Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (652. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
29.267
Cevap
202
Favori
1.965.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 650651652653654
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mesut616

quote:

Orijinalden alıntı: R.kaya

i20 için jant sitesi buldum çok güzel duruyor bakmanızı tavsiye ederim...

http://www.jant-al.com/Jant-Dene.aspx?Amarka=37&Amodel=258&JantId=&BijonId=2&CapId=-1-2-3-

bunu daha önce bir arkadaş eklemişti ben tekrar hortlatayım tüm forum üyelerine hediye

http://www.simulcar.com/

kullanıcı adı:lambada

şifre:123456

bu site çok daha profesyonel

Ya bu i20 prime modelindeki jantlar çelik jant mı? Bunu i20 1.2 mode aracıma takabilir miyim ?

• quote:

quote:

quote:

i20 için jant sitesi buldum çok güzel duruyor bakmanızı tavsiye ederim...

http://www.jant-al.com/Jant-Dene.aspx?Amarka=37&Amodel=258&JantId=&BijonId=2&CapId=-1-2-3-

bunu daha önce bir arkadaş eklemişti ben tekrar hortlatayım tüm forum üyelerine hediye

http://www.simulcar.com/

kullanıcı adı:lambada

şifre:123456

bu site çok daha profesyonel

Ya bu i20 prime modelindeki jantlar çelik jant mı? Bunu i20 1.2 mode aracıma takabilir miyim ?

2011 ve 2012 model prime i20lerde çelik jant yok

• Bugün akşam depoyu fulledim yarın akşama yola çıkıcam opete girdim tabelada 3.76 yazıyor pompada 3.85 yazıyor neden dedim abi 25dk önce zam geldi dedi
    Yuh diyorum ya zamı anıyla yaşıyoruz bu ülkede,bu kadarınada
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

Bugün akşam depoyu fulledim yarın akşama yola çıkıcam opete girdim tabelada 3.76 yazıyor pompada 3.85 yazıyor neden dedim abi 25dk önce zam geldi dedi

kaçak benzin bile 3 lira oldu var gerisini sen düşün 2.75 bile bulmak çok zor ben bu gidişle lpg ye geçecem çaresi kalmadı

Valla 4tl ye dayandı mazotta

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bugün akşam depoyu fulledim yarın akşama yola çıkıcam opete girdim tabelada 3.76 yazıyor pompada 3.85 yazıyor neden dedim abi 25dk önce zam geldi dedi

kaçak benzin bile 3 lira oldu var gerisini sen düşün 2.75 bile bulmak çok zor ben bu gidişle lpg ye geçecem çaresi kalmadı

atiker,prins,brc lovato bunlardan birini taktıracağım garantinin canı cehenneme.

kaçak mazot 2.5 tl ama bu mazotu crdi ve yeni sistem motorlar zor yakar yaksa bile turboyu vs bilumum motor parçalarını 6 ayda elimize verir.

Valla hocam kaçaktan geçtim normal istasyondan alırken bile çekiniyoruz acaba mazotu nasıl diye
    Taktırabilirsin hocamda ben pek sıcak bakmıyorum lpg işine.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

atiker,prins,brc lovato bunlardan birini taktıracağım garantinin canı cehenneme.

kaçak mazot 2.5 tl ama bu mazotu crdi ve yeni sistem motorlar zor yakar yaksa bile turboyu vs bilumum motor parçalarını 6 ayda elimize verir.

Valla hocam kaçaktan geçtim normal istasyondan alırken bile çekiniyoruz acaba mazotu nasıl diye

aynı sıkıntıyı bende benzinde yaşıyorum kendim aldığım zaman sıkıntı yok ama aracıdan aldığım zaman diken üstünde çalıştırıyorum arabayı çok şükür şimdiye dek bişey olmadı ama bundan sonra olamayacağı anlamına gelmez bu.bende lpg ye sıcak bakmıyorum ama yapacak çok fazla birşeyde yok bu durumda.ben senede en az 20 bin km biniyorum araca

Hocam sen tekrar dizel i20 dön

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

aynı sıkıntıyı bende benzinde yaşıyorum kendim aldığım zaman sıkıntı yok ama aracıdan aldığım zaman diken üstünde çalıştırıyorum arabayı çok şükür şimdiye dek bişey olmadı ama bundan sonra olamayacağı anlamına gelmez bu.bende lpg ye sıcak bakmıyorum ama yapacak çok fazla birşeyde yok bu durumda.ben senede en az 20 bin km biniyorum araca

Hocam sen tekrar dizel i20 dön

bir daha dizel alacak olursam kesinlikle beygiri yüksek bir araç alırım 75 ps ve dizel neyse boş ver

Hocam 128ps lik Blue var,Elantra gelecek
    Neyse ben sizin niyeti bozmayım akşam akşam

• quote:

nese beni gaza getirme serkan aralığa kadar bişe deme bana hatta aralıktada deme arabayı değiştimek istemiyorum artık

Tamam hocam aralıktan sonra görüşelim
    Aracı ilk aldığımda eurodiesel 2.67tl idi tarih 25.05.2009
    Şuanda 3.85tl,2yılda neredeyse depoda 50tl fark etmiş yuh

• Arkadaşlar, kısmetse yarın araba alıyorum. Merak ettiğim bir şey var. Mode ile Team arasındaki farklarda Dijital Bilgi Ekranı diyor. Fakat Team modelinde de ekran var. Buradaki kasıt yol bilgisayarı mıdır? Farkı nedir acaba?
  • Teşekkür ederim. Ben sıfır alacağım. O halde yol bilgisayarı yok. O ekrandan sadece müzik sistemi bilgileri saat ve dış sıcaklık gözüküyor.
  • biliyorum ama bütçemi team de bile fazlasıyla aşmış oluyor. 0 km almak zorundayım. ben de mode paketi çok istiyorum ama fiyat olarak aradık 1.000 tl beni sıkıntıya düşürüyor.
  • 0 km team için 26.000 liraya anlaştım. mode 27.000 tl onda da renk çok kötü. 2012 için ise 28000 tl fiyat aldım. o nedenle 2011 team almaya çalışıyorum. yoksa gidip istemeye istemeye renault symbol alacağım.
  • Amin kardeş.. Bakalım. Sabah en geç 10.30'da işi bitirmem lazım..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sanaldi

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sanaldi

Birde arkadaşlar camları otomatik kapatan modülden bahsetmişlerdi geçmiş mesajlarda. Ama 250 tl gibi bi rakam hatırlıyorum. Dün bakımda taktırdım montaj dahil 60 liraya.

Hayırlı olsun,fiyat gayet makul gibi görünüyor

Evet vitrinde görür görmez fiyatını da uygun bulunca direk vitrinden aldırıp taktırdım. :))

Keşke daha önce görseydim.. Buyrun bir de buna bakın..
    http://www.hepsiburada.com/Liste/modacar-termikli-2-cam-otomatik-kaldirma-modulu-840295/ProductDetails.aspx?productId=otm840295&categoryId=20024923

Benim taktırdığımında faturadaki fiyatı 25+KDV. Montajıyla o fiyata geliyor. Arada çok fark yok yani

• tercih sizin ama 1000 tl ye o aradaki farkı sonra ödeyemezsiniz bile sadece yol bilgisayarı olarak bakmayın farka.. Daha neler var..
  • Günaydın Arkadaşlar...
  • Bugün 18:00'de teker döner

• hocam merhaba ben sefer dün itibariyle bende i20 aracımı aldım ilk işim furuma kaydolmak oldu. kabul ederseniz aranıza katılmak isterim bu arada yeni kayıtlı oduğum için forumu tam manasıyla kullanamıyorum onun için size msj. atabildim bu konuda yadımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: seferozsoy

hocam merhaba ben sefer dün itibariyle bende i20 aracımı aldım ilk işim furuma kaydolmak oldu. kabul ederseniz aranıza katılmak isterim bu arada yeni kayıtlı oduğum için forumu tam manasıyla kullanamıyorum onun için size msj. atabildim bu konuda yadımcı olursanız sevinirim

Aramıza hoş geldiniz. Aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın. Foruma zamanla alışırsınız öğrenince zor değil. Aracınızın Donanım paketini ve rengini belirtirseniz sizi de ilk sayfaya ekleyim.
  • yola çıkacak herkese hayırlı yolculuklar olsun aman dikkat
  • 
Sayfa: önceki 650651652653654
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.