Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (653. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
29.262
Cevap
201
Favori
1.964.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 651652653654655
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mesut616

bu arada polen filtrlerim geldi çok enteresan bişe geçen linkini verdiğim sitede 15 tl olan filtrenin tane fiyatı değil 2 adet fiyatıymış ee bende 2 tane sipariş etmiştim biraz önce kutuyu bir açtım ne göreyim 4 tane polen filtrem olmuş akparı terk ediyorum

siteden aldım 2 tane eve geldi 4 tane bilin bakalım nedir bu gidişle bedavaya veren bile bulacaksın
    hayırlı olsun 2 yılın masrafı çıkmış

• HYUNDAİ i20  ANA KONU
  • BU ARADA ARACIM İ20 1.4 CVVT PRİME OTM. 2012
  • quote:

Orijinalden alıntı: seferozsoy

BU ARADA ARACIM İ20 1.4 CVVT PRİME OTM. 2012

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

quote:

bu arada polen filtrlerim geldi çok enteresan bişe geçen linkini verdiğim sitede 15 tl olan filtrenin tane fiyatı değil 2 adet fiyatıymış ee bende 2 tane sipariş etmiştim biraz önce kutuyu bir açtım ne göreyim 4 tane polen filtrem olmuş akparı terk ediyorum

siteden aldım 2 tane eve geldi 4 tane bilin bakalım nedir bu gidişle bedavaya veren bile bulacaksın
    hayırlı olsun 2 yılın masrafı çıkmış

bir bilmecem var çocuklar gibi olmuş samet

http://www.otomobilyedekparcalari.com/ buradan aldım herkese tavsiye ediyorum.

Sık kullanılanlara ekledim lazım olur elbet

• slm arkadaşlar.
    lastiklere nitrojen(azot) bastırdım.önce lastikler boşaldı tabi,sonra bastı görevli
    şimdi çok yaylanma yapıyor düz yolda bile yani süspansiyonlar yumuşadı.
    bide uzun yoldan geldim 2 gün sonra başka şehirde bi servise gittim.orda nitrojen gazı yokmuş sadece lastiğin havasını ölçtüler(baştanda bizde bu gaz olmadığından konuyu bilmeyiz dediler)fazla dediler 2 derece gazı azalttılar.hemen şişermi 3 günde lastik yoksa baştanmı fazla bastılar?şimdi tekrar uzun yola çıkacam ama lastiğin havası inik gibi.servislerde kapalı haftasonu.
    yani tereddütte kaldım.konuya vakıf kimse var mı?
  • quote:

aracın hayırlı olsun.benim araçta aynı model.bu arada yol bilgisayarın şehir içinde yakıtı ne gösteriyor.söyleyebilir misin.benimki kilometrede 11 litre gösteriyor.servise sordum ilk 3000 km normal dedi ama sende de öyle mi merak ettim. ha bir de araçta yan aynalarda ısıtma var mı.varsa nasıl çalıştırılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat2735

slm arkadaşlar.
    lastiklere nitrojen(azot) bastırdım.önce lastikler boşaldı tabi,sonra bastı görevli
    şimdi çok yaylanma yapıyor düz yolda bile yani süspansiyonlar yumuşadı.
    bide uzun yoldan geldim 2 gün sonra başka şehirde bi servise gittim.orda nitrojen gazı yokmuş sadece lastiğin havasını ölçtüler(baştanda bizde bu gaz olmadığından konuyu bilmeyiz dediler)fazla dediler 2 derece gazı azalttılar.hemen şişermi 3 günde lastik yoksa baştanmı fazla bastılar?şimdi tekrar uzun yola çıkacam ama lastiğin havası inik gibi.servislerde kapalı haftasonu.
    yani tereddütte kaldım.konuya vakıf kimse var mı?

arkadaşım, nitrojen basanlar fazla basmamıştır, arabayı bir süre kullandıktan sonra lastik içindeki hava genleştiği için 2 derece fazla ölçmüşlerdir. yani muhtemelen senin lastiklerin havası şuanda azdır. lastiğin havasını herhangi bir lastikçide kontrol ettirebilirsin servisler şart değil, tüm tekerlerin 33 olması gerekiyor.
    lastiğin havasını ölçmek için aracın en fazla 1 km yol yapmış olması yada en az 3 saatir kullanılmamış olması gerekiyor (ısınan hava muhabbetinden dolayı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dendesox -- 26 Ağustos 2011; 20:31:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yerkoylu

quote:

aracın hayırlı olsun.benim araçta aynı model.bu arada yol bilgisayarın şehir içinde yakıtı ne gösteriyor.söyleyebilir misin.benimki kilometrede 11 litre gösteriyor.servise sordum ilk 3000 km normal dedi ama sende de öyle mi merak ettim. ha bir de araçta yan aynalarda ısıtma var mı.varsa nasıl çalıştırılıyor

bu 3000 km hikayesi doğru değil, benim aracım 5000 km de, yol bilgisayarı 11 de gösteriyor, 7 de gösteriyor. nerede ne şekilde kullandığınıza göre değişiyor yani
    prime modelinde aynalar ısıtmalı, arka cam rezistansına bağlı olduğunu düşünüyorum çünkü ayrı bir düğmesi yok

• Arkadaşlar malumunuz bende otomatik 1.4 en düşük seviye i20 var. Bilmediğim için soruyorum bu modelde yakıt tüketimini gösteren bir ekran var mı. Yol bilgisayarında sadece trip a trip b ve bir saat anahtar ve araba simgeli 3 bölüm var hiçbir şekilde tüketime dair bir değer göremedim yardımlarınızı bekliyorum. Herkese hayırlı kandiller
  • quote:

Orijinalden alıntı: diciotto

Arkadaşlar malumunuz bende otomatik 1.4 en düşük seviye i20 var. Bilmediğim için soruyorum bu modelde yakıt tüketimini gösteren bir ekran var mı. Yol bilgisayarında sadece trip a trip b ve bir saat anahtar ve araba simgeli 3 bölüm var hiçbir şekilde tüketime dair bir değer göremedim yardımlarınızı bekliyorum. Herkese hayırlı kandiller

orta konsolun üzerindeki ekranda yazmaktadır. sizde olmayabilir
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: diciotto

Arkadaşlar malumunuz bende otomatik 1.4 en düşük seviye i20 var. Bilmediğim için soruyorum bu modelde yakıt tüketimini gösteren bir ekran var mı. Yol bilgisayarında sadece trip a trip b ve bir saat anahtar ve araba simgeli 3 bölüm var hiçbir şekilde tüketime dair bir değer göremedim yardımlarınızı bekliyorum. Herkese hayırlı kandiller

orta konsolun üzerindeki ekranda yazmaktadır. sizde olmayabilir

Bunu kesin olarak nasıl öğrenebilirim olup olmadığını bana yok gibi gibi geliyor gerçi ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: dendesox

quote:

Orijinalden alıntı: yerkoylu

quote:

bu 3000 km hikayesi doğru değil, benim aracım 5000 km de, yol bilgisayarı 11 de gösteriyor, 7 de gösteriyor. nerede ne şekilde kullandığınıza göre değişiyor yani
    prime modelinde aynalar ısıtmalı, arka cam rezistansına bağlı olduğunu düşünüyorum çünkü ayrı bir düğmesi yok

servis bana araç 3000 olduğunda mutlaka getir dedi.bakım yapacaz dedi.artık subab ayarı mı yapar başka bir şey mi bilmiyorum.

• yol bilgisayarının kullanımı
    HYUNDAİ i20  ANA KONU
    HYUNDAİ i20  ANA KONU
    HYUNDAİ i20  ANA KONU

Ayrıca yurt dışı üretim kapsamlarını merak edenler için. 2. el alacaklara da fikir verir.
    HYUNDAİ i20  ANA KONU

• sonunda 2012 donanımları açıklandı

HYUNDAİ i20  ANA KONU

ısg tüketim değerleri çok iyi

HYUNDAİ i20  ANA KONU

detaylar

http://www.i20troy.com/brosur.pdf

• quote:

yurt içi team lerda yol bilgisayarı yok bilginize direksiyondan kumandalı müzik sistemide yok başka ne yok samet

2012 üretimde bunların dışında pek eksiklik yok. arka teker rüzgar deflektörü falan eklenmiş
  • serkan hocam

resim.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=52111071#

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

yurt içi team lerda yol bilgisayarı yok bilginize direksiyondan kumandalı müzik sistemide yok başka ne yok samet

2012 üretimde bunların dışında pek eksiklik yok. arka teker rüzgar deflektörü falan eklenmiş

Arkadaşlar bu yol bilgisayarını sonradan taktırmak mümkün mü?
  • takip amaçlı yazıdır :)

iyi sohbetler
  • total yüzde 7 indirmle veriyor.opet ve shell de 4.36 totalde 4.19 muydu tam hatırlamıyorum ööyle bişeydi..shell ve opetin kartları var puan kazanıysoun o avantajın var bide arabayıda yıkıyolar birde shell ve opetten aldığımda arabanın çalışması motoru daha bi iyi geliyo kulağıma ama totalde sanki bi basamk daha kalite düşük gibi..gaza basıyorum sanki bazen tepki vermiyo.genelde ucuz diye totalden alıyorum ama istanbula geliyorum bayramda inşallah ailemin yanına yola çıkmadan hangisinden fullesem kararsız kaldım..( gönlüm shell diyo şuan)
  • 
Sayfa: önceki 651652653654655
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.