Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (607. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: arozmen
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29.267
Cevap
202
Favori
1.964.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 605606607608609
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sfzb67

Ne oldu samet yine 15gün vermişler

Hilal cebeci konusunda yaptığım yorum için aldım. orasını burasını açarak twitter üzerinden yayınlayan tekrar yazmayım daha usturuplu olarak fok balığı ağıza sahip kişi yüzünden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: /SAMET

quote:

Ne oldu samet yine 15gün vermişler

Hilal cebeci konusunda yaptığım yorum için aldım. orasını burasını açarak twitter üzerinden yayınlayan tekrar yazmayım daha usturuplu olarak fok balığı ağıza sahip kişi yüzünden.

Sağlık Olsun

• Günaydın Arkadaşlar...
  • merhaba arkadaşlar. foruma yeni katıldım. öncelikle herkese selamlar.

Allah kısmet ederse yarın akşama ben de bir i20 sahibi olacağım eğer sakın alma diyenler çıkmaz ise:) o zman daha çok vakit geçiririz.:)

şimdi kısaca bir şeyler sorayım. değerli fikirlerinizi alayım.

2. el alıcam aracı. 2011 model i20 troy. 1500 km de. çok çok az kullanılmış. 1.2 start paket ama ekstradan kilit ve park sensoru takılmış. beyaz vuruksuz çiziksiz bir araç.

bu araç için 23bin isteniyor. öncelikle çok mu bunu bir sorayım?

2. olarak aracın yakıtı nasıldır? günde en az 20 km yapıyorum işe git gel. deli gibi kullanmayı sevmem arabayı. hız yapmaktan hoşlanmam. yaşlı değilim 26 yaşındayım hehe:)

şimdilik sorularım bunlar olsun da aracı aldıktan sonra daha çok konuşuruz zaten.

teşekkürler şimdiden herkese.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesut616

quote:

Günaydın Arkadaşlar...

günaydın arkadaşlar.

samet aracın tüketimi süper tebrik ederim

Tüketim zaman zaman bizide şaşırtıyor çok şükür bizi üzmüyor.

civilizer@

inşallah sizde aramıza katılırsınız. hyundai şuan start paketini kaldırdı en boş paketiydi ama zaten sonradan kilit ve park sensörü takılmış içinize sinerse güzel tercih.

• quote:

Orijinalden alıntı: enermax600

Slm arkadaşlar, uzunca bir araştırma sürecinden sonra nihayet i20 troy 1.4 otom. prime ile aranıza katıldım. ablama aldığımız için otomatik vites almak zorunda kaldık. ilk izlenimlerim olumlu yönde oldu. yanımda oturanlar beni yavaş sürmem konusunda uyarmaya başlayınca hız göstergesine baktım ve gözlerime inanamadım, 120 yi gösteriyordu ama ben 80 le falan gidiyorum sanıyordum ;) (eh önceki arabamın reno 19 olduğunu da belirteyim) olumsuz yönlere gelince tabiki 1. sırada yakıt; şehirler arası yolda 100 km ye 6.5 litre yaktı. zamanla düşer mi dersiniz biraz? bir de kısa dan uzun fara geçişin kolu iterek yapılıyor olması çok kullanışlı gelmedi bana.

aracınız hayırlı olsun
    şehirler arası yolda kullanıma bağlı olarak 6 - 7 lt/100 km oluyor. Düşeceğini sanmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: /SAMET

Gidiş tosya üzeri dönüş ankara üzeri oldu toplam 950km yapıldı yakıt ışığı halen yanmadı. gidilebilir menzil 96km daha gösteriyor.
    gerede toki evleri ev tutuldu.
    HYUNDAİ i20  ANA KONU

ARKADASLAR ARACIMI DUN AKSAM TESLIM ALDIM NIHAYET FAKAT YAKIT TUKETIMI 7.7 VE 7.2 /100 KM KOSTERIYOR 1.2 MOTOR

ILERIDE DUZELIRMI YOKSA BOYLE KALACAKMI

• Aracın 40.000km bakımı geldi çattı,Mtv geldi çattı
  • Benim araç dizel sizinkiyle tutmaz ama 1.2 içinde normal şartlarda kullanılıyorsa 7.7 çok
  • HYUNDAİ i20  ANA KONU

HYUNDAİ i20  ANA KONU

Bu anahtarlıktan isteyen varsa 5 tanesini 100tl siteden sipariş edebiliyorum tanesi 20tl denk geliyor. ürün normalde 10tl denk geliyor ama kargosu ingiltereden çok tutuyor. 20tl kabul eden 5 kişi varsa sizin adınıza alıyım.

• Beni yaz samet listeye
  • Evet arkadaşlar bugün bayi ile Hyundai i20 troy 1.4 PS 100 Mode Otomatik için sözde anlaştık.

31000 tl son fiyat olarak anlaştık, anahtar teslim fiyat. yanında servis kartı filan vereceklermiş serviste indirim yapıyorlarmış? ancak benim iş yoğunluğum nedeniyle sözleşmeyi yarın yapacağız. ve ilginçtir aracın teslimi için ay sonuna kadar süre istediler. piyasada araç yok sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oksit

Evet arkadaşlar bugün bayi ile Hyundai i20 troy 1.4 PS 100 Mode Otomatik için sözde anlaştık.

31000 tl son fiyat olarak anlaştık, anahtar teslim fiyat. yanında servis kartı filan vereceklermiş serviste indirim yapıyorlarmış? ancak benim iş yoğunluğum nedeniyle sözleşmeyi yarın yapacağız. ve ilginçtir aracın teslimi için ay sonuna kadar süre istediler. piyasada araç yok sanırım.

şimdiden hayırlı olsun güle güle kullanın aramıza hoş geldiniz
  • quote:

Beni yaz samet listeye

i20 anahtarlık talep edenler

1. serkan
    2.
    3.
    4.
    5.

• quote:

Evet arkadaşlar bugün bayi ile Hyundai i20 troy 1.4 PS 100 Mode Otomatik için sözde anlaştık.

Hayırlı Uğurlu Olsun
  • teşekkür ederim arkadaşlar, ilk arabam bu benim ve ilk kullanacağım araç olacak. Allah kaza bela vermezse uzun zaman kullanmayı düşünüyorum (en az 5 sene)... bu başlığı da sürekli takip edeceğim...
  • quote:

teşekkür ederim arkadaşlar, ilk arabam bu benim ve ilk kullanacağım araç olacak. Allah kaza bela vermezse uzun zaman kullanmayı düşünüyorum (en az 5 sene)... bu başlığı da sürekli takip edeceğim...

Sürekli takip etmeni ve paylaşımda bulunmanı bekliyoruz
  • Hyundai uçardayim... arabayı teslim almayı bekliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: accessmode

Hyundai uçardayim... arabayı teslim almayı bekliyorum...

Haydi hayırlısı
  • 
Sayfa: önceki 605606607608609
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.