Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (679. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.264
Cevap
201
Favori
1.964.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 677678679680681
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kış lastiği almayı düşünüyoruz bolu gerede malum oldukça yüksek ve soğuk geçen bir yer. şimdiden hazırlık için araştırıyorum ne alsam sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: emasu83

edirnede dün gece geç saatlerde başlayan sağnak yağmur bugunde aralıklarla devam ederek kapının önündeki tozlu arabamın pırıl pırıl olmasına neden oldu

• Arkadaşlar bu nasıl araba yaw, alırken çok beğenim yoktu ama gün geçtikçe daha çok beğeniyorum. 100bg motoru da gayet hoş. Dün golf V geldi beni solladı. (Normalde 90'ı geçmem) ama içimden bir ses sen de onu geç dedi. Geçtim arkadan yetişmeye çalıştı 160'a kadar geçemedi. Sonra sürati sevmediğimden yavaşladım. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aflika

Arkadaşlar bu nasıl araba yaw, alırken çok beğenim yoktu ama gün geçtikçe daha çok beğeniyorum. 100bg motoru da gayet hoş. Dün golf V geldi beni solladı. (Normalde 90'ı geçmem) ama içimden bir ses sen de onu geç dedi. Geçtim arkadan yetişmeye çalıştı 160'a kadar geçemedi. Sonra sürati sevmediğimden yavaşladım. :)

i20 sonradan sevdirir kendini aşık eder valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: caitlin

quote:

bugun sırf küçük kibar diye bu usb bellekten aldım.. arkadaşın hediyesi bi tane flash bellek vardı ama biraz uzundu oraya bişey koyduğumda elime çarpıyodu..bu güzel oldu bide mavi ışık verseydi tam süper olacaktı kanmca
    aynen resimdeki gibi 4 gb. bana fazla fazla yetiyo mp3leri atıyorum içine rahat rahat dinle..arabamızda bu usb girişi olması gerçekten güzel bi ayrıntı

ben de aynisini kullaniyorum arabam icin cok memnunum

diger eski buyuk tipler olsa arabanin usb girisine zarar verebilir.

Ben de forumda görmüştüm sizden, aldım kullanıyorum, süper oldu, eskisi uzundu hep elim çarpıyodu, şimdi bunu taktım unuttum orda takılı olduğunu, zaten el değse de hareket etmiyo küçücük

• güzel bir flash bellekmiş. Nereden kaça aldınız ben de alayım.
  • electroworld den 17.99 a aldım
  • Fiyatıda oldukça uygunmuş,eskiden neydi ya fiyatları
  • Hemen ben de bir ara alayım. Dediğiniz gibi yoksa usb girişine zarar vereceğim.

sfzb67;
    evet ucuzladı. Arkadaşımın 1GB hafıza kartına 128TL para verdiğini hatırlıyorum.
  • Önceki sayfalarda tavsiye edilen ve pahalı olan paspası sipariş ettim, tam uyumlu görünüyo, bayide de uyumlu kauçuk paspas olmadığı için pahalı da olsa almak zorunda kaldım artık kış geldi, halı paspaslar daha 6 aylık, ömrünü bu kış tamamlarsa bayi de onlara da bi 100-150tl isterler sanırım
    Umarım düzgün çıkar da uzun süre kullanırım, 120tl yau
  • quote:

Orijinalden alıntı: robotech

Önceki sayfalarda tavsiye edilen ve pahalı olan paspası sipariş ettim, tam uyumlu görünüyo, bayide de uyumlu kauçuk paspas olmadığı için pahalı da olsa almak zorunda kaldım artık kış geldi, halı paspaslar daha 6 aylık, ömrünü bu kış tamamlarsa bayi de onlara da bi 100-150tl isterler sanırım

hayırlı olsun,evet baya pahalı izlenimlerini bekliyoruz

• Ben göremedim ne zaman konusu gecti paspasin. 120 tl çok gibi. Nerden sipariş verdiniz?

Bu arada 3 günde 1500 km yol yaptım. Çok zevkli bir yolculuktu. Cruze control olsaydı daha süper olacaktı kesinlikle. yakında yeni kilometremim resmini yüklerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: *bulut*

Arkadaşlar;

i20'lerimize değer verdiğimizi onları koruyarak gösteriyoruz. Bunun da mantıklı sınırı var tabi. İlk iş olarak arabanın halıfilkes tabanını korumak için tabanı tam örten, sıvıları kenarlarından akıtmayan, kokusuz, kaliteli malzemeden mamül, araca tam uyumlu 3 boyutlu paspas aldım.

Uzun zamandır arayıpta bulamadığım araca özel kesim kauçuk paspası Türkiye'ye getiren firma ve ondan alıp satan başka bir şahıs olmak üzere 2 satıcısı var.

gittigidiyor sitesinden bulduğum bu paspas ile ilgili düşüncelerim şöyle:

+ Araca tam oturuyor, özellikle arkadaki şaft üstünü, şoför bölümünde soldaki ayak dinledirme yerini, şoför ve sol ön yolcu koltuk altlarındaki köşe çıkıntılar dahil her yeri sıfıra sıfır kapatıyor.
    + 3 boyutlu olması; su gibi sıvılar döküldüğünde yada çamur gibi pislikler paspastan akıp alt halıfileks döşemeye ulaşmıyor.
    + Malzemesi orta kalınlıkta ve köpük-kauçuk karışımı tuşeye sahip, uzun ömürlü görünüyor, yumuşak bir dokonuşu var
    + Rahatsız edici kokusu yok
    + Renk olarak şimdilik siyah renk stokta mevcut, ancak ay sonunda siyah dışında gri ve bej renkleri de gelecek
    - Fiyatı 120 TL.

59 TL.'ye de aynı web sitesinde kauçuk paspas var ama o paspas arka şaftı, ön koltuk ayaklarındaki çıkıntıları, şoför ayak dinlendirme yerini örtmüyor, sadece fiyatı uygun.

Sonuç olarak aldığım paspastan gayet memnunum. Siyah rengi arabanın plastik aksamına uyum sağladı, özellikle arkada örtmediği yer yok ve malzemesi kaliteli.

Satıcı (bigioto ltd. şti. /istanbul) üretici firmayla görüşeceğini ve siyah dışında gri ve bej renklerini de ürettirip satacağını bildirdi.
    http://urun.gittigidiyor.com/HYUNDAI-I20-2009-3-BOYUTLU-PASPAS_W0QQidZZ44705486

3 boyutlu paspasın fotoğraflarını ekliyorum.

Ön paspasların koltuğa yakın kenarında (sol ön paspas için iki, sağ ön paspas için bir adet) yuvarlak oyuk şeklinde yerler var. Bu yerler paspasın kaymaması için aracın tabanında bulunan ve Hyundai tarafından halıfileks döşemeye sabitlenmiş plastik çengellere takılıyor. Paspası üreten firma bunu bile gözardı etmemiş, ayrıntılar atlanmamış. :)

burada

• Günaydın Arkadaşlar...
  • quote:

bugun sırf küçük kibar diye bu usb bellekten aldım.. arkadaşın hediyesi bi tane flash bellek vardı ama biraz uzundu oraya bişey koyduğumda elime çarpıyodu..bu güzel oldu bide mavi ışık verseydi tam süper olacaktı kanmca
    aynen resimdeki gibi 4 gb. bana fazla fazla yetiyo mp3leri atıyorum içine rahat rahat dinle..arabamızda bu usb girişi olması gerçekten güzel bi ayrıntı

Geçen ay bir tane ben satın aldım. Fiyatı 16 TL., hepsiburada sitesinden bulabilirsiniz. Uzun boyutlu bellek kullanırsam el-kol çarpar da USB yuvayı kırarım diye stress yaşamayayım diye aldım. 4 GB. kapasiteli ve mavi renkli. Rengi de göstergelere uydu. Okuma hızı yeterli. Memnunum, i20 sahiplerine şiddetle tavsiye olunur.

• quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

quote:

Orijinalden alıntı: robotech

Önceki sayfalarda tavsiye edilen ve pahalı olan paspası sipariş ettim, tam uyumlu görünüyo, bayide de uyumlu kauçuk paspas olmadığı için pahalı da olsa almak zorunda kaldım artık kış geldi, halı paspaslar daha 6 aylık, ömrünü bu kış tamamlarsa bayi de onlara da bi 100-150tl isterler sanırım

hayırlı olsun,evet baya pahalı izlenimlerini bekliyoruz

Kauçuk paspas bugün geldi, gerçekten çok beğendim onu baştan söyleyeyim. Tabandaki çentiklere geçirmek için delik yerleri bile var, sadece henüz delinmemiş, bi makasla açıp işlevsel hale getirecem. 2009 ve sonrası modelleri için denmiş, benim 2011 araca tam oturdu diyebilirim, kenarlarında yüksek fazlalıklar ve bu sayede havuz gibi duruyor ve tabiri caizse kapak gibi oturduğu için sağa sola kayma yapmıyo, sabit duruyo. Sürücü tarafında ayak dinlendirme çıkıntısı da işlevsel olmuş ordaki döşemeyi de iyi koruyor. Malzeme ise ne çok ince ne de çok kalın, ne kadar dayanıklı olduğunu ilerleyen zamanlarda görücez ama kalite fena değil gibi. Kısacası, fiyat çok yüksek ama kışın arabanın halı döşemesine damla su değmeden geçirecem sanırım. benim görüşlerim böyle, alan memnun kalır gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan18

Ben göremedim ne zaman konusu gecti paspasin. 120 tl çok gibi. Nerden sipariş verdiniz?

Bu arada 3 günde 1500 km yol yaptım. Çok zevkli bir yolculuktu. Cruze control olsaydı daha süper olacaktı kesinlikle. yakında yeni kilometremim resmini yüklerim

Gittigidiyordan, satıcı 5 adet yazmış, iki tane satıldı, ikisi de bizim forumdan gri renk olanı gelecek diye satış sayfasına not düşmüşler.
  • mrb akadaşlar hyundai i20 troy 1.2 2011 lpg li 40binde hatasız 24000tl ye alıyorum uygunmudur bilgilendirirseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal_777 -- 12 Ekim 2011; 22:46:21 >
  • 
Sayfa: önceki 677678679680681
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.