Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (597. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
29.263
Cevap
201
Favori
1.964.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 595596597598599
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Serkan kardeşim gerçekten çok üzüldüm, çok geçmiş olsun...
    Ne yapalım Allah sağlık versin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpi20

Serkan çok geçmiş olsun hocam :((

saol alpi
  • quote:

Orijinalden alıntı: VoLKaN067

Serkan kardeşim gerçekten çok üzüldüm, çok geçmiş olsun...
    Ne yapalım Allah sağlık versin...

Saol abi,can saglığı olsun...
  • geçmiş olsun hocam
    çok üzüldüm
  • cok gecmiş olsun anlamıyorum nasıl araba kullanıyolar o arabaya nasıl becerip oa cıdan vurmuş o şekilde ben sizin yerinizde olsam beklemem parasını anında alırdım yada baglatırdım aracı hiç acımam bugun senin aracına yarın başkasının canına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snopy28 -- 18 Haziran 2011; 1:26:21 >
  • Birazdan yola çıkıyorum. Kastamonu-Antalya. Toplam 2000 e yakın yol yapıcam 1 haftada. Polenleride almıştım onuda birazdan takıcam yenilerini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: legendboxer

Birazdan yola çıkıyorum. Kastamonu-Antalya. Toplam 2000 e yakın yol yapıcam 1 haftada. Polenleride almıştım onuda birazdan takıcam yenilerini.

İyi yolculuklar,kazassız belasız tatiller dikkatli ol yavaş git Kemal
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesut616

çok geçmiş olsun serkan cana gelecek mala gelsin sıkma canını bişeyi yok aracın.sol ön çamurluk değişir geri kalanı kolay.

Saol hocam...
  • İyi Geceler Arkadaşlar...
  • Günaydınlar...
  • Günaydın herkese..

Kaza fotolarını yeni gördüm, inşallah göründüğü gibi sadece kaporta hasarıdır. Tekrar geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmaphoenix

Günaydın herkese..

Kaza fotolarını yeni gördüm, inşallah göründüğü gibi sadece kaporta hasarıdır. Tekrar geçmiş olsun.

Günaydın...
    İnşallah yürüyen aksam ve motor normal gibi şimdilik ama servis neder bilmiyorum
  • abi geçmiş olsun allah beterinden korusun bi isteğiniz olursa trafik polisiyim bilgi açısandan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALP&FUR

abi geçmiş olsun allah beterinden korusun bi isteğiniz olursa trafik polisiyim bilgi açısandan

Çok saolun...
    Pm attım size...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

İş yerimin önünde park halindeki aracıma çarptılar

çok geçmiş olsun gerçekten nasıl o açıyla araca çarpmış anlamadım
  • Arkadaşlar merhaba, Uzun zamandır araba arayışındaydım. Ben ve eşim çok acemiyiz araba kullanmayı yeni yeni öğreneceğiz. 50-60 bin kmdeki araçlara 25 bin tl vermektense hyundai i20 tema otomatik vitese 31 bin vermek daha iyidir diyerek bu arabayı almak istiyorum. size bir iki sorun olacak kısa zamanda ilgilenir cevap yazarsanız sevinirim. bu akşam bayiye gideceğim.

1. otomatik vites 1.4 modelinde yokuşta kaydırma yapıyormu? illaki biraz kayabilir nihayetinde bir bmw değil bu ama kabul edilebilir sınırdamı? çok acemi olduğumuzdan bu önemli.

2. şehir içinde 100 km de kaç litre yakıyor.

3. 5-6 sene bizi üzmeden kullanabilirmiyiz? bakımlarını düzenli yaptırıcaz tabi..

4. malzeme plastik kalitesi nasıldır?

şimdiden çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eser81

quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

İş yerimin önünde park halindeki aracıma çarptılar

çok geçmiş olsun gerçekten nasıl o açıyla araca çarpmış anlamadım

çok saolun eser bey

• Arkadaşlar yarın aracı servise götürüyorum,bugün akşam anlaştık aracıma çarpan şahıs ile ona zorunlu trafik sigortasının bi işe yaramayacağını zararı karşılamayacağını söyledik.Zaten cuma yaptırması gereken sigortayı bugün hala yaptırmamış durumda.
    Ben yarın servise gidip onarımın ne kadar tutacağını öğreneceğim oda ona göre kredi çekip servise ödeyecek...
    Ben ne olur ne olmaz yinede evrakları saklıyacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oksit

Arkadaşlar merhaba, Uzun zamandır araba arayışındaydım. Ben ve eşim çok acemiyiz araba kullanmayı yeni yeni öğreneceğiz. 50-60 bin kmdeki araçlara 25 bin tl vermektense hyundai i20 tema otomatik vitese 31 bin vermek daha iyidir diyerek bu arabayı almak istiyorum. size bir iki sorun olacak kısa zamanda ilgilenir cevap yazarsanız sevinirim. bu akşam bayiye gideceğim.

1. otomatik vites 1.4 modelinde yokuşta kaydırma yapıyormu? illaki biraz kayabilir nihayetinde bir bmw değil bu ama kabul edilebilir sınırdamı? çok acemi olduğumuzdan bu önemli.

3. 5-6 sene bizi üzmeden kullanabilirmiyiz? bakımlarını düzenli yaptırıcaz tabi..

yardımcı olabilecek olan varmı?

• quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba, Uzun zamandır araba arayışındaydım. Ben ve eşim çok acemiyiz araba kullanmayı yeni yeni öğreneceğiz. 50-60 bin kmdeki araçlara 25 bin tl vermektense hyundai i20 tema otomatik vitese 31 bin vermek daha iyidir diyerek bu arabayı almak istiyorum. size bir iki sorun olacak kısa zamanda ilgilenir cevap yazarsanız sevinirim. bu akşam bayiye gideceğim.

yardımcı olabilecek olan varmı?

Ben dizel manuel kullanıcısıyım ama sizi f/p olarak oldukça memnun eder bakımlarını zaten 5yıl boyunca serviste yapmak zorundasın garantisinin devam etmesi açısından
    Sorunsuz bir araçtır

• 
Sayfa: önceki 595596597598599
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.