM...
  • Yeniden değerleme oranının belirlendiği haliyle uygulanması durumunda, 1-3 yaş grubunda yer alan ve motor silindir hacmi 1300 cm3’e kadar olan otomobillerin halen 436.2 TL olan MTV tutarı, 480.7 TL’ye çıkacak. Motor silindir hacmi 1301 cm3 ile 1600 cm3 arasındaki otomobillerin vergisi de 697.9 liradan, 769 TL’ye yükselecek. Motor silindir hacmi 4001 cm3 ve üstünde otomobili bulunanlar ise yeni yılda 15 bin 821.5 TL yerine 17 bin 435.3 TL vergi verecek.

• quote:

arkadaşlar araba mecbur kapı önünde duracak..bi kış boyu kalmasının çok zararı olurmu arabanın rengine boyasına.. gerçi olsada yapacak bişey yokta.. ve bu günlerde araç bilgisayarında 11 ler seviyesinde gösteriyo yakıt tüketimi.. soğuklardan galiba ama buralrda kazılardan dolayı toz toprak çoktu bi ara. filtlreler de dolmuş olabilr ve onun da etkisi olurmu acaba..

Bi sıkıntı olmaz merak etmeyin
  • Motorine büyük zam!
    Benzine gelen zamların ardından bugün de motorin fiyatları zamlandı. Motorine yüzde 3.98 zam geldi.
    Zammın ardından motorinin litre fiyatı 3.72 liradan 3.87 liraya yükselecek.

CUMA GÜNÜ DE BENZİNE GELMİŞTİ

Benzin fiyatları cuma akşam gelen zamla 8 kuruş birden arttı.

95 Oktan kurşunsuz benzinin ortalama litre fiyatı 4,27 liradan 4,35 liraya yükseldi
  • quote:

Motorine büyük zam!
    Benzine gelen zamların ardından bugün de motorin fiyatları zamlandı. Motorine yüzde 3.98 zam geldi.
    Zammın ardından motorinin litre fiyatı 3.72 liradan 3.87 liraya yükselecek.

CUMA GÜNÜ DE BENZİNE GELMİŞTİ

Benzin fiyatları cuma akşam gelen zamla 8 kuruş birden arttı.

95 Oktan kurşunsuz benzinin ortalama litre fiyatı 4,27 liradan 4,35 liraya yükseldi

Güncellenmiş bunda birşey yok.
  • 
Sayfa: önceki 681682683684685
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.